CityMotors - Autoryzowany Salon Volkswagen Użytkowe

adres
80-530 Gdańsk, Uczniowska 36
telefon
58 511-90-00  fax:  58 511-90-15
e-mail
b...@citymotors.pl pokaż
www
www.citymotors.pl
instagram
/volkswagen
Godziny otwarcia
Salon samochodowy
pn-pt9:00 - 17:00
W czasie zagrożenia epidemiologicznego, salon i serwis w sobotę nieczynny do odwołania.. Serwis i Dział części czynny pn.- pt. 8:00-17:00 Blacharnia pn.-pt. 8:00-16:00
Giełda i komis
pn-pt9:00 - 17:00
W czasie zagrożenia epidemiologicznego, salon i serwis w sobotę nieczynny do odwołania.
Autoryzowany serwis samochodowy
pn-pt8:00 - 17:00
W czasie zagrożenia epidemiologicznego, salon i serwis w sobotę nieczynny do odwołania.

Promocje

Bezpłatne ozonowanie Twojego samochodu!

kategoria Moto
CityMotors
Do końca promocji:
więcej informacji»

Napisali o nas

O nas

Najnowocześniejszy salon VW w Polsce i jeden z niewielu takich w Europie. Volkswagen CityMotors Gdańsk w nowej lokalizacji na ul. Uczniowskiej 36 w Gdańsku. 
Większa powierzchnia ekspozycyjna i większy komfort – zwłaszcza dla klientów. Duża przestrzeń wystawiennicza – nie tylko na samochody nowe, ale też pojazdy używane. Przyjedź i poznaj jego możliwości!
 
City Motors jest spółką należącą do PGA Polska, która jest częścią PGA Motors istniejącej od 1979 roku i działającej we Francji, w Holandii i Polsce, należącą do Emil Frey, jednej z największych na świecie firm motoryzacyjnych. W naszym salonie możecie Państwo znaleźć najkorzystniejsze oferty na rynku, odbyć jazdę testową wszystkimi modelami Volkswagena, a w serwisie dokonać przeglądu swojego samochodu. Posiadamy również Stację Kontroli Pojazdów oraz bogatą ofertę samochodów używanych z gwarancją Das Welt Auto. W salonach i serwisach PGA Polska priorytetem jest codzienna dbałość o najwyższy poziom usług i produktów, które podporządkowane są głównemu celowi, jakim jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami i pozostali lojalni.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo