Centrum Kwiatkowskiego

Centrum Kwiatkowskiego

Wybierz numer

58 781-93-50
i...@centrum-kwiatkowskiego.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Centrum Kwiatkowskiego Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Centrum Kwiatkowskiego Gdynia 3
 

Artykuły o nas

O nas

Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni to obiekt doskonale znany gdynianom. Zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. 10 Lutego i Władysława IV budynek wyróżnia się architekturą oraz konkurencyjną wobec innych obiektów ofertą powierzchni biurowej na wynajem.
Centrum Kwiatkowskiego to od wielu lat jeden z symboli Gdyni. Pięciopiętrowy budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta - na skrzyżowaniu ulic 10 Lutego i Władysława IV. Blisko stąd do SKM, przystanków komunikacji miejskiej czy Urzędu Miasta albo na plażę. W każde z tych miejsc dostaniemy się w kilka lub kilkanaście minut pieszo.

Budynek, mimo upływu lat, nadal zachwyca architekturą, komponując się z modernistycznym charakterem śródmiejskiej gdyńskiej zabudowy. Nie przytłacza sąsiednich kamienic, będąc ich dopełnieniem i stając się jednym z symboli centrum Gdyni.

Centrum Kwiatkowskiego to obiekt przeszklony, doświetlony. Posiada kilka wejść i jest łatwo dostępny dla wszystkich chętnych. Co ważne, szybko zyskał uznanie mieszkańców, którzy doceniają świadome nawiązanie do jednego z budowniczych portu - Eugeniusza Kwiatkowskiego. Pomnik zasłużonej dla Gdyni postaci stoi przed budynkiem.