Cubano Gdańsk

Cubano Gdańsk

Wybierz numer

782-900-600
c...@gmail.com pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Celebruj Życie w najgorętszych rytmach i egzotycznych wnętrzach w samym centrum Gdańska.

Oceny (7)

Jj
Termin usługi: lipiec 2024 

Super Club :) z fajna atmosfera

Kluby, dyskoteki

6.0
Asia
Termin usługi: marzec 2024 

Nie jestem z Trójmiasta i nie bywam tu na imprezach zostałam bardzo miło przyjęta, czego totalnie się nie spodziewałam pozdrawiam szefa i obsługę, dziękuję za wszystko! Było mega ️ napewno wrócę

Kluby, dyskoteki

4.0
Renata
Termin usługi: luty 2024 

Nigdy nie potraktowano mnie w żadnym lokalu tak po chamsku jak w tym niby "klubie". Nie przeszkadza mi to, że trzeba zapłacić za wstęp, ale oczekuję wtedy pewnego poziomu obsługi. Personel chamski, panny kelnerki, "ochroniarz" nie lepszy. Weszłam do klubu w dn. 09 lutego, z początku wszystko było ok. Zajęłam z koleżankami lożę, która była wolna, zamówiłyśmy drinki, bawiłyśmy się. po ok. 1,5 godz. kelnerka zabrała nasz niedopite drinki, kazała zabrać swoje rzeczy, przesunęła je na brzeg sofy i stwierdziła, że ten stolik ma rezerwację. Jakoś wcześniej nic o tym nie mówiła. Gdy grzecznie zapytałyśmy co się dzieje, przyprowadziła ochroniarza (co było nawet zabawne), który był bardzo niegrzeczny i również "polecił" nam zabrać swoje rzeczy. Nie chciałyśmy żadnej awantury, więc po prostu postanowiłyśmy opuścić ten gościnny przybytek. Gdy wychodziłyśmy, Pan gentleman - ochroniarz skomentował, ze z babami zawsze są kłopoty. Jakby tu delikatnie napisać - manager klubu powinien popracować nad zachowaniem personelu. Nigdy więcej, naprawdę jest wiele klubów w Gdańsku, nie warto się tam pchać. Zaznaczam, że nie jestem 20-latką, nie byłam nietrzeźwa i chciałam tylko potańczyć z koleżankami.

Kluby, dyskoteki

1.0
Gosia
Termin usługi: grudzień 2023 

Zachowanie obsługi klubu żenada, poniżej krytyki, najgorszy klub w jakim byłam w Trójmieście. Absolutnie nie polecam!!!!

Kluby, dyskoteki

1.0
Monika
Termin usługi: lipiec 2023 

Wstęp 60zł - także ktoś mocno na głowę upadł - w sumie pytanie czy to sobie ludzie przy wejściu tych cen nie wymyślają i na spontanie nie okradają ludzi; w środku tak ciasno, że nie da się palca wcisnąć, muzyka na pewno nie latino, ogólnie lokal z kulturą kubańska nie ma za wiele wspólnego, szkoda że się promują w taki sposób, bo wprowadzają ludzi w błąd. Miejsce bardzo przeciętne, nie polecam.

Kluby, dyskoteki

2.5
Iza
Termin usługi: listopad 2022 

Masakra. Za każdą sztukę odzieży a nie tylko okrycie wierzchnie żądają 5 zł. W sumie u jeden osoby szatnia może wynieść tyle co wstęp. Lokal aly ciasny i śmierdzący, miejsc siedzących brak, ludzie tańczą sobie na plecach, do parkietu można się przykleić. Czy prędzej wszystkie wyszłyśmy. Razem z nami wyszło kilkanaście osób, które z nami wchodziły. Nie polecam!!!!!!

Kluby, dyskoteki

1.0
xyz
Termin usługi: październik 2022 

Chcesz się wściec, bo wyszedłeś na frajera- zapraszamy... Wstęp 20 zł - ok. Niech będzie. Muzyka do potańczenia super. Ale do dyspozycji tylko 2 stoliki 2 osobowe od strony parkietu i chyba 1 lub 2 od strony baru. Reszta to zarezerwowane loże sofy itp. i nawet jeśli nikogo nie ma, jesteś przeganiany, a odstawione na chwile drinki są zabierane przez obsługę. Nawet głupiej małej pufy nie możesz zająć, choć nikogo tam nie ma. Te dwa stoliki oczywiście zajęte, a odstawienie drinka, by pójść się bawić może skończyć się ...wiadomo:(. Rozumiem, że z rezerwacji mają sporo pieniędzy, ale przynajmniej na wejściu należy ostrzec, że nie ma już miejsc siedzących, albo udostępnić miejsca, gdy jeszcze nie przyszli Ci, dla których jest rezerwacja. W każdym razie sorry, ale nigdy więcej, a szkoda, bo muzyka wprowadzała w dobry stan zabawy.

Kluby, dyskoteki

3.2