Centrum Medyczne Bieńkowski - Klinika Chirurgii Plastycznej

Centrum Medyczne Bieńkowski

Wybierz numer

885-885-550
k...@wbienkowski.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/5 - Centrum Medyczne Bieńkowski Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Centrum Medyczne Bieńkowski Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Centrum Medyczne Bieńkowski Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Centrum Medyczne Bieńkowski Gdynia +2 1
 

O nas

Plastyka piersi, powiększanie
Modelowanie sylwetki liposukcja, przeszczep tk. tłuszczowej, abdominoplastyka
Plastyka twarzy - nos, uszy, powieki, lifting całkowity
Medycyna regeneracyjna - PRP osocze bogatopłytkowe przeszczep komórek macierzystych
Centrum Medyczne Bieńkowski – powstało z myślą o pacjentach, dla których zdrowie i piękny wygląd jest ważny. To nowoczesna i komfortowa Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Regeneracyjnej działająca od 1992 roku, zapewniająca szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i modelowania sylwetki, rekonstrukcyjnych i regeneracyjnych. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne zabiegi regeneracji stawów z wykorzystaniem komórek macierzystych pobranych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w systemie Q-graft. Metody przeprowadzania zabiegów są wynikiem wieloletnich doświadczeń i praktyki lekarskiej, co zapewnia gwarancję doskonałych efektów, zadowolenie i uznanie pacjentów. Doświadczeni specjaliści dbają o bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu w Centrum Medycznym Bieńkowski. Operacje plastyczne dają możliwość realizacji marzeń związanych z własnym wyglądem, co pozwala pacjentom nabrać większej pewności siebie i poczucia własnej wartości. A zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych odraczają lub eliminują założenie endoprotezy w ortopedii.
Misją Centrum Medycznego Bieńkowski jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej w ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej – z zachowaniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa, w celu poprawy jakości życia pacjentów.
Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje najliczniejszy w Polsce zespół specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, w prywatnym sektorze usług medycznych oraz zespół specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii.
Centrum Medyczne Bieńkowski – Klinika Chirurgii Plastycznej  już dziś jest jedną z najlepszych i najnowocześniejszych prywatnych placówek w kraju. Należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych i ma na swym koncie zdobycie czołowych miejsc w rankingach tygodników „Wprost” i „Newsweek”.
Lekarze zatrudnieni w klinice odbywają szkolenia  utrzymując kontakty z  ośrodkami chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej  na całym świecie.  Uczestniczą też w Sympozjach w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, Yokohamie, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce czy Buenos Aires tzn. tam gdzie ta dziedzina medycyny jest na najwyższym poziomie.

Formy płatności:
- gotówka
- przelew
- karta
- raty (Santander Consumer Bank) poproś o symulację kredytu.