Cozzi Ristorante

Cozzi Ristorante

Wybierz numer

58 719-01-04
c...@cozzi.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/15 - Cozzi Ristorante Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - Cozzi Ristorante Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - Cozzi Ristorante Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - Cozzi Ristorante Gdynia +12 1
 

TV Filmy

47

Cozzi Ristorante

O nas

Jak mówi o nas Giuseppe, jeden z wielu naszych gości - "prawdziwa włoska kuchnia - świeżo i pysznie!". Gotujemy z sercem i pasją. Bazą naszych potraw są zawsze świeże i najwyższej jakości produkty.
Pieczywo własnego wypieku, świeże makarony, prawdziwa włoska pizza, doskonałe mięsa, świeże owoce morza. To wszystko znajdziecie w Cozzi Ristorante.

W trosce o rozkosz podniebień naszych gości i atrakcyjne menu, każdego dnia, codziennie, opracowujemy wyjątkową kartę dań. Publikujemy ją na naszym profilu Facebook.

Menu dnia to propozycje naszych kucharzy, którzy obok tradycyjnych dań włoskiej kuchni, przygotowują potrawy będące owocem własnych inspiracji.

Oceny (4)

Limetka
Termin usługi: kwiecień 2024   

Pizza była dobra. Nawet bardzo. Ale nie czarujmy się, są w Gdyni równie dobre i tanie pizzernie. Natomiast obsługa była niedobra, leniwa, opieszała, doliczyli kasę za serwis. Poza tym drogo. nigdy tam nie wrócę.

Restauracje, Pizzerie

2.0
Klient
Termin usługi: wrzesień 2023   

Jedna gwiazdka to za dużo! Pizza z najgorszymi składnikami: sos o smaku koncentratu pomidorowego, mozzarella z jakiejś taniej gołdy, pozostałe składniki równie słabe. Szkoda czasu i pieniędzy! Ładny, schludny lokal i na tym koniec pochwał.

Restauracje, Pizzerie

1.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2023   

Nie ma lepszej w Gdyni, ciasto świetnie wypieczone, świerze dodatki,szybka i miła obsługa

Restauracje, Pizzerie

6.0
kasia
Termin usługi: luty 2023   

Wybraliśmy to miejsce na romantyczny wieczór, chciałam bardzo wrócić, bo dawno nie byłam. Zarezerwowaliśmy stolik, dostaliśmy jako para stolik przy dużej imprezie rodzinnej, nie słyszeliśmy ani siebie, ani własnych myśli. Poprosiliśmy kelnera o zmianę miejsca ze względu na uciążliwość ( był wolny stolik przy oknie-kelner odmówił mimo tego, że przez cały czas stolik był pusty.) W porównaniu do moich wizyt tiramisu mniejsze o połowę, to już nie to co kiedyś. Dania dobre, atmosfera i obsługa na -.Oboje stwierdziliśmy, że ze względu na podejście do nas już nie skorzystamy z tej restauracji.

Restauracje, Pizzerie

2.3