Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Przedszkole Montessori

80-180 Gdańsk, Kozacza Góra 74 Mapka
58 731-66-34, 500-350-700
k...@montessori.gda.pl pokaż
www.montessori.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 17:00

O nas

Przedszkole i Szkoła oparte o pedagogikę Montessori oraz o uniwersalne wartości chrześcijańskie. Indywidualne podejście do uczniów, domowa atmosfera, nowoczesny i bezpieczny budynek z placem zabaw oraz halą sportową. Wykwalifikowana kadra.

Ciekawe i bezpieczne przedszkole dla dzieci i rodziców którzy oczekują czegoś więcej. Domowa i przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Montessori + uniwersalne wartości chrześcijańskie.
Przedszkole i Szkoła znajdują się w nowej, kameralnej placówce pod lasem. 
W budynku znajdują się jasne, estetyczne, dobrze wyposażone klasy, sala zajęć twórczych, duża świetlica, jadalnia z zapleczem kuchennym, gabinet psychologiczno-logopedyczny i szatnia. Mamy własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w nowoczesne, atrakcyjne urządzenia oraz halę sportową.

Dużym atutem placówki jest to, że jesteśmy jedną z najdłużej działających w trójmieście placówek Montessori. Nad rozwojem dzieci czuwają wysoko wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholog i logopeda.
Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do ich potrzeb i możliwości indywidualnych. Pracę swoją opieramy na wartościach chrześcijańskich i pedagogice Marii Montessori.

Montessori to dla nas przede wszystkim indywidualne podejście do dziecka, bliskość, dostępność i reagowanie na jego potrzeby i działanie zgodnie z jego możliwościami. W Przedszkolu panuje kameralna, domowa atmosfera. Dzieci spędzają tu czas na pracy z pomocami Montessori, ale również na zabawie na świeżym powietrzu i odpoczynku.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »