Działalność on-line 

Cary One - Agencja interaktywna

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472B
(Olivia Four) Mapka
609-200-000
b...@cary.one pokaż
cary.one
/pl.cary.one
/pl.cary.one
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
Działalność on-line 

O nas

Cary One™ - Pomagamy firmom skutecznie zaistnieć w cyfrowym świecie. Realizujmy projekty stron www, aplikacji internetowych i mobilnych, projektujemy identyfikację wizualną firm i produktów. Tworzymy sklepy internetowe.

Specjalizujemy sie w projektowaniu na potrzeby internetu z silnym naciskiem na cel: sklepy internetowe, serwisy społecznościowe, serwisy korporacyjne (np. finanse, ubezpieczenia, telekomunikacja), startupy internetowe.

Tworzymy produkty cyfrowe od fazy zrozumienia potrzeb i modelu biznesowego, poprzez projektowanie makiet, wysokiej jakości designu, aż po wsparcie w zakresie promocji i marketingu.

Pracujemy dla przedsiębiorstw z różnych branż: technologia, nieruchomości, moda, transport, badania i analizy, e-commerce (B2B/B2C).

Cary One™ - Agencja interaktywna

Najczęściej zadawane pytania

Czy obsługują Państwo klientów spoza Trójmiasta?
Prawda jest taka, że większość naszych klientów jest spoza Trójmiasta. Obsługujemy firmy z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa. To gdzie przebywasz nie ma dla nas znaczenia, ponieważ większość spraw załatwiamy przez internet.

Bywają jednak sytuacje, zwłaszcza na początku współpracy, że musimy się spotkać, aby zrozumieć Twój biznes i przeprowadzić warsztaty przed rozpoczęciem projektu. Wtedy mamy możliwość spotkania się w Gdańsku lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. To już zależy od złożoności projektu. Przy prostych stronach internetowych wszystko zorganizujemy zdalnie.
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?
To pytanie pojawia się bardzo często jako jedno z pierwszych. Niestety odpowiedź na nie może być tak samo precyzyjna, jak precyzyjne jest pytanie. Oczywiście to wszystko zależy.

Nie jesteśmy firmą, która konkuruje cenami. Pragniemy być postrzegani jako firma stawiająca na jakość. Jakość to nie tylko ładne i funkcjonalne strony internetowe. Jakość to także obsługa, kontakt, opieka po sprzedażowa i ogólne poczucie klienta, że jest dla nas ważny.

Aby zaoferować taką jakość, nie możemy być firmą która tworzy masowe rozwiązania. Musimy robić mniej projektów, ale za wyższe wynagrodzenie. Tylko wtedy będziemy w stanie zapewnić naszym klientom satysfakcje i zadowolenie. Tylko wtedy zbudujemy relacje na lata. Wiemy, że takie podejście zapewni wymierne korzyści obu stronom. Bo przecież, współpraca z nami to partnerstwo, a nie rywalizacja :)
Jesteśmy firmą, która posiada swój własny dział IT - Czy możemy zlecić Państwu jedynie projekt graficzny i funkcjonalny naszego sklepu, strony lub aplikacji?
Tak oczywiście. Jesteśmy elastyczni i możemy nawiązać koleżeńską współprace z wewnętrznymi programistami w Państwa firmie. Dostarczamy zrozumiałe materiały, tak aby wdrożenie nie było trudne i skomplikowane. W razie potrzeby zorganizujemy warsztaty przed wdrożeniowe.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »