Ciucholand Nowy Gdynia

81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 21 Mapka
n...@gmail.com pokaż
ciucholandnowy.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 19:00
sob9:00 - 14:00

O nas

W każdym z naszych sklepów Ciucholand Nowy znajdą Państwo tysiące markowych, oryginalnych ubrań. Każdego dnia do naszych sklepów dostarczany jest nowy asortyment, dzięki czemu nowe produkty oraz okazje nigdy Państwa nie ominą.

Codziennie nowy towar
Nowy towar dostarczany jest do naszych sklepów codziennie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zawsze znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego i nie będziecie musieli oglądać tych samych produktów.

Codziennie -30%
Nasze sklepy podzielone są na dwie strefy. Każdego dnia jedna ze stref w całości przeceniona jest na -30%.

Codziennie -50%
W sklepie znajduje się również strefa -50%, na którą trafia przeceniony towar.

Kupony Rabatowe
10 pieczątek upoważnia do 20% rabatu na nowy towar. 1 pieczątka = jednorazowy zakup powyżej 29,99zł.

Duży wybór
Tysiące sztuk markowej odzieży dostępnych w każdym naszym sklepie, każdego dnia!

Łatwy dostęp do sklepów
Dla komfortu naszych klientów każdy sklep zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym, na parterze budynku i posiada duży parking.

Swoboda zakupów
Można zapomnieć o przeciskaniu się pomiędzy wieszakami i koszami! Dzięki dużej powierzchni naszych sklepów (minimum 400 m²) można swobodnie wybierać i oglądać interesujące Państwa produkty.

Higiena
Wszystkie nasze ubrania zanim trafią na sklep poddawane są obróbce termicznej przy pomocy suchej pary o temperaturze 160°C pod ciśnieniem 3 barów. Pozwala to zabić wszelkie bakterie i wirusy oraz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo po każdym przymierzeniu przeprowadzamy dokładną dezynfekcję odzieży, którą Państwo przymierzają. Odwiedzając nas znajdą Państwo również odpowiednie środki odkażające do użytku osobistego.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo