Oceny (7)

Kinga
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo polecam ten sklep za fachową obsługę

Sprzęt medyczny

6.0
Ewa Ziętara
Termin usługi: maj 2023

Serdecznie polecam. Wszystkie formalności załatwione bardzo szybko. Otrzymałam wózek inwalidzki dla męża w ciągu tygodnia. Obsługa profesjonalna, bardzo pomocna i miła. Wózek calkowicie za darmo, dostarczony na miejsce przez firmę kurierską.

Sprzęt medyczny

6.0
Danuta
Termin usługi: czerwiec 2023

Otrzymałam wózek inwalidzki dla mamy staruszki zupełnie za darmo, kurier dostarczył na adres domowy, osoby z centrum załatwiły wszystkie formalności łącznie z telefoniczna konsultacja lekarską. Bardzo miły kontakt, firma godna zaufania. Dziękuję za pomoc. Polecam

Sprzęt medyczny

6.0
Jarek
Termin usługi: maj 2023

Witam.Profesjonalna i bardzo miła obsługa.Polecam

Sprzęt medyczny

6.0
Marek Brożek
Termin usługi: kwiecień 2023

Najlepsze miejsce dla osób niepełnosprawnych na mapie Trójmiasta. Fachowa pomoc i doradztwo oraz zaangażowanie pracownikow sklepu. Od lat poruszałem się na zle dobranym wózku. Panie Rehabilitantki pracujące w sklepie na pasażu doradzili mi i dobrali nowy idealny wózek. Dziękuję za okazane serce.

Sprzęt medyczny

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2023

serdecznie polecam załatwiono mi wszystkie formalności wraz z opieką lekarza który przyszedł nazajutrz wózek inwalidzki przywiozła firma kurierska profesionanalnana i szybka pomoc

Sprzęt medyczny

6.0
wojciech
Termin usługi: luty 2023

Serdecznie polecam. Pomogli mi załatwić wszystkie formalności oraz udzielili kompleksowej pomocy w uzyskaniu wózka inwalidzkiego za darmo dla mojego dziadka. Bardzo duży wybór pomocy ortopedycznych. Bardzo miła obsługa!

Sprzęt medyczny

6.0