W tym obiekcie znajdują się:

Najlepsze siłownie i fitness kluby Gdańsk

Oceny (26)

Darek
Termin usługi: lipiec 2024 

Siłownia super wyposażona, ale warunki rezygnacji z karnetu tragiczne: jednomiesięczny okres wypowiedzenia (nie wiadomo po co..), i nawet mailowa korespondencja nie zmieni tego.

Siłownie i fitness kluby

2.0
bogusia
Termin usługi: luty 2024 

nie polecam, zwłaszcza aplikacji, która często szwankuje, wprowadzając zamieszanie, co w moim przypadku skutkowało zawieszeniem możliwości zapisu na zajęcia, oczywiście bez możliwości jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Siłownie i fitness kluby

1.5
Klientka
Termin usługi: styczeń 2023 

Opryskliwy i niemiły personel- Pani Martyna- jeśli zatrudniacie ludzi, warto by ich było przeszkolić do pracy z klientem, jeśli Pani ma muchy w nosie, niech znajdzie sobie taką pracę, która kontaktu z klientem nie wymaga. Obcy ludzie wywracali oczami na to jak ta o conajmniej raz młodsza ode mnie Pani się do mnie odzywała! Mało inforamcji jak działa siłka, przychodzisz i nie za bardzo wiesz co masz robić, nie wiadomo jak działają szafki i wszystko inne, człowiek czuję się podczas pierwszej wizyty bardzo niekomfortowo. Dziwny sposób oceny- jak można oceniać wystrój i klimat razem, dla mnie wystrój jest jak najbardziej na plus natomiast klimat w związku z pracownikami jest tragiczny.

Siłownie i fitness kluby

4.2
Paweł z Gdyni
Termin usługi: marzec 2022 

Uwaga na regulamin! Mają w nosie klientów. Jeśli masz roczny karnet i płatność pobiera ci się automatycznie z karty a z kartą coś nie tak (np straci ważność) - nie zablokują ci wjazdu, nie wyślą sms-a, co najwyżej dostaniesz 1 mejla... Nagle bez ostrzeżenia nie będziesz mógł wejść - bez możliwości odblokowania po zapłacie. Po prostu umowę zrywają i obarczają Cię winą za zerwanie umowy plus kara 150 zł za jej zerwanie (!!!!). Zero wcześniejszej blokady możliwości wejścia, zero ostrzeżeń, zero sms-ów. To jest idiotyzm i olewanie klienta. Po 10 miesiącach chodzenia odradzam!!

Siłownie i fitness kluby

1.0
Jan Kowalski
Termin usługi: styczeń 2022 

Nie warto. Siłowania bardzo słabo przemyślała ofertę 24h. Dodatkowo umożliwia wstęp dla osób od 16 roku życia a jednak nie pozwoliła mi wejść. Przez nich porzuciłem moje noworoczne postanowienie, może za rok uda mi się schudnąć. Ale niestety w tym momencie siłownia CityFit przyczyniła się do pogorszenia mojego stanu zdrowia. Dziękuje nie pozdrawiam nie polecam.

Siłownie i fitness kluby

3.3
Sebastian
Termin usługi: sierpień 2020 

Siłownia mega, chodzę od końca 2016 roku i to najlepsze miejsce pod względem klimatu, jakości oraz ilości sprzętu. Profesjonalna i miła obsługa, no a karnety w cenie niemal dwa razy niższej niż u konkurencji

Siłownie i fitness kluby

6.0
Joanna
Termin usługi: lipiec 2020 

Bardzo fajna siłownia, duża przestrzeń i urozmaicona oferta zajęć fitness. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Polecam.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Lidia
Termin usługi: lipiec 2020 

Bardzo zadowolona! Ogromna przestrzen, przemiła obsługa i jakość maszyn na najwyższym poziomie! Bardzo polecam!

maro
Termin usługi: lipiec 2020 

Jak dla mnie siłownia nie ma sobie równych pod względem przestrzeni, jakości sprzętu, atmosfery, dostępu 24h, najtańszych cen karnetów i czystości.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Karolina
Termin usługi: lipiec 2020 

Siłownia jest duża, ma dwa poziomy i naprawdę dużo sprzętu (technogym, matrix). Wszystko zadbane, w szatniach czysto. Fajna obsługa i ogólnie atmosfera. Fajnie się trenuje, polecam :)

Siłownie i fitness kluby

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2020 

W dobie koronowirusa wejście na odcisk palca przez kapsułę to skandal! Brak mydła w podajnikach przy umywalkach i coraz większy brud. Obsługa przymyka oko na ćwiczących bez ręczników, a stanowisk ze środkami dezynfekcyjnymi i papierowymi ręcznikami nie przewidziano. Liczy się tylko kasa. Tłok na obiekcie coraz większy.

Siłownie i fitness kluby

1.3
klubowicz
Termin usługi: luty 2020 

tłok i jeszcze raz tłok (odkąd udostępnili wejście na karty typu multisport), z pewnością nie przedłużę umowy

Adrian
Termin usługi: październik 2019 

Szczerze nie polecam. System informatyczny jest wadliwy. Pomimo ważnego karnetu nie można wejść do klubu. Nie ma tez z kim się skontaktować aby rozwiązać problem. Pozostaje i infolinia która nie jest czynna 24h tak jak klub.

Siłownie i fitness kluby

1.0
MB
Termin usługi: wrzesień 2019 

1! Za obsługę z którą miałem okazję rozmawiać

Siłownie i fitness kluby

1.0
jji
Termin usługi: październik 2018 

Bardzo fajna silownia fajni pracownicy pan Cezary bardzo pomocny i mily jak i wszyszcy pracownicy , niestety jest taki pan radoslaw niski i szczuply co mysli ze wszystkie rozumy zjadl chodzi i uwagi dziwne gada ludziom co placa mu , chamski i niemily widac jes najmadrzejszy , szkoda ze taki szczuly , reszta mila i profesjonalna i bardzo pomocna

Siłownie i fitness kluby

3.8
Marej
Termin usługi: kwiecień 2018 

Złożyłem rezygnację z członkostwa, wypełniłem ankietę minął miesiąc i kasa znów pobrana. BOK twierdzi że nie dostali mojej rezygnacji. Proces rezygnacji to skandal. 10 razy to samo pytanie czy na pewno rezygnuje i co chwilę pojawiający się napis zamrażam. Nie polecam tego miejsca!!! obsługa BOK to jakiś żart metoda zdartej płyty!

Siłownie i fitness kluby

3.8
Przemek
Termin usługi: sierpień 2017 

Utrudnione wejście na siłownie poprzez odcisk palca, płatny parking samochodowy, dużo snobistycznych ludzi. Siłownia na pokaz i ludzie na pokaz, poubierani oryginalnie od samych skarpetek, baardzo śmieszne. Ludzie tu przychodzą się pokazać i wylansować a nie ćwiczyć.

Siłownie i fitness kluby

3.5
Małgorzata
Termin usługi: lipiec 2017 

Miałam okazję ćwiczyć w wielu klubach, zupełnie przypadkiem trafiłam do Cityfit. Jestem bardzo mile zaskoczona, przede wszystkim na siłownię wchodzi się na podstawie odcisku palca-absolutnie nie zgadzam się z opinią, że jest to jakiekolwiek utrudnienie, a wręcz przeciwnie, nie trzeba pamiętać o karnecie, jak to jest w innych siłowniach. Bardzo miła obsługa, fantastyczni trenerzy. Przestępna cena karnetu, czysto i bardzo przestrzennie.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Anna
Termin usługi: lipiec 2017 

Byłam na wielu siłowniach ta jest specyficzna gdyż nie ma recepcji :) pierszy dzień był to szok ale okazuje się że nie jest to w ogóle potrzebne :) oddcisk palca czasem zawodzi i nie chce mnie wypuścić z siłowni ale to nie jest ważne... duża przestrzeń powoduje że człowiek nie czuje się przytłoczony! nie ma kolejek do sprzętu - masz ochotę aby nikt cię nie widział jak spalasz tłuszczyk jest to absolutnie możliwe w tej siłowni ... dużo sprzętu fajne cardio spoko cena ... godziny do wyboru do koloru całą dobę :) tak więc serdecznie polecam

Siłownie i fitness kluby

5.0
Malwina
Termin usługi: lipiec 2017 

mam porównanie z inną sieciową siłownią i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona, zajęcia są ciekawe i dobrze dobrane godzinowo a sprzęt na dwóch poziomach robi wrażenie, tanio, czysto i dużo sprzętu czego chcieć więcej ?'

Siłownie i fitness kluby

6.0