Centrum Rehabilitacji REHAFUN

Centrum Rehabilitacji REHAFUN

Wybierz numer

535-175-950 500-136-040
r...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/19 - Centrum Rehabilitacji REHAFUN Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/19 - Centrum Rehabilitacji REHAFUN Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/19 - Centrum Rehabilitacji REHAFUN Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/19 - Centrum Rehabilitacji REHAFUN Gdynia +16 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

Artykuły o nas

O nas

Rehafun to grupa zapalonych fizjoterapeutów. Działamy podzieleni na zespoły, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie rehabilitacji:ortopedycznej, pourazowej i dziecięcej.
Rehafun to grupa zapalonych i wysoce wykwalifikowanych fizjoterapeutów, a także szczypta młodości, którą niosą ze sobą studenci fizjoterapii odbywający staże i praktyki w naszym gabinecie. W naszym zespole znajdziecie Terapeutów Manualnych ( w tym OMPT najwyższy możliwy do uzyskania stopień kwalifikacji i umiejętności w Europie), Osteopatę, a także Terapeutów FITS gwarantujących najwyższy poziom świadczonych usług rehabilitacyjnych. To jednak nie wszystko. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! W razie potrzeby zapewnimy konsultacje u najlepszych specjalistów ortopedów, radiologów. Gdy niezbędny będzie rezonans magnetyczny, badanie usg lub rtg, skierujemy Cię w najlepsze, sprawdzone miejsce.

Działamy podzieleni na zespoły, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie rehabilitacji :
ortopedia i traumatologia
terapia bólów lędźwiowego i szyjnego odcinka kręgosłupa ( w tym dyskopatia, stenoza, niestabilność funkcjonalna i strukturalna)
rehabilitacja skolioz i wad postawy u dzieci (kompleksowa diagnostyka i leczenie)

Naszą główną specjalizacją jest rehabilitacja stawów kolanowych, włączając w to:
- skręcenia i zwichnięcia kolan z uszkodzeniem aparatu więzadłowego (ACL/PCL)
urazy łąkotek
urazy chrząstek.

Ponadto zajmujemy się rehabilitacją:

urazy stawów barkowych włączając w to złamania, zwichnięcia z uszkodzeniem obrąbka stawowego i uszkodzeniem mięśniowym
urazy stawów skokowych (urazy skrętne z uszkodzeniem więzadeł ATFL/PTFL złamania trójkostkowe, zerwania ścięgien achillesa)
problemy bólowe stawów biodrowych (konflikt udowo-panewkowych, zmiany zwyrodnieniowe, zespoły przeciążeniowe)

W naszym gabinecie posiadamy aparat fali uderzeniowej, który może skutecznie pomoc Ci w leczeniu zespołów łokcia tenisisty, tzw. ostróg piętowych.

Jednym słowem stworzyliśmy zgrany zespół, z którego możemy być dumni! Stanowimy grupę ludzi, dla których Ty jesteś najważniejszy a naszym priorytetem jest kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie. Szkolimy się, zdobywamy umiejętności, podnosimy swoje kwalifikacje, wszystko to z myślą o Tobie. Zależy nam jednak, byś przede wszystkim oceniał nas na podstawie pracy naszych rąk, nie zaś po ilości dyplomów i certyfikatów, które posiadamy.

Mając na względzie Twoją wygodę, zebraliśmy pod jednym dachem wykwalifikowany zespół, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy rehabilitacji, począwszy od postawienia diagnozy, poprzez proces rehabilitacji, kończąc na zabiegach fizykoterapii.

Więcej informacji o naszym gabinecie uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub na stronie internetowej.

Oceny (9)

Karolina
Termin usługi: listopad 2023

Usługi na najwyższym poziomie. Polecam

Rehabilitacja

6.0
A
Termin usługi: listopad 2023

Klientką jestem od lat-zaczęło się od rehabilitacji po rekonstrukcji ACL, wracam doraźnie oraz by zniwelować ból kręgosłupa- dzięki ćwiczeniom P. Elizy nauczyłam się jak ćwiczyć i aktywować mięśnie brzucha, by lepiej wspierały kręgosłup i zmniejszyć ból krzyża. Jakość życia zdecydowanie wzrosła. Polecam Reha-Fun absolutnie!

Rehabilitacja

6.0
Michał Zabiełło
Termin usługi: wrzesień 2023

Przyszedłem do rehafun w celu rehabilitacji stawu krzyżowo-biodrowego.Zajął się mną Dawid.Cykl 5 zabiegów był w wykonaniu Dawida bardzo pomocny.Wysoko oceniam metody terapii manualnej stosowane przez niego.Duża elastyczność,skuteczność w zastosowaniu najlepszych dla mnie zabiegów manualnych doprowadziły do polepszenia samopoczucia.Choć zdaję sobie sprawę,że 5 zabiegów,to niewiele,to jednak Dawid zdołał mi pomóc.Bardzo polecam tego terapeutę.

Rehabilitacja

6.0
Katarzyna Onyszko
Termin usługi: styczeń 2023

Bardzo polecam Panią Elizę Niedzielską, problem z barkiem i szyją zniwelowany przez masaż oraz zadane ćwiczenia. Ogromna wiedza oraz dokładność i indywidualne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!

Rehabilitacja

6.0
Dorota
Termin usługi: październik 2022

Zdecydowanie polecam! Do Rehafun trafiłam po operacji kolana. Wcześniej słyszałam, ze niewiele da się już zrobić, ale seria zabiegów u Pawła połączonych z ćwiczeniami u Elizy i ból kolana zniknął a chodzenie znowu jest przyjemnością! Niesamowicie profesjonalny i pozytywny zespół!

Rehabilitacja

6.0
Dawid
Termin usługi: marzec 2020

Bardzo polecam rehafun. trafiłem do Pawła 2 tygodnie przed zabiegiem rekonstrukcji ACL i po operacji rehabilitowałem się w rehafun. paweł to fizjoterapeuta (sam szef

Rehabilitacja

5.8
Maja
Termin usługi: listopad 2017 

Kilka miesięcy temu byliśmy z ośmiomiesięcznym synkiem u fizjoterapeuty dziecięcego pana Michała Urbanowicza, aby ocenił jego postawę i motorykę. Profesjonalne podejście i super kontakt z dzieckiem sprawiły, że wizyta przebiegła bez płaczu i w miłej atmosferze. Dało się odczuć profesjonalizm i fachowość w działaniu. Dostaliśmy merytoryczne rady i kilka ćwiczeń do zastosowania w domu. Serdecznie polecam.

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Giorgio
Termin usługi: wrzesień 2017

Paweł rehabilituje, jak nikt inny. Przyszedłem z podartym ACLem, a dziś mogę sobie pozwolić na wszystko i kolano nawet nie kwiknie. Po kilku miesiącach ćwiczeń pod okiem Pawła byłem w życiowej formie - świadome podejście do każdego pacjenta, zapewnienie możliwości "ćwiczenia do upadłego" i troska o zdrowie podopiecznego wyróżniają Pawła spośród fizjoterapeutów. Polecam z czystym sumieniem i w razie przyszłych urazów (odpukać w niemalowane) na pewno będę próbował wbić się w przeładowany grafik Pawła ;pp odzyskałem zdrowie i nie potrafię wyrazić swojej pełnej wdzięczności za tę dobroć - wystawiam tę opinię i mam nadzieję, że więcej osób w potrzebie odnajdzie Pawła i jego pomocne dłonie. Jeśli ktoś ma poczucie humoru, to w Pawle odnajdzie wspaniałego kompana i towarzysza śmiechu - polecam uniżenie ;)

Rehabilitacja

6.0
Olciab1e
Termin usługi: kilka lat

Moja córka chodzi na rehabilitację kręgosłupa od dłuższego czasu. Miała kręgosłup skrzywiony 15 stopni, może to niedużo, ale strach pomyśleć ile miałaby, gdyby nie chodziła do Pani Ani. Teraz ma ok. 3 stopni. Mój tata 70 lat miał problemy z kolanami, praktycznie nie mógł już chodzić, po zabiegach i ćwiczeniach zaczął chodzić o własnych siłach. Ja jestem po 2 tygodniach po operacji kolana, zabieg usunięcia łąkotki, już odrzucam kule. Więc wyniki mówią same za siebie. Polecam

Rehabilitacja

5.7