Ranking II miejsce

Centrum Tenisa Don Balon - 7 kortów tenisowych!

Centrum Tenisa Don Balon

Wybierz numer

509-667-429
b...@donbalon.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:00 więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Centrum Tenisa Don Balon Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Centrum Tenisa Don Balon Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Centrum Tenisa Don Balon Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Centrum Tenisa Don Balon Gdańsk +19 1
 

TV Filmy

21

Zajęcia tenisowe dla dorosłych z trenerem Jędrkiem w CT Don Balon

O nas

WAKACJE TENISOWE DLA DZIECI 2024- 10 turnusów!
2 nowoczesne obiekty: 4 korty ziemne, 3 hale tenisowe!
Szkolenia dla dzieci, studentów, dorosłych i firm.
Półkolonie stacjonarne i obozy sportowo - edukacyjne.
Serwis rakiet
Gdańskie Centrum Tenisa zaprasza!

Nasze Centrum Tenisa składa się z profesjonalnej Akademii Tenisowej oraz dwóch ośrodków tenisowych. Posiadamy piękny obiekt w samym centrum Gdańska, gdzie mamy 4 korty ziemne z całym zapleczem sanitarno - szatniowym. Na terenie ośrodka jest także restauracja. Drugim obiektem jest ośrodek z 3 profesjonalnymi halami tenisowymi.
Na obiekcie zimowym (hale), istnieje także możliwość wynajęcia obiektu na piłkę halową czy siatkówkę.

Specjalizujemy się głównie w szkoleniach dla dzieci od 4 roku życia. Jednakże mamy także Trenerów, którzy szkolą dzieci starsze, młodzież, studentów oraz dorosłych.

Jako nieliczni w województwie, należymy do programu Tenis10, który wprowadzany jest na całym świecie. Dzięki temu nasz system szkoleniowy jest bardzo ciekawy i nowoczesny.

Jeżeli chodzi o naukę gry w tenisa to w naszej ofercie są zajęcia w 3 kategoriach szkoleniowych:

- TENIS 10 (3 - 10 lat),

- Junior Tenis (10-17 lat),

- Adult and Student Tenis (18 +).

Wszystkie grupy tenisowe dobierane są według wieku oraz poziomu zaawansowania.

W Centrum Tenisa Don Balon najwięcej wrażeń przewidzianych jest dla dzieci, które mają prowadzone zajęcia według najlepszych na świecie standardów. Zajęcia składają się z rozgrzewki, gier zespołowych, ćwiczeń koordynacyjnych, czy też z różnych typów zabaw piłkowych. Rywalizują pomiędzy sobą w małych turniejach w tzw. talentiadach tenisowych i piłkarskich. Staramy się sprawdzać postępy młodych adeptów tenisa poprzez sprawdziany, konkurencje i turnieje, które rozgrywane są wewnątrz Akademii, jaki i poza. Dla nich także organizowane są zimowe i wakacyjne półkolonie tenisowe, piłkarskie i językowe oraz obozy tenisowe.

Dla osób dorosłych proponujemy głównie treningi tenisowe indywidualne oraz treningi w grupach 2-6 osobowych. Naszym celem jest jak najszybsza i właściwa nauka pod względem techniki uderzeń, poruszania się po korcie, czy rozwiązań taktycznych.

Wprowadzamy także nową formę tenis tzw. Cardio Tenis, który jest połączeniem nauki gry w tenisa z ćwiczeniami fitness! Jest to doskonała metoda na zgrabną sylwetkę, poprawę kondycji i wytrzymałości. Ćwiczenia opierają się głównie na ciągłych i szybkich interwałach, by jak najdłużej utrzymać wysoki puls.

W naszej ofercie jest także program zawodniczy. Zapraszamy utalentowaną młodzież już grającą w różnych klubach, czy miejscach na dodatkowe treningi. Uczniowie mają możliwość profesjonalnej nauki z najlepszymi, jaki i sparingowania z innymi. Na naszym obiekcie gra dużo byłych zawodników, którzy są bardzo chętni są do pomocy i dzielenia się własnymi doświadczeniami. Nasz program zawodniczy polega na treningu tenisowym, ogólnorozwojowym oraz mentalnym. Zapraszamy wszystkich zawodników do konsultacji, gdzie na pewno postaramy się pomóc.

Terminarz grup ustalany jest na bieżąco, więc proszę się kontaktować telefonicznie lub mailowo z naszą Akademią Don Balon w celu rezerwacji miejsca w grupach.

Jako szkoła tenisowa, współpracujemy z wieloma innymi klubami i szkołami tenisowymi. Mamy możliwość pomagania naszym klientom i zawodnikom w załatwianiu dodatkowych treningów, sparingów z innymi graczami. Możemy także pomóc w wyjazdach do zaprzyjaźnionych Akademii Tenisowych w Hiszpanii.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Najczęściej zadawane pytania

Czy trzeba samemu stworzyć, zebrać ludzi aby chodzić na zajęcia grupowe dla dorosłych?
Nie trzeba, my tworzymy grupy i dobieramy osoby do nich według wieku, umiejętności. Staramy się dopasować grupę tak, aby była idealnie dopasowana pod każdego uczestnika zajęć.
Od jakiego wieku przyjmują Państwo dzieci?
Przyjmujemy dzieci już nawet od 3 roku życia. Jednak to sprawa bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji dziecka, czy jest już gotowe na początkowe gry i zabawy z rakietą i piłkami.
Czy grupy, szkolenia działają także w sezonie wakacyjnym?
Tak oczywiście, grupy działają także w wakacje.
Jak liczne grupy są u Państwa dla dzieci i dorosłych?
To zależy. Grupy już dobrze grające są tylko i wyłącznie do 4 osób. Grupy początkujące to maksymalnie do 6 osób. Po kilkunastu miesiącach te osoby są przydzielane już do grup 4 osobowych.
Ile kortów posiada Państwa obiekt?
Mamy 2 obiekty w Gdańsku we Wrzeszczu.
Jeden obiekt jest całoroczny (3 korty tenisowe), a drugi obiekt letni (4 korty tenisowe).
Jaki jest okres wypowiedzenia, kiedy zapiszę się do Państwa na zajęcia grupowe?
Okres wypowiedzenia to 1 miesiąc.
Kiedy są prowadzone nabory do szkółek tenisowych?
Nabory są ciągłe i uzupełniające w ciągu roku. Jednak, żeby mieć możliwość treningów w tzw. dobrych porach, trzeba rezerwować miejsce z wyprzedzeniem.

Oceny (33)

Tomasz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2021 

Najlepsze korty tenisowe w Gdańsku! Przy kortach otwartych na Uphagena restauracja oraz centrum fizjoterapii. Polecam!

Korty tenisowe

6.0
Karolina
Ocena wyróżniona  |   

Gram od dziecka, a ze szkołą tenisa Don Balon jestem związana od wielu lat ze względu na wysoki poziom nauczania świetnych trenerów, zawsze super klimat i możliwość dogodnego dopasowywania godzin zajęć. Korty zadbane, piłki zawsze świeżutkie. Na miejscu wymienisz naciąg czy owijkę. Pograsz w klasycznego tenisa, ale i jego odmiany. Cardio Tenis? Zajęcia z muzyką? Zawsze najlepsze! Szkółkę polecam wszystkim: od dzieci po starsze osoby, od zawodników na zaawansowanym poziomie, po osoby które nigdy nie trzymały rakiety w ręku, a chciałyby zacząć przygodę z tenisem - odsyłam właśnie tu. Polecam i pozdrawiam najlepszą ekipę Don Balona!

Nauka tenisa

5.8
MzgvArjhXxCdNs

XLGmKZapsjHIdobt

Kolonie, obozy

6.0
Mieczyslaw
Termin usługi: lipiec 2021

Wspaniala kadra, jakość prowadzenia na najwyższym poziomie polecam

Nauka tenisa

5.8
Radek
Termin usługi: lipiec 2021

Najlepsze centrum do trenowania! Polecam trenera Marcina, który m rewelacyjną wiedzę i naprawdę potrafi ją przekazywać!

Nauka tenisa

6.0
Ania
 

Uczę się w Don Balonie od kilku miesięcy, sama widzę różnice w jakości mojej gry, a co najważniejsze poprawiła się skuteczność mojej gry z głębi kortu, co widzą moi przeciwnicy:) Właściciele bardzo mili i stawiają na poziom nauki tenisa a to dla mnie najważniejsze. Polecam jeśli zależy Ci na postępach

Nauka tenisa

5.5
Justyna
 

Jestem z tych niechwalących, szczególnie, kiedy mnie ktoś zmusza do wysiłku ;) Ale Im się udało, w skrócie profesjonalnie i motywująco, jak najbardziej polecam!

Nauka tenisa

6.0
M
 

Polecam Trenerów, lekcje indywidualne bardzo skuteczne, szybko ponawiają się efekty :)

Nauka tenisa

5.8
Katarzyna Lubian
Termin usługi: czerwiec 2019 

Świetny obiekt, wspaniali ludzie. Polecam!!

Korty tenisowe

6.0
Kasia
 

Od kilku lat chodzę na naukę tenisa do Don Balona i szczerze mogę polecić tą szkołę wszystkim. Ceny są przystępne, poziom zajęć dostosowany do grupy, małe grupy, trenerzy są bardzo cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą, zajecia są różnorodne -każdy trening jest zupełnie inny. Dostałam tez pomoc przy zakupie sprzętu-kupiłam rakietę która okazała się strzałem w 10! Polecam korty ze względu na atmosferę i komfort w grze

Nauka tenisa

5.8
Aleksander
 

Korty funkcjonują całorocznie. Cenowo jest super – taniej w Gdańsku nie ma. Bardzo mili trenerzy. Polecam!

Nauka tenisa

6.0
M.
 

Od bardzo dawna gram w Don Balonie i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce

Nauka tenisa

6.0
Izabela
Termin usługi: sierpień 2018 

Korty dobrze przygotowane do gry oraz położenie klubu w dogodnym miejscu. Ceny adekwatne dla każdego gracza. Organizowane turnieje tenisowe sprzyjają poznawaniu nowych graczy. Atmosfera godna polecenia.

Korty tenisowe

5.6
Łukasz
 

Don Balon to super trenerzy, świetna atmosfera i profesjonalne podejście do zawodników na każdym poziomie

Nauka tenisa

5.5
Michał Peterlejtner
Termin usługi: maj 2018 

Świetne korty i super atmosfera. Szczerze polecam.

Korty tenisowe

6.0
Andrzej 60
Termin usługi: maj 2019 

Obiektem zarządzają młodzi ludzi, ale mający już bagaż doświadczeń zawodniczych, trenerskich i menagerskich. Dobrany zespół, fachowcy. Same pozytywy, no może jedno maĺe ,,ale". Warto częściej uporządkować co nie co. Stawiam ocenę bardzo dobrą+.

Korty tenisowe

5.8
Uczeń
 

Dobrze zorganizowana szkółka tenisowa. Małe grupy dobrane wg poziomu. Trenerzy bardzo przyjemni.

Nauka tenisa

4.5
Mirek
 

Korzystałem z nauki tenisa i byłem bardzo zadowolony. Moim zdaniem mają najlepsze podejście w trójmieście. Super zaangażowany trener, fajna i luźna atmosfera i przy tym dobre ceny. Polecam!

Nauka tenisa

6.0
Tomasz
 

Moich dwóch synów chodzi na zajęcia do trenera Sebastiana. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzanych zajęć. Bardzo dobre podejście do dzieci i dobra jakość nauczania. Polecam!

Nauka tenisa

5.8
M.
 

Zdecydowanie mogę polecić to miejsce osobie, która chce nauczyć się grać w tenisa, spędzić miło czas albo wysłać dzieci na zajęcia. Kadra trenerska bardzo dobrze wyszkolona z super podejściem, każdy poziom nauczania, bardzo dobra organizacja kolonii i turniejów, ceny przystępne i świetna lokalizacja! :)

Nauka tenisa

6.0