Centrum Handlowe Batory

Centrum Handlowe Batory

Wybierz numer

58 661-75-58
o...@batory.com.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Centrum Handlowe Batory Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/11 - Centrum Handlowe Batory Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/11 - Centrum Handlowe Batory Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/11 - Centrum Handlowe Batory Gdynia +8 1
 

TV Filmy

Twoje miasto. Twoje centrum.
69

Twoje miasto. Twoje centrum.

O nas

Centrum Handlowe Batory to nowoczesny obiekt położony w ścisłym centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Władysława IV i 10 Lutego. Batory to ponad 70 sklepów i punktów usługowych w samym sercu miasta.
Batory to miejsce znane i lubiane przez Gdynian. Wieloletnie doświadczenie, oryginalna architektura i dogodna lokalizacja stale przyciągają zarówno lokalnych klientów, jak i turystów odwiedzających miasto.

Oceny (2)

Ola
Termin usługi: listopad 2023

Galeria ma już swoje lata, ale na szybką kawę i zakupy zawsze można wpaść. Personel sympatyczny...

Centra handlowe

1.8
Danuta
Termin usługi: luty 2023

Fajna Galeria z tradycją,z tego co pamiętam otwarta w 1998 roku więc już trochę czasu ma za sobą każdy znajdzie coś dobrego dla siebie,od jedzenia po ubrania.Parking płatny ale pierwsza godzina gratis gdzie tak naprawdę w centrum Trójmiasta gdzieś zaparkować teraz na godzinę gratis to sukces.Pomocny personel w sklepach a także Panie w Toalecie,Pan z Ochrony ma swój wiek ale miły i uśmiechnięty a także dobrze zorientowany co gdzie jest w galeri.Jedyny minus to jak dla mnie restauracja Sphinx , jadłam już tam 2 razy i ciągle coś było nie tak,jak to nie jedzenie zimne to surówki stare. Ogólnie polecam tą galerię na zakupy a także żeby poczuć smak historii w tym miejscu

Centra handlowe

5.2