Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Szkoła z Akredytacją

Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis

Wybierz numer

58 624-42-88 690-399-118
g...@rondobis.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/18 - Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/18 - Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/18 - Centrum Szkolenia Kierowców Rondobis Gdynia +15 1
 

Artykuły o nas

O nas

Najlepsza Szkoła w Pomorskim w Plebiscycie Dziennika Bałtyckiego
Posiadamy Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Poświadczenie Spełniania Dodatkowych Wymagań - SUPER OSK

NASZE ODDZIAŁY: GDYNIA, WEJHEROWO, RUMIA, PUCK, KOŚCIERZYNA

ZAPRASZAMY NA KURSY:
- Prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B1, B-automat, B+E, C, C+E, D, T,
- Szkolenia okresowe,
- Kwalifikacje wstępne,
- Kursy ADR,
- Kursy instruktorskie,
Oraz jazdy doszkalające

OFERUJEMY:
√ Możliwość opłaty za kurs w nieoprocentowanych ratach,
√ Własny plac manewrowy i możliwość bezpłatnego korzystania z placu,
√ Szkolenie teoretyczne w formie stacjonarnej lub zdalnej (e-learning),
√ Możliwość nabycia podręczników i testów na miejscu,
√ Miłą i kompetentną obsługę,
√ Najlepszych instruktorów nauki jazdy

Jesteśmy szkołą z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą ofertą szkoleniową. Posiadamy Akredytację Kuratora Oświaty oraz certyfikaty i rekomendacje świadczenia usług szkoleniowych, w tym Poświadczenie Posiadania Dodatkowych Wymagań (SUPER OSK). Kursy w naszym ośrodku prowadzą wykwalifikowani instruktorzy i wykładowcy z dużym doświadczeniem w szkoleniu kierowców. Wykazują się niezwykłą cierpliwością i oferują wysoką jakość szkolenia. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie i dzięki swojemu zaangażowaniu osiągają doskonałe wyniki. Efekty ich pracy są widoczne zarówno podczas egzaminów państwowych jak również w zadowoleniu i wdzięczności naszych byłych kursantów. Dokładamy starań, by nauka była przekazywana w sposób jak najbardziej przyswajalny dla każdego kursanta. Dysponujemy własnymi pojazdami na wszystkie kategorie prawa jazdy. Zapraszamy!!

Oceny (25)

Jakub
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2024 

To naprawde superowa szkoła w Gdyni. Dzieki niej udało się zdać prawko za pierwszym razem. Przede wszystkim chce podziękować Maciejowi G. za wspólny czas spędzony za kółkiem, nie ma żadnych nerwów, jest pozytywne nastawienie i duża cierpliwość.

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za pozytywna opinię i gratulujemy zdanych egzaminów :))

Kursy prawa jazdy

6.0
Eldar
Termin usługi: lipiec 2024 

Serdecznie polecam szkołę ! Instruktor Piotr bardzo miły, pomocny, wszystko wytłumaczy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Zuzanna Bach
Termin usługi: czerwiec 2024 

Bardzo polecam , jeździłam z p. Tadeuszem bardzo szybko i dobrze mnie nauczył będę dobrze wspominała nauki jazdy . Zdałam za 2 razem !!

Odpowiedź obiektu:

DZIĘKUJEMY ZA POZYTYWNA OPINIĘ :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamil
Termin usługi: marzec 2024 

Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy rondobis i jazdy szkoleniowe u Pana Czesia, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu

Odpowiedź obiektu:

DZIĘKUJEMY ZA POZYTYWNĄ OPINIĘ! ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ewa
Termin usługi: grudzień 2023 

Polecam Szkołę Nauki Jazdy.. Nie lubię chamskich podrywów przez instruktora Pana M.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię ;)

Kursy prawa jazdy

5.6
Martyna
Termin usługi: luty 2024 

Polecam bardzo, instruktorzy są mili i wyjaśnia zagwozdki.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Nicolas
Termin usługi: luty 2024 

Wykłady prowadzone w klarowny i dobry sposób, pani zawsze miła i pomocna. Polecam gorąco

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Oliwier
Termin usługi: październik 2023 

Z całego serca polecam instruktora pana Macieja Glouszaka. Wspaniały i cierpliwy nauczyciel. Nic tylko czerpać wiedzę od niego.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ada
Termin usługi: grudzień 2023 

Serdecznie polecam szkołę jazdy Rondobis! Instruktor Maciej jest niesamowicie cierpliwy, spokojny i sympatyczny. Świetnie tłumaczy, rysuje w razie problemów ze zrozumieniem czegoś. Manewry, które słabo wychodzą są powtarzane aż do momentu opanowania ich do perfekcji. Jazdy przebiegały w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Dzięki Maciejowi przełamałam lęk przed prowadzeniem samochodu i uwierzyłam, że mogę zostać kierowcą. Polecam szkołę z całego serca!️

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię ! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia Dominik
Termin usługi: październik 2023 

Gorąco polecam!!! A Pan Maciej G. najlepszym instruktorem. Luźno, bez stresu, wszystko jasno i na temat. Nie tylko uczy jak zdać egzamin, ale daje też przydatne rady jak później jeździć i nie zwariować ;P Egzamin zdałam miesiąc temu, ale chciałoby się wrócić do jazd z takim instruktorem. Wszystkim życzę powodzenia!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię i gratulujemy zdanych egzaminów ! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia Lucko
Termin usługi: październik 2023 

Szczerze i gorąco polecam szkołę jazdy Rondobis!  Od sprawy formalnej wszystko dokładnie przygotowane i pełna instrukcja co i gdzie trzeba załatwić. Pani w biurze bardzo sympatyczna i pomocna. Przyjemnie było otrzymać dostęp do aplikacji z testami oraz podręcznik. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Teoria zdana za pierwszym razem 74/74. A biorąc pod uwagę, że pochodzę z Białorusi i polski jest dla mnie językiem obcym, to super wynik! Bardzo się cieszę, że David był moim instruktorem. Pomógł dostosować godziny jazdy do moich potrzeb. Niezwykle cierpliwie i szczegółowo wskazywał i tłumaczył wszelkie błędy oraz wyjaśniał przepisy. Niesamowicie spokojny i przyjemny człowiek. Zajecia prowadził na luzie, w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze. Ucząc się w takich warunkach na pewno polubisz jazdę!  Jeszcze raz gorąco polecam wszystkim szkołę jazdy Rondobis. Bardzo dziękuję!

Kursy prawa jazdy

6.0
Weronika
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo polecam szkółkę Rondobis w Gdyni. Pan Jacek świetnie potrafi przygotować do egzaminu jak i do dalszego poruszania się po drodze. Super podejście do kursanta, jazdy odbywały się w przemiłej i bezpiecznej atmosferze. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: sierpień 2023 

Gorąco polecam tę szkołę, a Pana Macieja jako najlepszego instruktora. Na początku bardzo bałam się jazdy samochodem i myślałam, że nigdy nie uda mi się zdać egzaminu, ale Pan Maciej był bardzo cierpliwy, a same jazdy mijały w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Pan Maciej przekazał mi ogromna wiedzę i zawsze służył pomocą w razie wątpliwości. W efekcie po długiej opornej nauce zdałam za pierwszym razem Dla każdego kto zamierza zapisać się na prawo jazdy, szczerze polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za pozytywną opinię :D

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia M
Termin usługi: lipiec 2023 

Serdecznie polecam szkółkę Rondobis Gdynia, obsługa bardzo pomocna i miła dla kursantów, wiele zawdzięczam i dziękuję mojemu instruktorowi. Pan Jacek Kargol swoim podejściem, cierpliwością i świetną nauką sprawił, że cały kurs minął mi w miłej atmosferze i naprawde polubiłam jazdę samochodem. Nauczyłam się przewidywać zagrożenie i bez paniki oceniać sytuację na drodze. Parkowanie które zawsze wydawało mi się skomplikowane z Panem Jackiem opanowałam świetnie. Bardzo polecam udać się na jazdy właśnie do niego.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie za pozytywną opinię ! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Alina K.
Termin usługi: kwiecień 2023 

Trafiłam do tej szkoły z polecenia i nie żałuję. Robiłam kurs kat. B. Polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Patrycja
Termin usługi: maj 2023 

Pan Maciej jest najlepszym! instruktorem, z jakim miałam możliwość ćwiczyć. Przekazał mi, najjaśniej i jednocześnie najdokładniej, zdobytą przez lata wiedzę praktyczną, o tym jak ekonomicznie i komfortowo prowadzić samochód. Zdanie egzaminu w PORDzie jest często loterią, gdzie o wygranej decyduje łut szczęścia. Mimo to ogromna cierpliwość i przewspaniała charyzma Pana Macieja sprawiły, że zawsze czułam się pewnie na egzaminach, bo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana do bycia kierowcą.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za tak miłe słowa i pozytywną opinię. Gratulujemy zdanych egzaminów. Polecamy instruktora Macieja każdemu kursantowi pragnącemu zdobyć nowe doświadczenia za kółkiem w miłej i przyjaznej atmosferze! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Zuza
Termin usługi: styczeń 2023 

Bardzo miła i pomocna pani w biurze. Wykłady były prowadzone w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób, a jazdy prowadzone były w bardzo przyjemny i spokojny sposób. Bardzo polecam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola
Termin usługi: kwiecień 2022 

Serdecznie polecam instruktora Pana Jacka. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, tłumaczy ewentualne błędy będąc przy tym cierpliwym.

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał P
Termin usługi: wrzesień 2022 

Bardzo polecam kiedy chcemy dobrze nauczyć się jeździć autem dobre przygotowanie do egzaminu instruktor Jacek Chrabączewski dobrze uczy jeździć

Kursy prawa jazdy

5.8
Marta
Termin usługi: listopad 2022 

Polecam serdecznie Pana Macieja z Rondo Bis. Pan Maciej to skarbnica wiedzy. Podchodzi do kursanta tak, aby każdy manewr i element jazdy był zrozumiały i aby kursant czuł się bezpiecznie i pewnie w tym co się nauczy na egzamin i na całe życie. Jest cierpliwy,spokojny, merytoryczny, skupiony i odpowiedzialny za to co chce Ci przekazać. Warto go słuchać..tak więc jeśli masz wątpliwości kogo wybrać i jaką szkołę wybrać bądź czytasz to bo chcesz wziąć jazdy u innego instruktora z innej szkoły niż Twoja to nie zastanawiaj się miej rękę na pulsie i chęci. dzwoń i zdasz egzamin nie tylko,aby zaliczyć ale żeby coś widzieć na całe życie.

Kursy prawa jazdy

6.0