Catering & Event 3City - profesjonalne usługi w Trójmieście

Catering & Event 3City

Wybierz numer

509-965-414
c...@3city.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Catering & Event 3City Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Catering & Event 3City Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Catering & Event 3City Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Catering & Event 3City Gdańsk +5 1
 

Artykuły o nas

O nas

- Catering wigilijny, świąteczny na spotkania firmowe;
- Usługi cateringowe dla firm i osób indywidualnych;
- Na eventy, przyjęcia urodzinowe i rodzinne;
- Przerwy kawowe, szkolenia, gale i bankiety;
- Obsługa koncertów, riderów dla artystów.

Jesteśmy zgranym zespołem, dla których kompleksowa organizacja usług cateringowych jest czymś więcej niż tylko pracą. Obsługujemy wszelkie rodzaje uroczystości, m.in.: spotkania firmowe, biznesowe, rodzinne i wigilijne; przerwy kawowe, chrzciny, komunie, wesela, itp. Jednak bez względu na rodzaj uroczystości, do każdego przedsięwzięcia podchodzimy profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem, oraz - co najważniejsze - z pasją.

Naszym Klientom i Partnerom biznesowym proponujemy pyszne potrawy i sprawdzone menu, wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży, jak również chętnie dostosowujemy się do ich rozmaitych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oceny (1)

Kasia i Piotr
Termin usługi: czerwiec 2017 

Mieliśmy ogromną przyjemność korzystać z usług firmy Grzegorza podczas organizacji naszego wesela w ogrodzie. Od początku mogliśmy ustalić czego oczekujemy i liczyć na wsparcie, wiedzę i doświadczenie Grzegorza w sprawach nie tylko wyboru potraw, ale także organizacyjnych. Jednego dnia mieliśmy przyjęcie weselno-obiadowe dla Rodziny a następnego wesele w ogrodzie dla Przyjaciół. Każdego dnia potrawy były świeże i bardzo smaczne, do tego polecam kelnera Gniewomira, który wspaniale się nami i Gośćmi opiekował! Goście byli bardzo zadowoleni i my też. Na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z usług firmy Grzegorza Szulca! POLECAM!!!

Catering

6.0