Cały Gaweł - Cantine, Bar, Cafe

znajduje się w Sopot Centrum

Cały Gaweł

Wybierz numer

604-173-717
g...@calygawel.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

TV Filmy

Cały Gaweł - Cantine, Bar, Cafe
1080

Cały Gaweł - Cantine, Bar, Cafe

O nas

Cały Gaweł to swobodne i przystępne miejsce, serwujące Wam sezonowe i lekkie posiłki, wyśmienitą kawę w towarzystwie licznych ciast oraz szeroki wybór alkoholi, na czele z czeskim piwem oraz Prosecco z nalewaka.

Stawiamy na produkty z Kaszub, wiejskie masło, regionalne jaja z wolnego wybiegu, zawsze świeżą rybę oraz drób zagrodowy + alkohole z okolicy. Ubóstwiamy Prosecco oraz pyszne czeskie piwo z nalewaka.
Zapraszamy
Załoga Całego i Gaweł

Oceny (8)

Roksana
Termin usługi: styczeń 2024   

Wspaniała obsługa ,fenomenalne jedzenie a zaczynałam od śniadania po kolacji orgazm kulinarny polecam z całego serca

Restauracje

6.0
Mariola
Termin usługi: grudzień 2023   

Byłam dzisiaj- dobre jedzenie ,czysto i bardzo sympatyczna uśmiechnięta ekipa . Polecam

Restauracje

5.9
Diana
Termin usługi: wrzesień 2023   

Przepyszne jedzonko

Restauracje

6.0
Ewelina z Wrocław-Kuźniki
Termin usługi: sierpień 2023   

Jestem pod ogromnym wrażeniem, miałam z dziećmi pół godziny do odjazdu pociągu do Wrocławia ,a mimo to kuchnia stanęła na rzęsach by podać nam w trybie wręcz natychmiastowym frytki z kawałkami kurczaka...A jedzenie... Niby zwykłe nuggetsy i fryty ale to były wręcz jakieś czary !!! Mięsko soczyste, panierka chrupiąca, idealnie przyprawione. Frytki krojone z ziemniaka, a nie zamrożone z supermarketu. Bardzo polecam jedzenie u "Cały Gaweł"bo jest pyszne!!! Czekam na na Gawła lokal we Wrocławiu :)

Restauracje

6.0
Kamil
Termin usługi: sierpień 2023   

Zdecydowanie najsmaczniejsze i zawsze trzymające poziom śniadania w Trójmieście. Jadam od czasu do czasu w różnych miejscach śniadania poza domem i zdecydowanie Cały Gaweł jest stale w topce miejsc.

Restauracje

6.0
Paulina
Termin usługi: maj 2023   

Kolejna wizyta w Gawle lecz niestety rozczarowanie obsługą o której po kolejnej wizycie musze ocenić. Kelnerki zachowują się jako towarzystwo wzajemnej adoracji i mam wrażenie, że same tak się dobrze bawią, że klienci im są do niczego potrzebni. Menu podane Błyskawicznie ale oczekiwanie aż ktoś się podejdzie aby przyjąć zamówienie z zegarkiem w ręku 17minut. Żart. Kelnerki bardziej skupione na sobie niż na kliencie. Dania pierwsza klasa i wielkie ukłony dla kucharzy. Tylko przez wzgląd na przepyszna kuchnie wracamy w to miejsce.

Restauracje

3.3
Agata
Termin usługi: maj 2023   

Nie ma wizyty w Trójmieście bez posiłku u Gawła, jak dotąd się nie zawiedliśmy, trzymają poziom!

Restauracje

6.0
Gosia
Termin usługi: październik 2022   

Fantastyczne miejsce na mapie Sopotu Luźna atmosfera bez zadęcia Menu w którym każdy znajdzie coś dla siebie bogate i różnorodne .Jedzenie podane na pięknej zastawie i w artystyczny wręcz sposób ,a co najważniejsze przepyszne i ogromne porcje .Ceny umiarkowane mając na uwadze ze znajdujemy się w wypoczynkowej i modnej miejscowości .W porównaniu do innych restauracji w Sopocie Cały Gawel numer 1!!!!!

Restauracje

6.0