Carolina Medical Center

Carolina Medical Center

Wybierz numer

58 770-15-00
c...@carolina.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/24 - Carolina Medical Center Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/24 - Carolina Medical Center Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/24 - Carolina Medical Center Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/24 - Carolina Medical Center Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

150

Rehabilitacja kolana w Carolina Medical Center w Gdańsku

O nas

Klinika ortopedii, chirurgii kręgosłupa, rehabilitacji i medycyny sportowej. Zapewniamy kompleksowe leczenie - konsultacje ortopedyczne i neurochirurgiczne (bez kolejek), rehabilitację, diagnostykę obrazową oraz operacje. Leczymy dzieci i dorosłych.
Carolina Medical Center powstała w 1998 r. Byliśmy pierwszym prywatnym szpitalem ortopedycznym w Warszawie. W październiku otworzyliśmy placówkę w Gdańsku. Realizujemy w niej filozofię kompleksowego podejścia do procesu leczenia, która od ponad 20 lat przyświeca Carolina Medical Center. Zapewniamy dostęp do wybitnych specjalistów w zakresie leczenia urazów i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Stosujemy nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia, umożliwiając naszym pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Na naszej stronie internetowej dostępna jest funkcja umawiania online. 

Kompleksowe leczenie ortopedyczne w jednym miejscu

W Carolina Medical Center pacjenci mają dostęp do konsultacji u ponad 20 specjalistów. Nasza klinika zatrudnia kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji, m.in. ortopedów, chirurgów, czy neurochirurgów.

W naszym szpitalu działa Centrum Rehabilitacji. Przeznaczone jest dla osób, które zmagają się ze schorzeniami narządu ruchu o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, a także pacjentów po urazach oraz operacjach. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny. Rehabilitacja w Carolina Medical Center dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie i może obejmować terapię manualną, zabiegi fizykalne, kinezyterapię oraz hydroterapię. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów w trybie indywidualnym lub łączonym.


Stosujemy pełen zakres najnowocześniejszych procedur operacyjnych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne operacje z zakresu chirurgii ortopedycznej oraz chirurgii kręgosłupa metodami klasycznymi lub małoinwazyjnymi. Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń układu narządu ruchu powstałych na skutek przewlekłych chorób, urazów oraz wad wrodzonych. Wykonujemy artroskopie, operacje rekonstrukcyjne i endoprotezoplastykę stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty "szyte na miarę".

Klinika medycyny sportowej z certyfikatem FIFA

Naszymi pacjentami są osoby uprawiające sport amatorsko, a także sportowcy wyczynowi. Jako klinika medycyny sportowej dbamy o zdrowie najlepszych polskich olimpijczyków. Jesteśmy Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracujemy ze związkami sportowymi, których przedstawiciele odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej (m.in. Polskim Związkiem Pływackim, Polskim Związkiem Zapaśniczym, Polskim Związkiem Kajakowym). Od lat jesteśmy Partnerem Medycznym Polskiego Baletu Narodowego.

Carolina Medical Center może pochwalić się także tytułem FIFA Medical Centre
of Excellence
. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej doceniła nasze kompetencje w zakresie leczenia i prewencji urazów w piłce nożnej, promowania profilaktyki zdrowotnej oraz kształcenia następnych pokoleń specjalistów medycyny sportowej.

Najczęściej zadawane pytania

Czy umówię się na wizytę przez stronę intenetową carolina.pl?
Tak - na stronie carolina.pl jest już dostępna funkcja umawiania online. Wejdź na carolina.pl i zobacz, jak łatwo umówisz się na wizytę do ortopedy lub neurochirurga i na rehabilitację. Rejestracja online niesie za sobą same korzyści - możesz zapisać się szybko, za pomocą kilku kliknięć, a co najważniejsze masz pełen wgląd w grafik naszych specjalistów, co ułatwi Ci wybór najdogodniejszego dla siebie terminu. Sprawdź sam, jakie to proste!
Czy w Carolina Medical Center jest rehabilitacja po COVID-19 na NFZ?
Tak. Zapraszamy na rehabilitację po COVID-19, która dostępna jest w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Rehabilitacja dotyczy pacjentów dorosłych, którzy zostali zakażeni koronawirusem i mogą ją odbyć w terminie od dwóch tygodni do 6 miesięcy od zakończenia leczenia na COVID-19. Skierowanie na rehabilitację postcovidową wydaje każdy lekarz ubezpieczenia zdrowotnego. Skierowanie powinno być wystawione na pracownię fizjoterapii (VII kod resortowy: 1310).

Więcej informacji: +48 58 77 01 500.
Jacy ortopedzi przyjmują w Carolina Medical Center w Gdańsku?
W Carolina Medical Center w Gdańsku przyjmują następujący ortopedzi:
lek. Mateusz Janik,
dr n. med. Piotr Wiśniewski,
lek. Marcin Mikulicz,
dr n. med. Dawid Mrozik,
lek. Sławomir Stawski,
lek. Bartłomiej Gałecki,
dr n. med. Andrzej Kusiak,
dr n. med. Włodzimierz Ziółkowski,
lek. Wojciech Kusznierewicz,
lek. Leszek Kuik,
lek. Krzysztof Czuraj,
dr n. med. Rafał Majkusiak,
dr n. med. Jarosław Nosowicz,
lek. Maciej Sędzicki
dr n. med. Jacek Laskowski.
Boli mnie kręgosłup. Czy uzyskam poradę lekarską w tym zakresie?
Tak, w Carolina Medical Center specjalizujemy się w chirurgii kregosłupa. Zapewniamy konsultacje lekarskie u doświadczonych neurochirurgów, diagnostykę obrazową oraz rehabilitację. Przeprowadzamy zabiegi operacyjne metodami klasycznymi i małoinwazyjnymi.

Lekarze:
dr n. med. Piotr Zieliński,
dr n. med. Mateusz Krakowiak,
dr n. med. Michał Woźnica,
lek. Maciej Mielczarek.
Czy są dostępne usługi w ramach NFZ?
Na podstawie umowy zawartej z Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Carolina Medical Center oferujemy świadczenia medyczne finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.

W Carolina Medical Center w Gdańsku do dyspozycji pacjentów NFZ jest Rehabilitacja w Ośrodku Dziennym oraz Fizjoterapia Ambulatoryjna - także w warunkach domowych.

Jeśli Pacjent nie jest pewny, czy Carolina Medical Center wykonuje w ramach ubezpieczenia NFZ daną usługę, powinien zadzwonić na infolinię (+48 58 77 01 500) lub zapytać w recepcji znajdującej się w placówce Carolina Medical Center (ul. Wileńska 44, 80-215 Gdańsk).
Quiz Carolina Medical Center Średni wynik 61%

Carolina Medical Center

Rozpocznij quiz

Opinie (9)

Pacjentka
Opinia wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2022

Świetna przychodnia na mapie Trójmiasta. Jak dla mnie pierwsza liga w Ortopedii to dr Piotr Wiśniewski. Polecam

w kategorii

Ortopedzi

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kazimierz Kloka
Termin usługi: lipiec 2022

Współpracuje z Panem Mateuszem Marcinkowskim ponad rok, tak długi okres pozwala na dobrą ocenę terapeuty, jego kompetencji, zaangażowania, wytrwałości i rzeczywistego stosunku do pacjenta i jego dolegliwości. W moim przypadku endoprotezoplastyka stawu skokowego. Kompetencje i zaangażowanie są na poziomie absolutu. Często słabym ogniwem u pacjentów, ale i rehabilitantów, jest wytrwałość. U Pana Mateusza nie widać oznak zmęczenia czy znużenia, każde zajęcia charakteryzują się bardzo dobrą jakością, a prawie zawsze, w ich trakcie, jest moment pozytywnego zaskoczenia. Nie ma nudy. Sesje wymagają od pacjenta wysiłku i determinacji, jeżeli Mateusz tego nie widzi, nie ma litości. Poprawa jest celem, poza jakąkolwiek dyskusją, ma być i po to współpracujemy. Ale przyznać trzeba, że potrafi dotrzeć do pacjenta, wydobyć jego energię i podbić ją na dobry poziom. Podstawowymi do tego narzędziami są, wiedza medyczna i praktyczne kompetencje rehabilitacyjne. Ale nie tylko. Sposób bycia, bezpośredni, szczery przekaz, naturalny kontakt, to dodatkowe benefity, które otrzymuje pacjent. Podpowiada inne terapie, jest otwarty na poszukiwania rozwiązań i nie boi się zawodowej weryfikacji. Polecam.

Justyna
Termin usługi: marzec 2021

Byłam już na rehabilitacji kilka razy, bardzo fajna obsługa wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Jestem bardzo zadowolona, głównym problemem są terminy i czas oczekiwania oraz trudny dojazd komunikacją miejską.

w kategorii

Rehabilitacja

4.5
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  2
 • przystępność cen:
  1
 • ocena ogólna:
  6
Mirka
Termin usługi: styczeń 2021

Byłam w placówce parę razy. Najpierw na konsultacjach u doktora Gałeckiego a później na rehabilitacji u Pana Wojtka. Ogólnie mam dobre wrażenia. Fajnie, że wszystko jest w jednym miejscu. Polecam.

w kategorii

Ortopedzi

5.7
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
dagmarka
Termin usługi: wrzesień 2020

Byliśmy z dzieckiem na pilnej wizyciepo urazie u Ortopedy. Lekarz, dr Janik przyjął nas poza grafikiem, musieliśmy zrobić rtg, lekarz czekał na nas w gabinecie pomimo, że był po godzinach pracy. Dzięki temu nie spędziliśmy wielu godzin w poczekalni SOR. My na pewno jeszcze wrócimy do kliniki i bedziemy ją polecać.

w kategorii

Ortopedzi

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz
Termin usługi: wrzesień 2020

Klinika wygląda profesjonalnie, miłe panie w recepcji i to tyle pozytywów. Lekarz ortopeda to nieporozumienie. Wysłano mnie na rentgen, czekałem godzinę (wizyta prywatna, za rentgen musiałem płacić osobno) Po godzinie wróciłem na wizytę. Okazało, że lekarza nie ma, czekałem na niego kolejną godzinę po czym poinformowano mnie, że lekarz miał coś pilnego do załatwienia więc go nie ma i nie wiadomo kiedy będzie i jak chcę to mogę poczekać (przypominam, wizyta prywatna, płaciłem za wizytę) po pewnym czasie straciłem cierpliwość i stwierdziłem, że jeśli lekarz się zaraz nie pojawi zażądam zwrotu pieniędzy i po prostu poszukam innego lekarza, gdzie indziej. Dając upust mojej irytacji w recepcji, po wykonaniu przez recepcjonistkę telefonu do lekarza nagle się pojawił tłumacząc się, że miał zajęcia administracyjne, dlatego mnie "olał". Chamstwo, brak szacunku, wizyta nie warta złamanego grosza. Płacisz nie małe pieniądze za wizytę, a lekarz księciunio ma ciebie głęboko w poważaniu.

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

1.8
 • obsługa:
  2
 • oferta:
  3
 • jakość usług:
  1
 • czas oczekiwania:
  1
 • przystępność cen:
  3
 • ocena ogólna:
  1
Dariusz
Termin usługi: czerwiec 2020

Fajnie, że w Gdańsku istnieje nowe centrum medyczne, i to grupy Luxmed. Znalazłam tu i ortopedów naprawdę wysokiej klasy takich jak doktorzy Piotr Wiśniewski, Andrzej Kusiak, Jarosław Kabula. Są tu też lekarze młodsi ale tak samo utalentowani tak Mateusz Janik, Wojciech Kusznierewicz czy Marcin Mikulicza oraz Leszek Kuik, którzy w czasie wizyty wykonają badanie USG. Ale to nie wszystko. W przychodni jest również rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie. Uprzedzam pytanie- tak jest też na NFZ. Wszyscy rehabilitanci znają się na swojej pracy. Zespół recepcji i Pielęgniarki zaopiekują się Wami tak by Wam nieba przychylić. Wizyta z Rodzicami przebiegła sprawnie, oboje zadowoleni. Jeden minus za ceny w dobie koronawirusa, mogły by być niższe, ociupinkę.

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

5.8
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Stenia
Termin usługi: czerwiec 2020

Szukasz dobrego ortopedy to polecam szczególnie dr Mateusza Janika. Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Dokładny skrupulatny,cierpliwy i delikatny. Lekarz z bardzo dużą wiedzą troszczący się o pacjenta. Polecam

w kategorii

Ortopedzi

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Małgorzata
Termin usługi: luty 2020

Jeśli szukasz terapii Orthokine w przystępnej cenie, to jest to dobre miejsce. Ceny zabiegów są korzystne i konkurencyjne w stosunku do innych placówek. To samo dotyczy podania Osocza Arthrex. Przychodnia czynna jest praktycznie cały czas. Przemiły personel zaopiekuje się pacjentem zapewniając poczucie bezpieczeństwa.

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6