Najlepsze szkoły policealne Gdańsk

Oceny (38)

Szymon
Termin usługi: maj 2024 

Szkoła to niestety nieśmieszny żart, jedyna pozytywna rzecz jaką tam doświadczyłem to bardzo miłe Panie w sekretariacie które rzeczywiście pomagają, mają niesamowitą chęć rozwiązania problemu, uśmiechnięte i mające chęci do pracy, o dyrektorce i osobach będących bardzo blisko dyrektorki niestety tak już napisać nie mogę. Od samego początku problemy z załatwieniem podstawnego papieru a dokładnie zaświadczenia że jest się uczniem danej szkoły, zajęcia to przeglądanie slajdów z powerpointa i nic więcej, dyrektorka która nie ukrywa swoich komentarzy jeśli ktoś przychodzi z jakimś problemem i daje od razu do zrozumienia, że jesteś dla niej nikim masz tylko wpłacać pieniądze, ładnie mówiąc niesamowity nieład w papierach bo często nagle się gubią. Każdemu kto chce się zapisać do ŻAK-u szczerze odradzam bo nawet jeśli ktoś chce zrezygnować to nawet z tym są problemy.

Szkoły policealne

1.0
Divinka
Termin usługi: kwiecień 2024 

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które zostały przedstawione poniżej. Nie ma konkretnego planu, w marcu w ogóle nie było zajęć. W sekretariacie nic nie wiedzą. Dzwoniłam na główny numer, skierowano mnie, abym napisała na adres e-mail kursów. Tam też nie ma odpowiedzi. Na praktycznych zajęciach nie zapewniano żadnej praktyki. Na przykład podczas zajęć dotyczących tworzenia stron na WordPress, nie znaleziono hostingu, nawet darmowego, i nie pokazano interfejsu CMS. Ponadto, zajęcia zaplanowane na 4 godziny trwały tylko półtorej godziny. (Kurs marketingu internetowego)

Szkoły policealne

1.0
Marta
Termin usługi: styczeń 2024 

Rzadko wystawiam negatywne opinie ale "szkoły" Żak na prawdę nie polecam. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie poniżej, w skrócie: brak jakichkolwiek informacji, plan podawany z dnia na dzień, przekazywanie wiedzy na najniższym poziomie, sale nieprzystosowane do zajęć i za małe na ilość osób. Najważniejsze jest sprawdzanie obecności żeby był powód do pobrania opłaty za dany miesiąc (żeby szkoła była darmowa trzeba mieć minimum równo 50% obecności w każdym miesiącu a plan zajęć podają dwa dni wcześniej). Myślę, że główny cel tej szkoły to zbieranie kasy za osoby, które nie chodzą na zajęcia. Dodam, że ciężko chodzić na te zajęcia, próbowałam mimo dużej motywacji na początku ale zazwyczaj siedzi się w wypchanej dusznej sali i zupełnie nic się nie dzieje, pani prowadząca rozmawia z kilkoma osobami na prywatne tematy a reszta osób się nudzi. Nie polecam, szkoda nerwów. (kierunek florystyka)

Szkoły policealne

1.0
Khrystsina
Termin usługi: luty 2024 

Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Najgorsza szkola. Nie polecam! Przed kursem chciałam anulować umowę, ale pracownik sekretariatu powiedziała, że nadal będę musiała zapłacić za kurs, ponieważ certyfikat jest gotowy, a następnego dnia odbędzie się kurs. Nie było jednak odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie zostałam poinformowana wcześniej. Powiedziała, jeśli mi się nie uda, to mogę po prostu przyjść pózniej , innego dnia, gdy będzie kurs. To był wrzesień! Więc nikt się ze mną nie skontaktował aż do grudnia, w grudniu otrzymałam list, że muszę zapłacić za kurs, na którym nie byłam! Dział reklamacji powinien zostać zamknięty, ludzie tam nie rozumieją problemu, nie słuchają potencjalnych klientów. Tłumaczę im, że chciałam zerwać umowę, ale Pani pracownica zapewniła mnie, że mogę dojechać w innym dogodnym terminie, piszą mi, że musiałam podać na piśmie o rozwiązaniu umowy. Ale to jest nie moja wina, taką informację dostałam od sekretariatu. Pracownicy sekretariatu nie są kompetentni! Do tej pory zapłaciłam za szkolenie, ale sekretariat ignoruje mnie przez miesiąc, nie odpowiadając, kiedy będzie następne szkolenie. Szkoła zdefraudowała moje pieniądze, ale w zamian nie mam żadn

Szkoły policealne

1.0
Uczennica
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nie polecam tej szkoły to jest kompletne niepozrozumienie . Ciągle zmieniają się nauczyciele.Dziś lekcję prowadzi dziewczyna która w czerwcu pisała egzamin na technika .Śmiech na sali . Dyktuje wszystko z książki . Myślałam , że na nauczyciela trzeba mieć jakieś wyższe wykształcenie ,ale jednak nie

Szkoły wizażu i stylizacji

1.0
rekin65
Termin usługi: luty 2019 

Polecam, bardzo fajne kursy i poziom nauczania.

Kursy zawodowe

5.0
Szymon Cień
Termin usługi: wrzesień 2018 

6 gwiazdek dotyczy oczywście obecnej obsługi w Żaku. Teraz Panie sekretarki są pomocne, miłe i dobrze wykonują swoją pracę. Nie ma problemu z wydaniem dokumentów czy zaświadczeń. Świetnie tłumaczą niezrozumiałe dla słuchaczy rzeczy, gdy pojawi się problem od razu z uśmiechem na twarzy starają się go rozwiązać. Jak zapisywałem się do szkoły ponad 3 lata temu to obsługa była fatalna sekretarka potrafiła zamknąć sekretariat, bo skończyła pracę pomimo tego, iż za drzwiami czekali słuchacze (którzy przeszli na przykład godzinę przed zamknięciem sekretariatu). Wydanie dokumentu wiązało się z kilkukrotną wizytą w sekretariacie. Panie były wręcz złe, że słuchasz musi odwiedzić sekretariat. Podczas rekrutacji sprawa miała się całkiem inaczej Panie były miłe i na tym się skończyło. W sekretariacie obecna obsługa jest najlepszą obsługą od lat. Mam nadzieję, że tak już zostanie. Oby więcej takich zmian w Żaku.

Szkoły policealne

5.8
Krzysztof Szczepański
Termin usługi: wrzesień 2018 

Bardzo cieszę się z możliwości uczęszczania na zajęcia do szkoły Żak gdyż otwożyła mi ona perspektywy oraz dobrzy wykładowcy rozwijają moją pasję do informatyki :) Bardzo miłe panie w sekretariacie zawsze służą pomocą :)

Szkoły policealne

6.0
Rafał
Termin usługi: wrzesień 2018 

Zajęcia ciekawie prowadzone.

Szkoły policealne

5.2
Kozaczek
Termin usługi: wrzesień 2018 

Witam Chętnie wyrażę swoją opinię na temat szkoły. Jestem obecnie słuchaczem trzeciego semestru szkoły policealnej(2lata), w systemie zaocznym uczę się od kilku lat więc mam porównanie jak to wygląda w innych szkołach. Nie mam żadnych zarzutów co do prowadzenia zajęć, dobry i sprawny kontakt z nauczycielami, wiele materiałów dodatkowych. Jeśli ktoś wie po co uczęszcza do szkoły to moim zdaniem powinien być zadowolony. Grzechem byłoby nie wspomnieć o sprawnie działającym sekretariacie, gdzie fachowo, szybko i w miłej atmosferze, gdy tylko jest taka potrzeba otrzymuje pomoc. Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Żak innym niezdecydowanym.

Szkoły policealne

6.0
Uczennica Anna
Termin usługi: wrzesień 2017 

Wykładowcy to jakaś pomyłka, zwłaszcza jeden, który zamiast prowadzić zajęcia 8 h, kończy je w ciągu 2 h, w dodatku z tak okrojonym materiałem. Nie wiem skąd oni biorą tych nauczycieli, którzy są tam chyba tylko dla zabawy. Zajęcia prowadzone są w obskurnej szkole, która musiałaby przejść remont. Planu to nigdy nie można się spodziewać na czas, tylko dwa, trzy dni wcześniej, a jak już dzwonię zapytać się o cokolwiek do sekretariatu, to Panie tam pracujące wydają się być za kare. Jakbym miała do wyboru, to więcej bym tutaj nie wróciła. Strata cennego czasu, bo i tak niczego się nie wyniesie z tych zajęć.

Szkoły policealne

2.8
Paulina
Termin usługi: styczeń 2018 

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Karolinie K. z sekretariatu. Bardzo mi pomogła przy wyborze kierunku i doradziła jak najlepiej powiązać to z moimi zainteresowaniami i kierunkiem pracy. Pani Karolino nie zawiodłam się , oby tak dalej !! Pozdrawiam Paulina z kierunku obsługi portu i terminali

Szkoły policealne

4.0
Magda
Termin usługi: lipiec 2017 

Ukończyłam kierunek wizażystka-stylistka i niestety nie jestem zadowolona. Wybierając się na taki kierunek sądziłam, że będę potrafiła podstawy, czyli konturowania na mokro, konturowania na sucho, doskonale zrobić smoky eyes czy też kreskę eyelinerem... jak bardzo się myliłam kiedy na 1 semestrze miałam zajęcia w pracowni raz na miesiąc bądź rzadziej.. pracownia bardzo słabo wyposażona, a zapewniano mnie, że została podjęta współpraca z markami makijażowymi. niestety trzeba wszystko nosić na zajęcia :-) Kolejne to problemy z planem zajęć. Proszę pamiętać, że na kierunki zaoczne tym bardziej płatne w większości wybierają się osoby, które pracują i muszą dostosować swój grafik pod naukę. Przez zwlekanie z publikacją planu straciłam miesiąc zajęć - po prostu nie mogłam już nanieść na swój grafik zmian. Z dnia na dzień dzwoniłam pytając się o plan i dostawałam odpowiedź "jutro opublikujemy". Zajęcia o ciekawych nazwach, ale nic nie dające na przyszłość. Ogólnie nie polecam mogłam iść za te pieniążki na specjalistyczny kurs.

Szkoły wizażu i stylizacji

2.8
słuchacz
Termin usługi: czerwiec 2017 

miły i bardzo kompetentny prowadzący, a wszystko do tego bezpłatnie.

Szkoły policealne

5.0
Zadowolona
Termin usługi: maj 2016 

Serdecznie polecam kierunek Rachunkowość w ŻAKu gdańskim. Zajęcia z p. Danusią są przyjemne, a do tego na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Ponadto Pani Danusia często organizuje nam dodatkowe spotkania gdzie uczymy się obsługiwać programy kadrowo - płacowe. Naprawdę polecam.

Szkoły policealne

4.8
xyz
Termin usługi: 10/13-06/14 

Zdecydowanie nie polecam, przeniosłam się z innej szkoły i bardzo żaluję decyzji. Merytoryczne przygotowanie nauczycieli - tylko teoria i to tak na 40 %, a gdzie praktyka? Niczego mnie nie nauczyli, strata czasu, do egzaminów i tak sama muszę się przygotować. Ale z czego? Nawet dyrektor nie wie co/jakie programy komputerowe/rodzaje zadań mogą się pojawić. Żal ;p Zero kompetencji.

Szkoły policealne

1.0
Zenek
Termin usługi: 30042014 

Nieodpowiedzialni ludzie. Ciągłe zmiany planu, wymogi oczywiste - by być klasyfikowanym trzeba chodzić na zajęcia. Tylko jak uczęszczać na zajęcia i pracować gdy ciągle plan zmieniają?? Pracodawcy przy takim zmienianiu grafików przez plan szkolny powiedzą "chcesz pracować czy się uczyć". Reszta bez zarzutu.

Szkoły policealne

3.6
Stachu
Termin usługi: 2012-2013 

W styczniu ukończyłem tę szkołę na kierunku technik bhp. Przenieśliśmy się z innej szkoły do "Żaka" i muszę stwierdzić, że jest to normalna szkoła. Żal mi tych, którzy uważają, że za chodzenie należy im się dyplom. To, że nauczyciele wymagają to tylko z korzyścią, bo dają szansę na zdanie egzaminu państwowego a bez tego pracy nie znajdziesz. Niestety większość nie potrafi się dostosować, nawet pracy kontrolnej bez "wkopiuj - wklej" nie potrafią "napisać", ale żale i pretensje mają do wszystkich, tylko nie do siebie. Ludzie, czas się ogarnąć. Szkoła to wymagania. Nie wymagaj od szkoły wymagaj od siebie, bo szkoła ma wymagać od ciebie! Ja polecam tę szkołę tym, którzy chcą zdobyć kwalifikacje.

Szkoły policealne

5.6
Sylwia P.
Termin usługi: 2011-2013 

Jestem absolwentką tej szkoły.Gdy zaczynałam (rok 2011r) dyrektorką szkoły była kobieta, kadra nauczycielska wiedziała czego nas uczyć,aż się chciło na zajęcia chodzić.Było super. Niestety po roku nastąpiły zmiany dyrekcji i kadry.Zaczął się haos, plan zajęć nie do wydrukowania,ciągle nowi nauczyciele,w jednym semestrze mieliśmy 3 nauczycieli od rachunkowośći !!! każdy materiał zaczynał z nami od początku,nie kontynując nauki!! Gdy zwróciłam dyrektorowi na to uwagę,stwierdził że dla nas to lepiej bo nauczmy się czegoś innego. BabeczkI: od ekonomiki i BHP jedynie się nami przejeły i choć nie musiały,ćwiczyły z nami do egzaminu zawodowego (cudowne babki). szkoła leci na ilość uczniów a nie na jakość nauczania.

Szkoły policealne

4.0
jolka23
Termin usługi: 08.06.2013 

szkoła fajna nauczycielowie tez fajny, pan od dermatologii mówi dużo fajnych rzeczy i nie słyszałam nigdy, żeby wyzywał kogos. z moich obserwacji wynika ze wiele osób olewa sobie zajecia, i bezczelnie odzywa się do nauczycieli, , a tam naprawdę chcą i ida na reke tylko trzeba włożyc chociaż minimum wysiłku

Szkoły policealne

3.0