Ranking I miejsce

Centrum Rehabilitacji ZIELONE WZGÓRZE Koleczkowo z całodobową opieką

Koleczkowo 84-207, Pod Lasem 1

Centrum Rehabilitacji ZIELONE WZGÓRZE Koleczkowo

Wybierz numer

58 673-22-68 601-371-372
r...@mentor-reha.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej

O nas


Zielone Wzgórze w Koleczkowie to ośrodek  z całodobową opieką dla osób starszych, przewlekle chorych i niesamodzielnych. Oferujemy pobyty dobowe, poszpitalne oraz długoterminowe z codzienną rehabilitacją. Posiadamy zezwolenie Wojewody Pomorskiego
Pobyt miesięczny już od 4800 zł. 
Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze znajduje się w malowniczym Koleczkowie zaledwie kilkanaście kilometrów od Trójmiasta. Oferujemy rekonwalescencyjne pobyty poszpitalne, turnusy rehabilitacyjne oraz pobyty długoterminowe. Naszym Pensjonariuszom zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną opiekę i pielęgnację oraz codzienną rehabilitację i terapię zajęciową.
Nasi Seniorzy, Rodziny oraz Goście mają do dyspozycji kawiarnię z czytelnią, restaurację oraz  piękny ogród. Posiadamy również  pokoje gościnne dla osób odwiedzających. Naszym priorytetem jest aktywizacja naszych Podopiecznych poprzez codzienną gimnastykę grupową oraz indywidualną rehabilitację. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej oraz neurologicznej.
W naszej ofercie znajdują się również zabiegi z zakresu fizjoterapii i hydroterapii.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pensjonariusza tworzymy rodzinną atmosferę zapewniając naszym pensjonariuszom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
 

Oceny (29)

Adam Materac
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2024 

Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad moim tatą. Nie wyobrażam sobie lepszego domu opieki i tak dobrej rehabilitacji, szczególne podziękowania dla Pani manager za wyrozumiałość i cierpliwość bo mój tata nie jest latwym pacjentem, I jest to Dom warty polecenia.

Domy opieki

5.7
Marika
Termin usługi: luty 2024 

Chciałabym serdecznie podziękować całemu zaangażowanemu zespołowi za wspaniałą opiekę nad moim tatą przez ponad 4 lata. Nie wyobrażam sobie lepszego domu opieki i tak dobrej rehabilitacji, szczególne podziękowania dla pań rehabilitantek. Dziękuję również Pani manager, jak i Pani Julicie, wspaniałe, ciepłe, uśmiechnięte kobiety. Polecam ten dom!!

Domy opieki

6.0
Igor
Termin usługi: luty 2024 

Mój Wujek przebywa w ośrodku od kilku miesięcy, początkowo miał zostać na miesiąc jednak zostaje na dłużej, ciężko mu było przyzwyczaić się do nowego miejsca jednak po czasie bardzo mu się spodobało. Wujek jest zadbany, jego stan po rehabilitacji się znacznie polepszył. Pani Kasia- kierownik medyczny zawsze odpowiada na pytania dot. zdrowia, za duży plus uważam również możliwość wykupienia obiadu i zjedzenia z Seniorem, odwiedzam Wujka regularnie i personel jest zawsze empatyczny i pomocny. W recepcji zawsze są piękne kwiaty oraz zapach domowego obiadu. Polecam to miejsce dla Państwa bliskich...

Domy opieki

6.0
Tomasz G.
Termin usługi: luty 2024

Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest niezwykłe dzięki wspaniałemu Zespołowi zaangażowanych ludzi. Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc mojej żonie Emilii i z czystym sumieniem będę je polecać każdemu kto będzie w potrzebie. Z wyrazami wdzięczności Tomasz

Rehabilitacja

6.0
mariusz
Termin usługi: luty 2024 

Mama jest tam pensjonariuszką od ponad 5 lat. Wyszła tam na prostą po przeniesieniu z innego ośrodka gdzie poziom opieki uwłaczał człowieczeństwu. Tu jest czysta, pachnie, ma czystą pościel i ubrania, czysto w pokoju. Je z apetytem, na pojawiający się personel reaguje najczęściej z uśmiechem i pogoda ducha, co jest wyraźną opinią o jakości usługi. Współpraca z personelem na dobrym poziomie. Opieka w mojej ocenie godna polecenia i z polecenia logopedy który zna okoliczne ośrodki tu trafiłem i to z miejsc gdzie w pośpiechu zabierałem matkę by nie odeszła za szybko zaniedbana, nie myta i nie karmiona. Zdecydowanie polecam ten ośrodek.

Domy opieki

5.5
Monika
Termin usługi: luty 2024 

Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymuje każdego dnia moja mama. Wcześniej była w innym domu opieki również z rehabilitacją, ale to nie było to samo co jest w Koleczkowie. Panuje miła i sympatyczna atmosfera. Niejednokrotnie zdarzało mi się przyjechać nie zapisawszy się, ale dla osób pracujących nie stanowiło to żadnego problemu. Jestem w stałym kontakcie z Panią, która zastępuje Panią Manager czyli p. Julita, dlatego szczególne podziękowanie za uprzejmość i pomoc oraz zaangażowanie i cierpliwość. Dziękuję całemu zespołowi. Pozdrawiam Monika

Domy opieki

6.0
Grażyna
Termin usługi: luty 2024 

Nie polecam. Koszty pobytu bardzo wysokie. Opieka marna. Personel z Ukrainy słabo opłacany. Jedzenie słabe. Wszystko co jest zawarte w umowie to fikcja. Nastawienie właścicieli na maksymalne zyski, mają jeszcze 2 domy w Chłapowo i Kielno. Zupełny brak empatii, zarówno dla leżącego pensjonariusza jak i rodziny. Odwiedzający to intruzi źle traktowani przez dyrektorkę, która wczoraj była na recepcji. Żenada taki dom.

Domy opieki

1.0
Sylwia Szturo
Termin usługi: styczeń 2024 

Mój tata przebywał w domu 2.5 roku. Wcześniej zaliczył dwa inne, które okazały się okrutne pod wieloma względami. Jak mówi przysłowie "nie mury tworzą dom, a mieszkający w nich ludzie", i to właśnie ten dom opieki stworzył mojemu tacie namiastkę prawdziwego domu. Otoczony był opieką i życzliwością. Dziękuje pani Magdzie za pomoc i wsparcie. Ekipa z Ukrainy cudowna, opiekunowie okazali ogrom serca i cierpliwości. Szczególne podziękowanie dla pani Angeliki, która otoczyła Wacusia opieką i troską. Dziękuje wszystkim, którzy zajmowali się tatą. Wiem, że czuł się u was dobrze, ze wzruszeniem wspominam jak był przytulany i serdecznie witany przez pracowników... Życzę całej ekipie, aby okazane przez Was dobro, wróciło do każdego z Was stukrotnie. Z całego serca polecam

Domy opieki

6.0
Karol
Termin usługi: styczeń 2024 

Bardzo polecam ten ośrodek, w którym podopieczni mogą czuć się jak w domu. Personel bardzo miły i serdeczny. Na szczególną uwagę zasługuje Pani Angelika, która nie dość, że piękna i czarująca to ciepła i rodzina. Pozdrawiam!

Domy opieki

6.0
ZM
Termin usługi: listopad 2023 

Profesjonalny personel, połączony z rodzinną atmosferą.

Domy opieki

5.5
Wacław Miądlikowski
Termin usługi: wrzesień 2023

Po złamaniu przezkrętarzowym kości udowej mojej mamy (89 lat) po miesiącu rehabilitacji postawili ją na nogi, w tej chwili porusza się o kulach, ale niekoniecznie, dużo chodzi bez wspomagania. Jedzenie sobie chwaliła, ale, jak to starsza osoba, trochę narzekała, bo oczywiście nie jest to hotel Ritz... Wszystko jest do dogadania, tak ,że z mojej strony, jestem zadowolony jako syn i opiekun mojej mamy.

Rehabilitacja

4.6
Beata Zżelska- Basinska, córka Anieli
Termin usługi: sierpień 2022 

Zielone Wzgorze to miejsce,gdzie oddałam pod opiekę najbliższa mi osobę, gdy już to było konieczne i bardzo się cieszę ,ze trafiła ona właśnie tam.Ośrodek w Koleczkowie jest duży,pięknie położony w pobliżu lasu,z rozległym tarasem i ogrodem.Opieka personelu podstawowego i medycznego jest bardzo dobra,do tego rehabilitacja i wyżywienie zasługują na pochwałę.Są zajęcia dodatkowe, bogata biblioteka,kawiarenka gdzie po obiedzie chętnym serwuje się herbatę ,kawę ,soki,drobne słodkości . Od początku jednak przez ok 4 miesiące czekałam na otwarcie drugiego,nowego ośrodka w Chłapowie.Gdy pojechałam tam pierwszy raz,wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Przekonałam się ,ze Właściciele tworzą te miejsca z prawdziwa pasją ! Urządzenie wnętrz mogłoby być po prostu standardowe,a jednak jest stylowe,gustowne i na wysokim poziomie.A zaplecze dla fizykoterapii i rehabilitacji jest wprost fantastyczne! Przede wszystkim to należy podkreślić ,ze Wlasiciele nie tylko zapewniają opiekę dla pensjonariuszy,ale także chcą zrobić wszystko dla utrzymania,a nawet poprawy ich zdrowia i sprawności.

Domy opieki

6.0
Czeslaw Kalkowski
Termin usługi: czerwiec 2022 

Profesjonalna opieka stosownie do wieku i mobilnosci Ciepla i mila atmosfera

Domy opieki

6.0
Mirosława B
Termin usługi: lipiec 2022 

Życie nie zawsze jest takie, jakie byśmy chcieli. Nasi rodzice potrzebują specjalistycznej opieki, a sami nie możemy im tego zapewnić. Dziękuję za opiekę nad mamą i teściową. Dzięki codziennej rehabilitacji i cierpliwości rehabilitantów oraz personelu, stan ich zdrowia znacząco się poprawił. Uważam, że Zielone Wzgórze spełnia oczekiwania moje i moich bliskich. Polecam i dziękuję za opiekę.

Domy opieki

6.0
Wiesława Kusiak
Termin usługi: lipiec 2022

Profesjonalna opieka. Rehabilitacja dostosowana do wieku i schorzenia. Miła i ciepła atmosfera

Rehabilitacja

6.0
Córka podopiecznej
Termin usługi: lipiec 2022 

Przyjazna atmosfera. Doskonała, wszechstronna opieka- również rehabilitacja (Mama z osoby niemal nie poruszającej się samodzielnie, dzięki rehabilitacji porusza się sprawnie z pomocą balkonika). całkowite zrozumienie potrzeb seniora i przychylność dla jego rodziny. Serdecznie polecam!

Domy opieki

5.6
Rodzina Janka
Termin usługi: styczeń 2022 

Bardzo dobra opieka. Podejście do podopiecznych i do ich rodziny z sercem, szczególnie w ostatnich dniach życia, pomimo pandemii i wielu ograniczeń z nią związanych. Z całego serca Dziękujemy całemu personelowi i pani Magdzie właścicielce. Polecamy.

Domy opieki

6.0
Krzysztof
Termin usługi: styczeń 2022 

Moja mama lat 90 po operacji złamania kości biodrowej przebywała od września do stycznia 2022r. w Centrum Rehabilitacji Zielone Wzgórze w Koleczkowie. Przez te cztery miesiące z osoby samodzielnie nieporuszającej się wróciła do domu o własnych siłach wspomagając się tylko laską. Dzięki codziennej rehabilitacji i cierpliwości rehabilitantów oraz personelowi moja mama stanęła na nogi za co bardzo wszystkim dziękuję.

Domy opieki

4.6
Ilona K
Termin usługi: styczeń 2022

Serdeczne podziękowania dla całego personelu Ośrodka Rehabilitacji Zielone Wzgórze Koleczkowo za miesięczną troskliwą i fachową opiekę oraz życzliwą atmosferę nad mamą, która po wypisaniu ze szpitala miała być przykuta do łóżka a będąc pod Państwa opieką cudownie stanęła na nogi i porusza się samodzielnie. Włożona ciężka praca wszystkich Państwa spowodowała znaczną poprawę stanu zdrowia mamy oraz spowodowała pojawienie się na jej twarzy uśmiechu. Z całego serca polecamy Państwa Ośrodek wszystkim, którzy potrzebują opieki i rehabilitacji dla siebie lub swoich bliskich.

Rehabilitacja

6.0
Teresa córka Pani Irenki
Termin usługi: sierpień 2021 

Bardzo dziękuję za zaangażowanie, profesjonalną opiekę nad moją Mamą, życzliwość, pełne zrozumienie i indywidualne podejście oraz cierpliwość wszystkim Pracownikom Ośrodka. Półroczny pobyt w Państwa placówce zakończył się wielkim sukcesem. Mama rozpoczęła pobyt jako osoba leżąca obecnie porusza się samodzielnie w pomieszczeniach zamkniętych na zewnątrz wspiera się balkonikiem. Życzę Państwu wiele satysfakcji w życiu zawodowym oraz wiele radości w życiu osobistym.

Domy opieki

5.8