Ciao Ciao Pizza e Pasta

adres
81-353 Gdynia, Władysława IV 11A pokaż na mapie
telefon
508-923-350
e-mail
c...@ciaopizza.eu pokaż
www
www.ciaopizza.eu
godziny otwarcia
pn-czw11:00 - 21:00
pt11:00 - 23:00
sob11:00 - 22:00
nd12:00 - 21:00

Promocje

Danie dnia. Lunch Time

kategoria Gastronomia
Ciao Ciao Pizza e Pasta
Do końca promocji:
więcej informacji»

O nas

Zasmakuj prawdziwej włoskiej kuchni w sercu Gdyni. Zaprasza włoski szef kuchni Rosario La Rocca.

Galeria zdjęć

Opinie + dodaj ocenę


masara

Zmienili nazwę pizzeria ale wcześniej posprzedawali oferty na grouponie. Przychodzisz z grouponie ważnym do 26.01.18 a właściciel z uśmiechem na twarzy mówi ci że nie mozes z zrealizować kuponu bo to nowa restauracja. Oczywiście nr tel z grouponu działa bez problemu i przy rezerwacji stolika wlasciciel.nie mówi o zmianie nazwy. Pobiera od ciebie kod zabezpieczający i później mówi ci że nie może bo zrealizować i niby groupon wysyłał SMS. Czyli jedna wielka sciema nie polevam

  • magda (kobieta, 31-40 lat)
  • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
  • Polecam innym: nie
  • Status: pierwsza wizyta

Odpowiedź obiektu:

Na początku października 2017 r. właściciel restauracji wypowiedział umowę Grouponowi z powodu rażących naruszeń warunków tej umowy przez firmę Grupon. Zgodnie z okresem wypowiedzenia Groupon powinien zakończyć sprzedaż tych kuponów najpóźniej 5 listopada 2017 r. Z nieznanych nam przyczyn nie zrobili tego.

Współpraca z firmą Groupon i jej zakończenie nie miały wpływu na decyzję o zmianie wizerunku restauracji.

Co do sytuacji, którą opisuje klientka...

Warunkiem zrealizowania kuponu w restauracji była wcześniejsza rezerwacja stolika, przy której należało powiedzieć o zamiarze realizowania kuponu. Klientka nie zrobiła tego. Inni klienci, zgłaszający rezerwację i informujący o zamiarze realizowania kuponu byli przez nas informowani o sytuacji i nikt nie zrobił najmniejszego problemu. Opowiadali nawet o podobnych sytuacjach powodowanych przez firmę Groupon i dotyczących kuponów innych usługodawców.

Nie stosujemy także praktyki polegającej na weryfikowaniu kodu zabezpieczającego przez telefon. Dlatego to oskarżenie jest nieprawdziwe i bezpodstawne. Weryfikacja kodu zabezpieczającego odbywa się dopiero na miejscu w restauracji ponieważ wykorzystujemy do tego specjalną aplikację. Mimo tego, chcąc zachować się w porządku wobec klientki, która o zamiarze realizowania kuponu poinformowała w momencie składania zamówienia, podjęliśmy próbę zweryfikowania kodu zabezpieczającego, zakończoną wynikiem negatywnym.

Dlatego z całym szacunkiem nie ponosimy odpowiedzialności za poczynania firmy Groupon, po drugie klient kupując kupon zawiera umowę handlową z firmą Groupon a nie z restauracją. Dlatego wszystkie wątpliwości, niejasności i reklamacje należy kierować do Groupona a nie restauracji.

Restauracja zgodnie z okresem wypowiedzenia zakończyła współpracę z Grouponem.

autor: Ciao Ciao Pizza e Pasta

  • popieram opinię 2 / nie zgadzam się 0
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »