Po umówieniu telefonicznym

Carolina Medical Center

adres
02-757 Gdańsk, Wileńska 44
(II piętro)
telefon
58 770-15-00
e-mail
c...@carolina.pl pokaż
www
carolina.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 20:00
Konsultacje ortopedy i rehabilitacja od razu!
Działanie placówki w czasie pandemii: https://carolina.pl/informacje-dla-pacjentow-filii-w-gdansku/

Napisali o nas

  • Leczenie urazów po sportach zimowych
    Leczenie urazów po sportach zimowych artykuł sponsorowany 14 lutego 2020 (18 opinii) Podczas uprawiania sportów zimowych możemy nabawić się urazów stawu kolanowego (ok. 30 proc.), rąk, nadgarstków czy okolicy barku. Urazy głowy i kręgosłupa zdarzają się dość...

O nas

Klinika ortopedii, chirurgii kręgosłupa, rehabilitacji i medycyny sportowej. Zapewniamy kompleksowe leczenie - konsultacje ortopedyczne i neurochirurgiczne (bez kolejek), rehabilitację, diagnostykę obrazową oraz operacje. Leczymy dzieci i dorosłych.

Carolina Medical Center powstała w 1998 r. Byliśmy pierwszym prywatnym szpitalem ortopedycznym w Warszawie. W październiku otworzyliśmy placówkę w Gdańsku. Realizujemy w niej filozofię kompleksowego podejścia do procesu leczenia, która od ponad 20 lat przyświeca Carolina Medical Center. Zapewniamy dostęp do wybitnych specjalistów w zakresie leczenia urazów i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Stosujemy nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia, umożliwiając naszym pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Kompleksowe leczenie ortopedyczne w jednym miejscu

W Carolina Medical Center pacjenci mają dostęp do konsultacji u ponad 20 specjalistów. Nasza klinika zatrudnia kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji, m.in. ortopedów, chirurgów, czy neurochirurgów.

W naszym szpitalu działa Centrum Rehabilitacji. Przeznaczone jest dla osób, które zmagają się ze schorzeniami narządu ruchu o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, a także pacjentów po urazach oraz operacjach. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny. Rehabilitacja w Carolina Medical Center dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie i może obejmować terapię manualną, zabiegi fizykalne, kinezyterapię oraz hydroterapię. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów w trybie indywidualnym lub łączonym.


Stosujemy pełen zakres najnowocześniejszych procedur operacyjnych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne operacje z zakresu chirurgii ortopedycznej oraz chirurgii kręgosłupa metodami klasycznymi lub małoinwazyjnymi. Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń układu narządu ruchu powstałych na skutek przewlekłych chorób, urazów oraz wad wrodzonych. Wykonujemy artroskopie, operacje rekonstrukcyjne i endoprotezoplastykę stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty "szyte na miarę".

Klinika medycyny sportowej z certyfikatem FIFA

Naszymi pacjentami są osoby uprawiające sport amatorsko, a także sportowcy wyczynowi. Jako klinika medycyny sportowej dbamy o zdrowie najlepszych polskich olimpijczyków. Jesteśmy Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracujemy ze związkami sportowymi, których przedstawiciele odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej (m.in. Polskim Związkiem Pływackim, Polskim Związkiem Zapaśniczym, Polskim Związkiem Kajakowym). Od lat jesteśmy Partnerem Medycznym Polskiego Baletu Narodowego.

Carolina Medical Center może pochwalić się także tytułem FIFA Medical Centre
of Excellence
. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej doceniła nasze kompetencje w zakresie leczenia i prewencji urazów w piłce nożnej, promowania profilaktyki zdrowotnej oraz kształcenia następnych pokoleń specjalistów medycyny sportowej.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

  • pin
    Potrzebujesz konsultacji ortopedycznej? Przyjdź do Carolina Medical Center. Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 58 77 01 500.
  • pin
    Doskwiera Ci ból biodra? Przyjdź na konsultację do czołowego specjalisty z zakresu leczenia stawu biodrowego! http://carolina.pl/leczenie-stawu-biodrowego/

Wideo