Chejron - kompleksowe usługi pogrzebowe

Chejron

Wybierz numer

58 621-19-44 609-109-413
c...@chejron.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Chejron Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Chejron Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Chejron Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Chejron Gdynia +2 1
 

O nas

Firma pogrzebowa Chejron jest gwarancją wysokiej jakości usług i organizacji pogrzebu z należytym szacunkiem. Służymy kompleksowym wsparciem dla rodzin zmarłych i zajmujemy się organizacją całego pogrzebu, włącznie z pozostałymi usługami funeralnymi.

Oceny (12)

Karolina P.
Termin usługi: marzec 2018

Serdecznie chciałam podziękować firmie Chejron za zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Wszystko zostało załatwione błyskawicznie nie fatygując rodziny. W tych trudnych dla nas chwilach Pani Wioletta okazała wyrozumiałość i pomoc. Panowie którzy zajmowali się uroczystością pogrzebową zrobili to na bardzo wysokim poziomie i z klasą. Firma godna polecenia. Karolina P.

Kasia
Termin usługi: marzec 2018

Firma Chejron wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem podczas organizacji pogrzebu mojej mamy. Były to dla nas bardzo ciężkie chwile, ale obsługa firmy znacznie ułatwiła nam to trudne zadanie, pomogła załatwić wszystkie dokumenty, a sama ceremonia spełniła wszystkie nasze oczekiwania, wszystko odbyło się tak płynnie, że mogliśmy w spokoju pożegnać mamę... Dziękujemy Wam za wsparcie w tym trudnym okresie! Pozdrawiam, Kasia z rodziną

Andrzej Niesiołowski
Termin usługi: listopad 2017

Macie Państwo naprawdę ciężką racę, na co dzień spotykacie się z ludzkimi tragediami Ale praca,którą wykonujecie jest naprawdę zrobiona perfekt. Dziękujemy za wszelką pomoc.A.A. Niesioowscy

Agnieszka Wierzbicka
Termin usługi: sierpień 2015

W imieniu całej rodziny serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji pogrzebu naszej babci.Niezwykle sprawna i fachowa obsługa.Sprawy formalne załatwione niemal że od ręki .Pełen profesjonalizm od momentu wejścia do biura aż po koniec uroczystości na cmentarzu.

rodzina Matuszewskich
Termin usługi: 2015

W imieniu całej rodziny, serdeczne podziękowania za pomoc oraz obecność z nami w ostatniej drodze naszej babci. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zrozumienia i wyczucia chwili ze strony firmy Chejron. Dziękujemy i polecamy z całego serca.

Marcin Kowalewski
Termin usługi: 21.01.2015

Dziękujemy za wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej naszego Taty.Na każdym etapie przygotowań spotkaliśmy się ze zrozumieniem, taktownością i pomocą. Wszelkie nasze prośby zostały uwzględnione. Pisze te podziękowania, bo wiemy, że w tych ciężkich chwilach trudno podjąć pewne decyzje.

Ryszard
Termin usługi: maj 2014

Niezwykle sprawna i fachowa obsługa, również panowie wyprowadzający, którzy zaprezentowali nienaganne maniery; ceny przystępne; sprawy formalnoprawne - załatwione lub przygotowane niemal od ręki i bez fatygowania rodziny.

Piotr
Termin usługi: Marzec 2014

Chciałbym podzielić się opinią,( nie tylko moją, ale także osób uczestniczących w pogrzebie) w stosunku do firmy pogrzebowej CHEJRON, która po raz kolejny była organizatorem ceremonii pogrzebowej, w której uczestniczyłem. Można z czystym sumieniem polecać w/w firmę, którą cechuje pełen profesjonalizm i odpowiedzialność za wykonanie powierzonej usługi oraz kulturę osobistą pracowników, jak i znajomość realiów postępowania i zachowania się w tak trudnej dla danej rodziny sytuacji, jaką jest pochowanie kogoś bliskiego, zaczynając od wejścia do biura, aż po koniec uroczystości na cmentarzu.

M.W
 

Odprowadzenie mojego Taty w jego, jak napisano w prasie, Ostatni Niebianski Rejs, bylo przez Was przygotowane wspaniale. ON powiedzialby, ze wszystko zapiete na ostatni guzik, ''Cumy rzuc - odplywamy'' . Dziekuje Wam ! Niech mu sie TAM teraz spokojnie zegluje na jego nowym niebianskim Darze Mlodziezy.

Michał
Termin usługi: wrzesień 2011

Właściciele firmy i pracownicy są naprawdę pomocni w tych trudnych dla rodziny chwilach. Pomagają ogarnąć wszystko co trzeba załatwić zachowując przy tym dużo taktu. Pogrzeb odprawiany jest z godnością należną zmarłemu. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę. Nawet po pogrzebie są pomocni.

ewelina
 

Zapraszam państa do skorzystania z usług firmy pogrzebowej chejron wszystko wykonane jest na na 6 z plusem

Beata
Termin usługi: 12.04.2009.

firma zorganizowała pogrzeb mojej mamy,cała rodzina była pod wielkim wrażeniem obsługi,napewno będę polecać firmę Chejron jako godną zaufania.