Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Przedszkole Montessori

80-371 Gdańsk, Jagiellońska 5A
(Przymorze) Mapka
58 731-66-34, 500-350-700
r...@montessori.gda.pl pokaż
https://www.montessori.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 17:00

Imprezy

O nas

Nowoczesny budynek przedszkola i szkoły. Zajęcia oparte o pedagogikę Montessori oraz o uniwersalne wartości chrześcijańskie. Indywidualne podejście do uczniów, domowa atmosfera, bezpośredni dostęp do placu zabaw i boiska. Wykwalifikowana kadra.

Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.
Nowy budynek przedszkola i szkoły mieści jasne, przestronne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, salę zajęć twórczych, dużą świetlicę, przestronną jadalnię z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny, szatnię i kawiarenkę dla rodziców. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia oraz boisko sportowe i halę sportową.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz pedagodzy, psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.

Generalnym celem Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Montessori jest popularyzacja wspomnianej metody nie tylko w placówkach oświatowych, ale i w kręgach nie związanych z oświatą. Możemy tego dokonać poprzez organizowanie ogólnodostępnych konferencji popularyzujących metodę Montessori, szkoleń dla nauczycieli i rodziców, dni otwartych, lekcji pokazowych oraz publikację materiałów edukacyjno – informacyjnych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »