Car Lease Polska Wynajem Długoterminowy

81-395 Gdynia, Władysława IV 43
(Piętro 5) Mapka
58 670-44-33
k...@carleasepolska.pl pokaż
www.carleasepolska.pl
zamów online
/carleasepolska
/carleasepolska.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 20:00
sob9:00 - 15:00

O nas

Patrząc na nasze propozycje, klienci w pierwszym momencie zazwyczaj nie dowierzają. Car Lease Polska oferuje autorskie usługi, dzięki którym klient może zapłacić 50% tego, co wydałby, podpisując umowę leasingu indywidualnie.

- Załoga Car Lease Polska zna rynek leasingów samochodowych od podszewki. Pasja, wieloletnie doświadczenie i instynkt rynkowy - to nasz przepis na sukces. Założyciele firmy obeznanie branżowe zawdzięczają przede wszystkim wieloletniej pracy u dealerów samochodowych. Trzymamy się założenia „klient - nasz pan”. Uważamy, że wszystkie firmy powinny opierać swój biznes na takiej zasadzie. Dla nas jest ona priorytetowa.

- Rdzeniem pracy doradców z Car Lease Polska jest wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych ofert wynajmu bądź leasingu samochodów. Propozycje dotyczą jedynie polskich dealerów z dobrą pozycją rynkową i odpowiednią wiarygodnością.

- Proponujemy najlepsze ceny na rynku. Znając branżę motoryzacyjną od środka, wypracowaliśmy sposoby na uzyskanie rabatów sięgających nawet 30% na nowe samochody. Gdy znajdziemy najkorzystniejsze oferty poszczególnych dealerów, przystępujemy do dalszego etapu pracy: dokonujemy dziesiątek kalkulacji, dzięki którym możemy wybrać propozycję najlepszą dla klienta.

- U nas wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Pomagamy zarówno przy zamawianiu samochodu, jak i ustalaniu szczegółów odbioru auta czy przy podpisywaniu umowy leasingowej. Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na każde pytanie, jakie tylko może się pojawić w związku z zakupem samochodu, utrzymaniem go w leasingu, a następnie jego sprzedażą czy zwrotem (w zależności od transakcji). A co nader ważne, potrafimy zapewnić standard obsługi premium.
W Polsce działa wiele firm leasingowych, jednak większość nie posiada kadry wyspecjalizowanej w danej, wąskiej dziedzinie. W Car Lease Polska zarówno kadra zarządzająca, jak i pracownicy to pasjonaci branży motoryzacyjnej, dla których dzielenie się wiedzą i możliwościami jest realną misją działalności.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »