Najlepsi pediatrzy Gdańsk

Oceny (22)

Gienadij Toczka
Termin usługi: luty 2024

tak mnie pan dr Majdyło wyleczył że mi noga odrosła i trzecia noga urosła , a z żoną to mogę folgować 5 razy po dwa razy i nad ranem jeszcze raz , tylko zastrzeżenia mam co do ceny terapi bo 15 tys. to moim zdaniem zbyt mało za te błogosławieństwa wszelakie

Dietetycy, leczenie otyłości

5.6
Elwira Nowacka
Termin usługi: luty 2018

Z dnia na dzień było coraz gorzej, przez chorobę nie miałam siły na najprostsze rzeczy. W końcu znalazłam Centrum i umówiłam się na wizytę. Mój stan stopniowo się poprawiał, a teraz w końcu mogę normalnie żyć. Jestem niesamowicie wdzięczna całemu zespołowi medycznemu!

Interniści

5.7
Jakub
Termin usługi: listopad 2017

Nie zdawałem sobie sprawy z istnienia Centrum Świętego Łukasza dopóki sam nie zachorowałem na boreliozę. Odsyłany od lekarza do lekarza nie poznałem przyczyny mojego fatalnego samopoczucia. W szpitalu otrzymałem informację, że to właśnie borelioza, ale niestety nie wiedzieli jak mi pomóc. Wtedy usłyszałem o Klinice na Narwickiej. Lekarz, do którego zostałem zapisany, po bardzo szczegolowych badaniach wdrozyl lecznie. Dziś czuje się zdecydowanie lepiej i choć wiem że moja walka z chorobą się nie skonczyła to wiem, ze napewno w koncu uda się ją pokonać

Interniści

5.3
Agnieszka
Termin usługi: październik 2018

W klinice leczę się od kilku miesięcy, była to moja ostatnia deska ratunku. Lekarze posiadają ogromną wiedzę. Obsługa jest profesjonalna a atmosfera zawsze bardzo sympatyczna . Nie żałowałam żadnej wydanej złotówki ponieważ efekty leczenia widoczne są gołym okiem.

Interniści

5.8
Marek
Termin usługi: marzec 2018

Myślę, że najlepszym świadectwem świadczonych usług jest mój stan zdrowia, który jest nieporównywalnie lepszy niż przed leczeniem. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem lekarza, który nie tylko wysłucha moich objawów, ale też sprawdza funkcjonowanie całego organizmu. Jak się okazało nie tylko doskwierała mi borelioza. Podejście, którego nie zobaczymy w zwykłych przychodniach. Spotkałem się z zupełnie nowymi terapiami, o których wcześniej nie słyszałem. Koszty leczenia jednak nie są najniższe i nie mają kontraktu z NFZtem, więc nie każdego będzie na to stać. Obsługa całkiem w porządku. Jeżeli kogoś stać na prywatne leczenie to polecam, bo dzięki zastosowaniu się do zaleceń można wrócić do zdrowia.

Interniści

4.7
Krystyna
Termin usługi: sierpień 2018

Jako pacjent Centrum prowadzony przez kilka miesięcy w tej placówce nie mogę powiedzieć niczego poza pochwałami i serdecznymi podziękowaniami za odzyskane zdrowie. W tej przychodni leczy się osoby, które zostały wielokrotnie odesłane z kwitkiem od innych lekarzy. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie, diagnostyka trafna i bardzo dokładna. Zarówno lekarz jak i pozostały personel bardzo przyjazny i pomocny. Serdecznie polecam!!!

Interniści

5.8
Ka
Termin usługi: luty 2017

na zdesperowanych i przewlekle chorych pacjentach...Brakuje tylko opłaty za WC. Poziom obsługi recepcji pozostawia baaaaardzo wiele do życzenia.

Interniści

2.2
Pacjent
Termin usługi: listopad 2017

Przed wizyta zostałam poinformowana, ze wizyta u specjalisty od boreliozy kosztuje 250 zł i należy dokonać płatności przed wizyta .... tak Wiec zrobiliśmy z moim narzeczonym, który ma borelioze. Natomiast zaraz po wizycie (u Pani D.M ) recepcja poinformowała mnie, ze niestety powinnismy dopłacić do tej wizyty następne 550 zł !!!!!! Czyli koszt wizyty 800 zł !!!! w związku z tym iż pacjentem był obcokrajowiec i wizyta odbyła się w języku angielskim !!!!! Ani pani w trakcie rejestracji przez telefon ani również pani w trakcie rejestracji już na miejscu nie poinformowały nas o tym, ze do wizyty w języku obcym obowiązuje inny cennik !! !(pani doktor równie dobrze mogła mówić po polsku bo ja tam poszłam w roli tłumacza :-) A może to super pomysł na biznes... dlaczego by nie liczyć obcokrajowca więcej za fryzjera, dentystę i nawet za obsługę w spozywczaku !!! Co za podejście do pacjenta !!!!! Pogratulować !!! Powinni się wstydzić !!! Szkoda pisać .... 550 zł dodatkowo za wysiłek pani doktor aby porozmawiać po angielsku to kilka razy więcej niż tłumacz przysięgły !!!! Ja Polka w życiu się tyle wstydu nie najadłam za naszych rodaków !!!

Interniści

1.0
Anna
Termin usługi: 3.04.2016

bezproblemowy dostęp do lekarza w weekend, sam doktor - klasa i całościowe spojrzenie na pacjenta, a nie "wystawiacz recept". Miło i profesjonalnie

Wizyty domowe

6.0
Aneta
Termin usługi: kwiecień

Jedyne co mogę wpisać na plus to to że lekarz był dostępny w weekend bez problemu. Poza ww. lekarz był nieprzyjemny, mało konkretny, zrobił kilka uwag odnośnie jedzenia na stole (nie zamierzałam się z niczego tłumaczyć więc przemilczałam tę kwestię) zainkasował 200zł i tyle było z wizyty na którą czekaliśmy 4h.

Wizyty domowe

2.8
Barbara bardzo wdzięczna pacjentka
Termin usługi: luty 2016

Chciałem serdecznie podziękować temu młodemu człowiekowi za badanie oraz konsultację. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie osteoporozę. Byłam leczona przez wielu specjalistów bez rezultatów. A w ostatnim czasie zaczęłam się łamać. Wszyscy rozkładali ręce nie podejmując dalszej terapii. Trafiłam do Centrum za zaleceniem Bartłomieja Rawskiego z Poradni Profilaktycznej w innej placówce, gdzie doktor przyjmuję. Zbadał mnie, zalecił witaminy oraz wapń, jednocześnie każąc skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Moja rodzinna powiedziała, żeby zastosowała się do zaleceń, bo nie zaszkodzi, z może pomoże, choć na to by nie liczyła. Na kontrolnym badaniu po pół roku, wynik poprawił mi się o blisko 8%, zaś na kolejnym o blisko 9%, z osteoporozy na osteopenię. Obecnie nie odczuwam dolegliwości bólowych ani nie łamię się. Moja lekarz rodzinna była wielce zdumiona taką poprawą wyników. Zaleciła mi dalsze stosowanie zaleceń dra Rawskiego. Polecam wszystkim Bartłomieja Rawskiego z Centrum Medycznego Św. Łukasza bo to świetny diagnosta i profilaktyk, z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Interniści

6.0
Teresa R pacjentka osteoporozowa
Termin usługi: Luty 2016

Chciałam wraz z koleżanką podziękować Bartłomiejowi Rawskiemu za profesjonalną i merytoryczną konsultację w postaci zarówno badania densytometrycznego oraz konsultacji profilaktycznej. Wybraliśmy Centrum tylko i wyłącznie dla dr-a Rawskiego, ponieważ do innych Placówek było Nam o wiele dalej. Mimo, że obecna lokalizacja placówki nie jest trafioną decyzją szefostwa. Wrzeszcz - ul. Mickiewicza była o wiele lepsza dla Nas pacjentów. Niestety korzystałam z usług Centrum też z powodu boreliozy, ale tutaj też podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Niestety odstrasza to pacjentów. Mimo wszystko będę korzystać z usługi Centrum dotyczących badań kontrolnych u Pana Bartłomieja, który oprócz profesjonalizmu i dużej wiedzy, okazał mi i koleżance jako jedyny w Św. Łukaszu życzliwość i ciepłe podejście, które dla Nas pacjentów jest niezwykle ważne. Pozdrawiam.

Interniści

6.0
Teresa Stg
Termin usługi: styczeń 2016

Chciałabym wraz z moją koleżanką złożyć podziękowania dla Centrum Medycznego Św. Łukasza za profesjonalizm oraz zaangażowanie w prace i podejście do pacjenta. Zwłaszcza chcielibyśmy podziękować Panu Bartłomiejowi Rawskiemu. Poleciła go Nam Pani reumatolog u której się leczymy. Bardzo sympatyczny młody człowiek. Pełny entuzjazmu i w 100% zaangażowany w pomoc pacjentowi. Jego wiedza bardzo pomocna była w leczeniu osteopenii, ponieważ jego zalecenia utrzymała Pani reumatolog. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wytrwałości w pracy zawodowej. Polecamy dr wszystkim, którzy potrzebują diagnostyki oraz konsultacji profilaktycznych z zakresu osteoporozy. Świetny specjalista.

Interniści

6.0
Alicja
  

Centrum Medyczne Św. Łukasza to przede wszystkim maszynka do wyciągania pieniędzy z pacjentów. Najpierw przez telefon informują, ze wizyta u lekarza leczącego osteoporozę będzie kosztować 120 zł a potem na miejscu okazuje się, że 150 ! Jeszcze dodatkowo sobie liczą za wypisanie recepty! Kiedy lekarz zaproponował, że może wystawić receptę na dalsze leczenie (wizyta kontrolna miała być za pół roku) w recepcji chcieli 50 zł za przystawienie pieczątki! Skandal!

Pielęgniarki, położne

3.0
Ludwika Sikorska
Termin usługi: 21.X.2015

Bardzo dziękuję za badanie w kierunku osteoporozy, Pana wiedza i porada była bardzo pomocna w dalszym leczeniu. Już wiem, że nie była to moja ostatnia wizyta, będę korzystać z usług placówki :)

Interniści

6.0
Ewa - pacjentka chora na osteoporozę
Termin usługi: sierpień 2015

Byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku, na badaniu. Badał mnie Bartłomiej Rawski. Świetny radiolog, posiadający dużą wiedzę medyczną, zarówno z zakresu radiologii, jak i osteoporozy. Jest przy tym niezwykle kulturalny, szarmancki, miły i potrafiący wysłuchać i cierpliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Polecam wszystkim dr-a Rawskiego, tym, którzy chcą się przebadać w kierunku osteoporozy i uzyskać konsultację z zakresu profilaktyki osteoporozy na najwyższym poziomie.

Interniści

6.0
Jadwiga - bardzo wdzięczna pacjetnka
Termin usługi: czerwiec 2015

Chciałabym wyrazić publicznie podziękowania dla Centrum Medycznego Św. Łukasza w Gdańsku za profesjonalne podejście dla pacjenta. Szczególnie podziękowania kieruje do Bartłomieja Rawskiego, który jest świetnym radiologiem, świetnym epidemiologiem (w trakcie specjalizacji). Korzystałam z usług oraz wiedzy Pana Rawskiego nie tylko w Centrum w Gdańsku ale też w innych placówkach i zawsze byłam bardzo zadowolona. Poświęca tyle czasu pacjentowi ze względu na jego potrzeby i stan, a nie czas narzuciony przez NFZ czy procedury. Oprócz posiadania ogromnej wiedzy medycznej jest przy tym kulturalny i niezwykle miły i sympatyczny. Dlatego z wielką przyjemności polecam tego specjalisty d Rawskiego wszystkim którzy chcą otrzymać usługę, poradę medyczną na najwyższym poziomie.

Interniści

6.0
Maria
Termin usługi: marzec 2015

W zeszłym tygodniu po raz drugi skorzystałam z usług (badanie kontrolne) Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy w Centrum Medycznym Św. Łukasza, znajdującego się na ulicy Mickiewicza w Gdańsku. Po raz drugi badał mnie Bartłomiej Rawski. Dziękuje niebiosom, że po raz kolejny trafiłam na tego radiologa. Świetny specjalista, wielce kompetentny, posiadający ogromną wiedzę medyczną, a zarazem skromny, kulturalny i bardzo miły. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, na odpowiedzenie mi na wszystkie moje pytania, w sposób przede wszystkim zrozumiały dla mnie, zawodowo nie związanego z medycyna. Do Centrum trafiłam po wysłuchaniu dwóch wykładów Pana Rawskiego, w klubie seniora nt. osteoporozy oraz profilaktyki chorób onkologicznych. Mogę tylko dziękować za taką osobę, która poświęca swój czas na przybliżenie, Nam seniorom, tematów związanych z medycyną, zwłaszcza z profilaktyką. Dzięki takim wykładom jesteśmy świadomi Naszych ewentualnych problemów zdrowotnych. Dzięki takiemu wykładowi trafiłam na badanie i obecnie jestem w trakcie leczenia osteoporozy. Bardzo dziękuję Panu Rawskiemu za badanie i z pewnością zjawię się na kolejne badanie kontrolne u niego w Centrum. Polecam!

Interniści

6.0
Jadwiga Dzieciniak
Termin usługi: grudzień 2014

W ramach usług Centrum korzystałam z pomocy dr Adama Biernackiego. Skutecznie pomógł mojej 90-niej mamie. Cierpliwie wyjaśniał istniejące trudności i podejmowane działania. Doktor jest zawsze dostępny i chętnie udziela wskazówek przez telefon i internet. Polecam wszystkim, którzy poszukują życzliwej i kompetentnej opieki.

Wizyty domowe

5.6
BBLK
Termin usługi: ok. miesiąca temu.

Lekarz, który podchodzi indywidualnie i kompleksowo do pacjenta to w dzisiejszych czasach rzadkość. Doktor Majdyło podszedł nieraz z pełnym zrozumieniem do moich problemów rozwiązując je od A do Z sam lub po konsultacji z innymi współpracującymi lekarzami (wszyscy byli bardzo profesjonalni i kulturalni.). Co najważniejsze, pacjent nie jest traktowany "zapłacił, przyjęty i z głowy". W CM św. Łukasza ludziom się po prostu pomaga. Stosunek ceny do jakości jest również bardzo zdrowy.

Interniści

6.0