Ranking I miejsce

Cleaning Services - czyszczenie dywanów i tapicerek

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Cleaning Services

Wybierz numer

500-408-893
d...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/18 - Cleaning Services Sopot 4
  • Zdjęcie 2/18 - Cleaning Services Sopot 3
  • Zdjęcie 3/18 - Cleaning Services Sopot 2
  • Zdjęcie 4/18 - Cleaning Services Sopot +15 1
 

TV Filmy

27

Pranie wykladzin obiektowych

Artykuły o nas

O nas

Profesjonalne czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Suszenie, ozonowanie. Usługi świadczymy oryginalnymi środkami i maszynami firmy Ashbys Enforcer, Ashbys Sensei, Zipper, Duplex 420 steam, Carpet Cleaner, Global Clean, Prochem, TMF, HydraMaster, Chemspec, Kärcher, Kwazar, Cartec na terenie całego Trójmiasta oraz okolic

Najczęściej zadawane pytania

Wykonujecie usługi u klienta, czy zabieracie dywany?
Pranie dywanów i tapicerki wykonujemy tylko u klienta. Nie odbieramy dywanów i nie odwozimy ich. Realizujemy usługi z dojazdem. Nie prowadzimy punktu stacjonarnego, do którego można samodzielnie dostarczyć rzeczy wymagające czyszczenia.
Jak długo schnie wyprana powierzchnia?
Na czas wyschnięcia ma wpływ kilka czynników. Rodzaj i grubość materiału z którego prana powierzchnia jest wykonana. Warunki panujące w pomieszczeniu. Średni czas potrzebny do wyschnięcia dywanu, czy wykładziny to 4-6 godzin. W przypadku mebli tapicerowanych czas potrzebny do wyschnięcia może się wydłużyć do kilkunastu godzin zwłaszcza gdy pranie było przeprowadzone kilka razy.
Czy materiał będzie bardzo mokry?
Powierzchnia dywanu lub tapicerki będzie lekko wilgotna. Specjalna ciśnieniowa ssawka której używamy doskonale radzi sobie z usunięciem nadmiaru wody. Stopień zawilgocenia jest porównywalny do rzeczy wypranych w pralce i odwirowanych – woda nigdzie nie ocieka.
Na jakim terenie pracujecie?
Pracujemy na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Przy większym zamówieniu lub doliczeniu za dojazd dojeżdżamy poza granice Trójmiasta.
Czy dojazd jest płatny?
Na terenie Trójmiasta i okolic dojazd zawsze jest bezpłatny. W przypadku wyjazdu do bardziej oddalonej miejscowości cena dojazdu jest ustalana indywidualnie.
Ile czasu trwa czyszczenie dywanu?
To zależy od wielkości i stopnia zabrudzenia. Czyszczenie dywanu o powierzchni 10 m2 trwa około 45 minut, kanapy 2-3 osobowej, narożnika około 1,5 h. Często zdarza się, że czas prania wydłuża się. Jest to spowodowane silnymi zabrudzeniami. Zakładamy jednak, że najlepsze rozwiązanie to dokładne wykonanie usługi, nawet kosztem kilkunastu dodatkowych minut.
Czy pranie dywanu lub wykładziny jest bezpieczne dla podłogi?
Oczywiście. Korzystamy ze specjalnych urządzeń znakomicie odsysających nadmiar wody. Powierzchnia pozostaje lekko wilgotna. Pranie wykładzin i dywanów wykonujemy bez przemaczania. Od spodu materiał pozostaje zupełnie suchy.
Czy po praniu można od razu chodzić po dywanie?
Jeśli nie mamy innej możliwości to możemy przejść po dywanie. Najlepiej jednak odczekać kilka godzin. Wilgotny dywan łatwiej ulega zabrudzeniom.
Czy muszę odkurzyć dywan?
Nie ma takiej potrzeby. Przed każdym praniem dywan, wykładzina bądź tapicerka jest przez na odkurzana.
Czy stosowane środki chemiczne są bezpieczne dla alergików?
Tak, używamy środków chemicznych renomowanych firm Chemspec, Profchem i Karcher. Dokładamy też wszelkich starań aby w trakcie prania zostały one całkowicie wypłukane z czyszczonej powierzchni.
Czy możecie usunąć każde zabrudzenie?
W większości przypadków doskonale radzimy sobie z usuwaniem zabrudzeń. Jednak niektóre plamy powodują trwałe odbarwienie włókien materiału. Dodatkowo wcześniejsze próby usuwania ich domowymi środkami powodują nasilenie odbarwienia i utrwalenie plamy. Gdy zabrudzenie spowodowało zmianę koloru włókien, nie jesteśmy w stanie cofnąć tego procesu.

Czy możliwe jest pełne usunięcie zabrudzenia można stwierdzić dopiero na miejscu. Jeśli danego zabrudzenia nie da się w pełni usunąć pracownik informuje o tym przed rozpoczęciem czyszczenia.
Jak często należy prać wykładzinę lub dywan?
Czyszczenie dywanów należy wykonywać dwa razy w roku. Najlepiej co sześć miesięcy. Jeśli powierzchnia jest mocno eksploatowana, lub mamy w domu dużo zwierząt warto wykonać dodatkowe trzecie pranie w roku. Czyszczenie wykładzin dywanowych powinno odbywać się z podobną częstotliwością.

Jeśli pojawią się pytania, których nie ma na liście zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 500 40 88 93

Oceny (65)

Jan
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2018 

Nie wyobrażam sobie innej firmy do czyszczenia moich kanap i dywanów! Wszystko wyglada jak nowe, mebelki pachnące- usluga szybka i skuteczna w 100%. Pan jest wyjątkowo uczciwy, mily i "robi jak dla siebie"! Na pewno nie raz skorzystam z usług Pana Karola !!! Polecam ze szczerego serca!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Anna
Termin usługi: czerwiec 2024 

Usługa wykonana profesjonalnie i szybko- pranie starej kanapy +2 foteli oraz dywanu. Efekt końcowy- stare meble jak nowe. Bardzo miła obsługa, przystępne ceny. Polecam wszystkim usługi Cleaning Services.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Kacper
Termin usługi: styczeń 2023 

Super wykonana robota, w przyjemnej atmosferze, do tego dokładnie. Mogę wszystkim szczerze polecić

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Nina
Termin usługi: grudzień 2022 

Dobrze, szybko i tanio wykonana usługa Serdecznie wszystkim polecam

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Liliana
Termin usługi: styczeń 2023 

Super obsługa! Profesjonalny sprzęt i bardzo dobrze wykonana usługa. Gorąco polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Paweł
Termin usługi: grudzień 2022 

Jak zwykle super wykonana usługa,bardzo mili Panowie,także polecam wszystkim!!!!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Jolanta
Termin usługi: grudzień 2022 

Usługi godne polecenia. Kanapy, dywany dostały drugie życie. Serdecznie polecam !

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
tomasz
Termin usługi: listopad 2022 

Miły kontakt, Solidnie wykonane zlecenie, przystępne ceny, korzystałem z te firmy już kilka razy, polecam !

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Zaspa
Termin usługi: grudzień 2022 

Świetny kontakt. Bardzo dobra jakość czyszczenia. panowie starają się bez ściemniania.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Lena
Termin usługi: grudzień 2022 

Panowie profesjonalnie wyczyścili moją kanapę. Po jej zobaczeniu byłam w szoku. Usługa zdecydowanie warta polecenia. Dziękuję.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Aurelia
Termin usługi: październik 2022 

Rewelacja . Szybko profesjonalnie i za dobrą cenę . Serdecznie polecam

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Danuta
Termin usługi: sierpień 2022 

Polecam usługi tej firmy. Do tej pory sama czyściłam dostępnymi w sklepach środkami chemicznyni dywany i kanapę.Przyniosło to więcej szkody niż pożytku(plamy powiększyły się i zabrudzenia bardziej utrwaliły) Według rodziny kanapa i dywan nadawały się do wyrzucenia. Na szczęście znajomi korzystali w tym czasie z usług firmy,, Cleaning Services" i polecili mi również skorzystanie z jej usług. Efekt niesamowity!!! Kanapa i dywan bez plam, zacieków i brudu!!! Śmiało można powiedzieć... jak nowe! Dziękuję panom z Cleaning Services!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Wiktor
Termin usługi: sierpień 2022 

Bardzo miła obsługa z fachową wiedzą, Pan Karol poradził sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Jakość na najwyższym poziomie. Przystępne ceny.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Łukasz Kalinowski
Termin usługi: lipiec 2022 

Dzień dobry Polecam usługi tej firmy, wszystko bardzo profesjonalnie w super jakości i na czas. Jestem bardzo zadowolony z prania tapicerki samochodowej. Na 100 proc nie zakończymy na tym jednym zleceniu współpracy .

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Sonia
Termin usługi: czerwiec 2022 

Wszystko wprost idealnie. Polecam !

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Nadia
Termin usługi: marzec 2022 

Zdjęcia przed i po praniu sprzętów i dywanów zawsze wydawały mi się mało realistyczne. Myślałam, że to nie uda się z moją kanapą. A tu proszę - wygląda jak nowa. Dywan też. Dziękuję! I serdecznie polecam!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
AW
Termin usługi: marzec 2022 

Wiosna, porządki - nasza 8 letnia kanapa po wizycie Cleaning Services wygląda jak nowa - mimo intensywnego użytkowania przez wszystkich domowników łącznie z psem. Tak naprawdę to była jej ostatnia szansa - chcieliśmy zmieć ją na lepszy model - udało się: jest tak samo wygodna, tyklo teraz pachnąca i czyściutka. Dywan również prezentuje się świetnie. Bardzo polecam usługi CS - korzystam już kolejny raz: zawsze z uśmiechem, puktualnie, sprawnie i efekt WOW.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Arek Sychta
Termin usługi: styczeń 2022 

Proszę sobie wyobrazić, że z usług firmy Pana Karola korzystam od 2005 roku, więc śmiało mogę coś powiedzieć w temacie tym bardziej iż mam porównanie do firm konkurencyjnych, które nie dorównują do pięt Panu Karolowi... nie ma co gadać pełen profesjonalizm pod każdym względem.

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Sandra
Termin usługi: sierpień 2021 

Super! Polecam Pana bardzo, miły i dokładny :)

Sprzątanie i czyszczenie

6.0
Ewa & Daniel
Termin usługi: lipiec 2020 

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu prania narożnika oraz wykładziny. Zdecydowanie polecamy !!!

Sprzątanie i czyszczenie

6.0