Centrum Rehabilitacji REHAFUN

81-514 Gdynia, ks. Stanisława Zawackiego 2B
(domofon 2) Mapka

Centrum Rehabilitacji REHAFUN obiekty w tej lokalizacji (1) »

535-175-950, 500-136-040
r...@gmail.com pokaż
www.rehafun.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 20:00

Napisali o nas

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci
  Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci 28 sierpnia 2018 (33 opinie) Z roku na rok rośnie liczba małych pacjentów wymagających pomocy w pierwszych miesiącach swojego życia. Potrzebują jej nie tylko dzieci niepełnosprawne, ale i te, które są w...

O nas

Rehafun to grupa zapalonych fizjoterapeutów. Działamy podzieleni na zespoły, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie rehabilitacji: ortopedycznej, pourazowej i dziecięcej.

Rehafun to grupa zapalonych i wysoce wykwalifikowanych fizjoterapeutów, a także szczypta młodości, którą niosą ze sobą studenci fizjoterapii odbywający staże i praktyki w naszym gabinecie. W naszym zespole znajdziecie Terapeutów Manualnych ( w tym OMPT najwyższy możliwy do uzyskania stopień kwalifikacji i umiejętności w Europie), Osteopatę, a także Terapeutów FITS gwarantujących najwyższy poziom świadczonych usług rehabilitacyjnych. To jednak nie wszystko. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! W razie potrzeby zapewnimy konsultacje u najlepszych specjalistów ortopedów, radiologów. Gdy niezbędny będzie rezonans magnetyczny, badanie usg lub rtg, skierujemy Cię w najlepsze, sprawdzone miejsce.

Działamy podzieleni na zespoły, z których każdy specjalizuje się w określonej dziedzinie rehabilitacji :
ortopedia i traumatologia
terapia bólów lędźwiowego i szyjnego odcinka kręgosłupa ( w tym dyskopatia, stenoza, niestabilność funkcjonalna i strukturalna)
rehabilitacja skolioz i wad postawy u dzieci (kompleksowa diagnostyka i leczenie)

Naszą główną specjalizacją jest rehabilitacja stawów kolanowych, włączając w to:
- skręcenia i zwichnięcia kolan z uszkodzeniem aparatu więzadłowego (ACL/PCL)
urazy łąkotek
urazy chrząstek.

Ponadto zajmujemy się rehabilitacją:

urazy stawów barkowych włączając w to złamania, zwichnięcia z uszkodzeniem obrąbka stawowego i uszkodzeniem mięśniowym
urazy stawów skokowych (urazy skrętne z uszkodzeniem więzadeł ATFL/PTFL złamania trójkostkowe, zerwania ścięgien achillesa)
problemy bólowe stawów biodrowych (konflikt udowo-panewkowych, zmiany zwyrodnieniowe, zespoły przeciążeniowe)

W naszym gabinecie posiadamy aparat fali uderzeniowej, który może skutecznie pomoc Ci w leczeniu zespołów łokcia tenisisty, tzw. ostróg piętowych.

Jednym słowem stworzyliśmy zgrany zespół, z którego możemy być dumni! Stanowimy grupę ludzi, dla których Ty jesteś najważniejszy a naszym priorytetem jest kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie. Szkolimy się, zdobywamy umiejętności, podnosimy swoje kwalifikacje, wszystko to z myślą o Tobie. Zależy nam jednak, byś przede wszystkim oceniał nas na podstawie pracy naszych rąk, nie zaś po ilości dyplomów i certyfikatów, które posiadamy.

Mając na względzie Twoją wygodę, zebraliśmy pod jednym dachem wykwalifikowany zespół, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy rehabilitacji, począwszy od postawienia diagnozy, poprzez proces rehabilitacji, kończąc na zabiegach fizykoterapii.

Więcej informacji o naszym gabinecie uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub na stronie internetowej.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Rehabilitacja

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Dawid - opinia

Bardzo polecam rehafun. trafiłem do Pawła 2 tygodnie przed zabiegiem rekonstrukcji ACL i po operacji rehabilitowałem się w rehafun. paweł to fizjoterapeuta (sam szef

 • Dawid
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »