Imprezy i wydarzenia

Cyrk Zalewski - Zaspa

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 lipca 2012 (niedziela)
godzina:
14:00, 17:00
miejsce:
Gdańsk Zaspa, ul. Kołobrzeska

Sezon 2012 będzie wyjątkowy. W tym roku przypada bowiem 20-lecie istnienia Cyrku Zalewski. Ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. W Gdańsku - Chełmie Cyrk Zalewski wystąpi w sobotę, 14 lipca o godz. 16.00, ul. Witosa. W Gdańsku - Zaspie, 15 lipca o godzinie 14.00 i 17.00, ul. Kołobrzeska.Z okazji okrągłej rocznicy pracy artystycznej właściciele cyrku za punkt honoru wzięli udowodnienie całej Polsce, że nie mają sobie równych. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała. Z okazji 20-lecia cyrku Kamil Zalewski (Książę Cyrkowców) wraz ze swoim zespołem przygotował WIELKIE SHOW ILUZJI . Po wielu miesiącach ciężkich prób, przygotowań choreografii, skomplikowanych elementów technicznych, oprawy muzycznej i rekwizytów - powstał spektakl iluzjonistyczny na najwyższym światowym poziomie.

Elementy ryzyka zapewni El Diablo , linoskoczek balansujący bez zabezpieczenia nad... klatką z lwami . Po raz pierwszy w Polsce wystąpią także artyści z Ekwadoru i Kolumbii - duet DIORO , którzy swoim kołem śmierci sprawią, że widzowie na parę chwil wstrzymają oddech. W programie wystąpi także wspaniała Inka Kalachevska (trapez), uczestniczka półfinałów "Mam Talent" , a także clown Puccino, żonglujący nogami Jan Navratill, a także lwy, konie, wielbłądy, kozy, a nawet jeżozwierze...

W tym roku w zabawę na arenie mogą włączyć się także widzowie. Dla chętnych i odważnych konkurs jazdy na koniu... z którego dość łatwo spaść... - Serdecznie zapraszamy do oglądania naszych przedstawień w całej Polsce. Mogę zapewnić, że nie będziecie Państwo zawiedzeni, a sztuka cyrkowa w naszym wykonaniu, dostarczy Państwu i Waszym dzieciom wspaniałych wrażeń - mówi Ewa Zalewska , właścicielka Cyrku Zalewski i była artystka-akrobatka.

Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Association. Kamil Zalewski jest synem Stanisława i Ewy Zalewskich - twórców Cyrku Zalewski. Zalewscy są jednocześnie pomysłodawcami i organizatorami największej imprezy cyrkowej w Polsce - Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej.
Rodzinny weekend listopadowy

11 listopada 2017 (sobota) godz. 21:00

Gdynia,
festyny, pokazy
bilety 150 zł
ulgowy 79 zł
Cyrkowa orkiestra show

18 listopada 2017 (sobota) godz. 14:00

spektakle
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    1 podwójne zaproszenie

    kategoria: koncerty

    zakończenie: 19.10 (czwartek)