Najlepsze taxi Gdynia

Oceny (26)

kingaikli
Termin usługi: sierpień 2023

Skorzystałam z tej strony https://taxi-24.com.pl/, bardzo wygodnie, szybko i niedrogo, byłam zadowolony z korzystania z tej usługi.

Taxi

6.0
Antoni
Termin usługi: grudzień 2021

Wszystko ok, dziwią mnie nieżyczliwe wpisy . Polecam serdecznie

Taxi

6.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2018

Ogólnie słabo..obsługa telefoniczna....Nie ogarnięta...wręcz nie sympatyczna,stare brudne auta w środku zapach papierosow..wolę dopłacić i jeździć czystymi autami i mieć miłą obsługę na centrali .Nie polecam

Taxi

1.0
Sebastian
Termin usługi: sierpień 2018

Niestety podane tutaj informacje są nieaktualne - stawki za przejazd poza granice Gdyni są znacznie wyższe - czyli jest odrębna oplata poza granicami miasta

Odpowiedź obiektu:

Stawka podstawowa to 2 zł w dni powszednie od 06-22.00 . Cena obowiązuje od granic Gdańska aż po Puck i Wejherowo. Wyjeżdzając z Sopotu i wjeżdżając do Gdańska zmienia się cena, tak samo jak za Wejherowem lub Puckiem. Na terenie od Gdańska ,aż po Puck podróżujemy w tej samej cenie za kilometr 2 zł.

Maciak
Termin usługi: kwiecień 2018

Zbyt długi czas oczekiwania na kierowce i ceny też potrafią zabić :(

Odpowiedź obiektu:

Jedne z najniższych cen na rynku 2 zł za km i przejazd w jednej cenie od granic Gdańska , aż po Puck i Wejherowo, ponieważ firma jeżdzi tanio zdarza się , że trzeba na taksówkę poczekać chwilę dłużej.

Rafał
Termin usługi: kwiecień 2018

Czekałem ,czekałem ,sam musiałem pytać centrali kiedy przyjedzie taxi,potem po długim czasie musiałem sam ją odnaleźć na innej ulicy.strata czasu

Taxi

1.4
Pawel
Termin usługi: luty 2018

Drogo. Dopłaty za wszystko. Jakoś kilometrówka wychodzi inaczej jak z mapy na pytanie kierowcy dlaczego tak odpowiadał opryskliwie że tak wyszlo. Auto przyjechało brudne I stare owszem w środku czysto Ale to jeden plus. O paragon prosiłem dwa razy.

Taxi

1.8
Jolanta
Termin usługi: styczeń 2018

Niezmiennie najlepsi na rynku, od 10 lat korzystam z ich usług. Zawsze na czas , uprzejmi kierowcy, sms z informacja ze taxi czeka, płace kartą, same plusy ! no i cena , tanio :) Polecam!!!

Taxi

6.0
Monika
Termin usługi: październik 2017

Zadzwoniłam do City Plus bo inna firma nie miała auta na czas, 2 minuty byli na miejscu i jak TANIO!!! Zostaję z nimi

Taxi

6.0
Zadowolona
Termin usługi: październik 2017

Korzystam z usług tej firmy od lat i niezmiennie są najtańsi, przemili kierowcy ,zawsze na czas, profesjonalna obsługa, zawsze płacę bez problemów kartą . Polecam wszystkim !!!

Taxi

6.0
adrian456
Termin usługi: wrzesień 2017

polecam, mili fajni i szybcy kierowcy

Taxi

6.0
iwona
Termin usługi: sierpień 2017

poleacm ta firme :) szybko przyjeżdzają i zawsze szybko dowożą mnie na miejsce

Taxi

6.0
Grzegorz
Termin usługi: czerwiec 2017

Skorzystałem z usług tej firmy i muszę przyznać ,ze super hasło Taniej tylko pieszo jest w 100 % trafione , za kurs z Gdyni do Redy zapłaciłem 42 zł .Takie taksówki powinny być w Warszawie. Pozdrawiam

Taxi

6.0
Darek
Termin usługi: czerwiec 2017

Korzystam od lat i cieszę się, że cena jest stała i tania. Mieszkam w Redzie i z nikim taniej nie wychodzi.

Taxi

6.0
Magdalena
Termin usługi: kwiecień 2017

Jestem osobą z ograniczoną sprawnością ruchową, znajomi polecili mi City Plus Taxi jako firmę, która świadczy usługę od drzwi do drzwi dla osób takich jak ja. Jestem bardzo wdzięczna, że kierowcy są bardzo wyrozumiali i pomocni. Dziękuje bardzo za życzliwą pomoc.

Taxi

5.8
Mati
Termin usługi: kwiecień 2017

Jeżdziłem już różnymi firmami taxi , w tej nareszcie cena jest bardzo dobra a jakość w stosunku do ceny ok !! Szybko Sprawnie i Tanio. Polecam.

Taxi

5.6
asiawek
Termin usługi: 1,04,2017

Firmę wybierałam od lat, ale niestety zmuszona jestem zrezygnować, bo jakość obsługi jest coraz gorsza, zdarza się, że panie na centrali zwłaszcza rano nie odbierają telefonu wcale albo po baaaardzo długim oczekiwaniu. Opróćz tego często jest problem z płatnością kartą chociaż juz wszyscy kierowcy posiadają terminale. Ostatnio kierowca nie umiał włączyć terminala a później tłumaczył że bateria się wyczerpała i nie może a ja muszę latać i szukać bankomatu. Często taksówka śmierdząca, brudna w środku, kierowcy nie znający miasta i ulic. Beznadziejnie

Taxi

3.0
trevor
Termin usługi: 25.04.2016

śmierdzące wnętrze taxi

Taxi

1.8
Ania
Termin usługi: 29.01.2016

Zaprosilam znajomych z Warszawy. Razem wybieralśmy się na imprezę do Sopotu. Miało być tanio i było a do tego przejechaliśmy się bardzo komfortowym busem mercedesa. Pan taksówkarz młody i sympatyczny i słuchał bardzo fajnej muzyki. Naprawdę super .Polecam tą korporacje!

Taxi

6.0
Leonard
Termin usługi: 05.04.2015

Korzystam od jakiegoś czasu z tych taksówek, znajomi mi polecili. Od Gdańska, aż do Wejherowa w jednej bez żadnych dopłat i tym podobnych udziwnień. Super cena !!!!! Szybko dojeżdżają do klienta, mają dużo samochodów. Polecam wszystkim.

Taxi

5.8