Chejron - kompleksowe usługi pogrzebowe

adres
81-311 Gdynia, Witomińska 39
telefon
58 621-19-44, 609-109-413
e-mail
c...@chejron.pl pokaż
www
www.chejron.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Telefon czynny całodobowo

O nas

Firma pogrzebowa Chejron jest gwarancją wysokiej jakości usług i organizacji pogrzebu z należytym szacunkiem. Służymy kompleksowym wsparciem dla rodzin zmarłych i zajmujemy się organizacją całego pogrzebu, włącznie z pozostałymi usługami funeralnymi.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Serdeczne podziękowania

Serdecznie chciałam podziękować firmie Chejron za zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Wszystko zostało załatwione błyskawicznie nie fatygując rodziny. W tych trudnych dla nas chwilach Pani Wioletta okazała wyrozumiałość i pomoc. Panowie którzy zajmowali się uroczystością pogrzebową zrobili to na bardzo wysokim poziomie i z klasą. Firma godna polecenia. Karolina P.

  • Karolina P.
  • Termin skorzystania z usługi: marzec 2018
opinia

Świetna organizacja

Firma Chejron wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem podczas organizacji pogrzebu mojej mamy. Były to dla nas bardzo ciężkie chwile, ale obsługa firmy znacznie ułatwiła nam to trudne zadanie, pomogła załatwić wszystkie dokumenty, a sama ceremonia spełniła wszystkie nasze oczekiwania, wszystko odbyło się tak płynnie, że mogliśmy w spokoju pożegnać mamę... Dziękujemy Wam za wsparcie w tym trudnym okresie! Pozdrawiam, Kasia z rodziną

  • Kasia
  • Termin skorzystania z usługi: marzec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »