Clima Gold Sp. z o.o.

adres
84-230 Rumia, Krzemowa 4
telefon
501-839-638
e-mail
b...@climagold.com pokaż
www
climagold.com
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Clima Gold jest polską firmą, produkującą nowoczesne i energooszczędne centrale wentylacyjne, wyposażone w kompletną automatykę sterującą.

Jesteśmy grupą zdolnych, ambitnych ludzi, która tworzy i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i automatyki.
Naszym celem jest przekazanie Państwu specjalistycznych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, obsługujących zarówno pomieszczenia ogólnego przeznaczenia, tj. obiekty handlowe, usługowe, bankowe, biurowe, hale sportowe i inne, jak również pomieszczenia o wyższych wymaganiach higienicznych, jak obiekty szpitalno – laboratoryjne, baseny, obiekty przemysłowe itp.
Mając na uwadze, przede wszystkim ludzi, dla których tworzymy ciche urządzenia, zapewniające komfort, dobre samopoczucie i zdrowie, nie zapominając, tym samym, o maszynach i aparaturze, które muszą pracować w niezawodnych warunkach.
Głównym priorytetem jest dla nas tworzenie takich rozwiązań, które zapewnią w każdym otoczeniu optymalne warunki do pracy, zabawy oraz wypoczynku.

Zdjęcia