Najlepsze sprzątanie i czyszczenie Gdynia

Oceny (12)

Monika
Termin usługi: styczeń 2024 

Jesteśmy po zmianie firmy sprzątającej na Clean-eco 2000. Efekty błyskawiczne, częste kontrole obiektu i świetny kontakt z opiekunem obiektu.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
hnWpjXBsIwOAbPze

rImMOohpnkvyekJn

Mycie okien

6.0
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2023 

Świetny kontakt od początku do końca usługi. Błyskawiczna reakcja na uwagi. Da się odczuć, że firma kładzie wysoki nacisk na standardy i jakość. Jesteśmy zadowoleni na pewno wrócimy i będziemy polecać dalej.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Firma zlecająca usługę
Termin usługi: sierpień 2022 

Z usług Firmy Clean-Eco korz. 1 miesiąc -błędem było podpisanie umowy. 150m2 biur Pani sprzątała w 15 minut. Co ograniczało się do wyniesienia śmieci. Zadziwiający jest fakt, że w tym czasie zawsze obecny był ktoś z Zarządu a jednak Pani nawet nie udawała, że coś robi. Mimo wielu zgłoszeń nic się nie poprawiło a może nawet pogorszyło- ponieważ z czasem brud się zbierał gołym okiem. W usłudze mieliśmy jeszcze mycie posadzki magazynowej 2000m2. W tym przypadku musieliśmy przerwać sprzątanie na samym początku, ponieważ maszyna zalewała strumieniem cały magazyn a Pan, który ją obsługiwał (prawdopodobnie posiadający jakiś stopień niepełnosprawności) owinął sobie kabel od maszyny wokół szyi i tak jeździł z maszyną po magazynie. Zgłosiliśmy natychmiast reklamację -przede wszystkim jakim cudem do magazynu wysokiego składowania 200m2 powierzchni ktoś przeznaczył maszynę na kablu i pracownika, który nie miał pojęcia co sam robi. Było to zagrożenie nie tylko dla niego samego, ale również dla naszych pracowników jak również dla towarów spożywczych które magazynujemy. Ostatecznie zakończyło się na rozwiązaniu umowy- niestety Firma nie uwzględniła naszych zgłoszeń rekl

Sprzątanie i czyszczenie

1.0
Joanna
Termin usługi: maj 2022 

Zdecydowanie polecam! Usługa mycia wykładzin oraz sprzątania biura wykonana rzetelnie, fachowo oraz bardzo profesjonalnie :) Będziemy korzystać z usługi stałej.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2022 

Sprawnie, dokładnie i profesjonalnie. Korzystaliśmy z usługi mycia przeszkleń Polecam.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Michał
Termin usługi: styczeń 2022 

Firma godna zaufania, pełen profesjonalizm

Sprzątanie i czyszczenie

5.8
Olga
Termin usługi: sierpień 2020 

Bardzo, bardzo polecam. To, czego nie udało się innej firmie, dla Eco Clean nie stanowiło problemu. Rogówka, zmasakrowana przez dzieci i psa, wygląda jak nowa, dywan również. Przystępna cena, a do tego przesympatyczny Usługodawca. Na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2017 

Polecam firmę. Szybki kontakt i szybka profesjonalna usługa.

Sprzątanie i czyszczenie

5.0
Maćko
Termin usługi: 03.2012 

Firma postrzegana przeze mnie bardzo negatywnie. Po uzgodnieniu zakresu usług i przesłaniu oferty, firma stwierdziła, że oferta została źle przygotowana i nie podjęła się sprzątania obiektu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Madziuliae
Termin usługi: 01.07.2011 

Absolutnie profesjonalne podejście do sprzątania. Fitness w Kosakowie po przejęciu usług porządkowych przez Clean-eco 2000 zyskał nowy blask. Przemiłe Panie sprzątające. GORĄCO POLECAM!!!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
NINA
Termin usługi: ok. miesiąc temu 

Firma "Clean-eco 2000" bardzo rzetelnie i profesjonalnie wykonuje powierzone usługi. Są profesjonalistami w każdym calu. Gorąco polecam ;)

Sprzątanie i czyszczenie

5.0