DAMA Sp. z o.o. - rolety, żaluzje, okna

DAMA Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 348-06-35 502-261-011 całodobowo
b...@dama-rolety.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - DAMA Sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - DAMA Sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - DAMA Sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - DAMA Sp. z o.o. Gdańsk +2 1
 

O nas

Firma DAMA zajmuje się sprzedażą hurt-detal. Naszym klientom oferujemy: rolety wewnętrzne, zewnętrzne, żaluzje poziome, pionowe, markizy, moskitiery, plissy, maty bambusowe, okna PCV oraz drzwi. Szybki czas realizacji oraz długoletnie doświadczenie.

Oceny (6)

Michał
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 22.11.2016

Zadzwoniłem, przyjechał facet i wszystko pomierzył po swojemu. Szybko i sprawnie obskoczył okna, w międzyczasie żona wybrała jakieś fikuśne tkaninki z katalogów a bylo tego troche. Cena jak cena, sąsiad zapłacił wiecej wiec ja jestem zadowolony a ma identyczne mieszkanie poniżej 😆 4 dni minęły i zadzwoniła sympatyczna z głosu pani i umówiła się z nami na termin montażu. Przyjechał monter i się zaczęło... to byl MISTRZ wybitnej klasy, wpadł i w 30 minut dosłownie wszystko ogarnął. Widac ze zna się na tym co robi (łysy facet z kolczykiem). Rolety wiszą, działają, zasłaniają, miejsca wiecej, kobieta zadowolona a to bezcenne.

Żaluzje, rolety i markizy

5.8
Mirka
Termin usługi: lipiec 2017

Pełen profesjonalizm-polecam;

Żaluzje, rolety i markizy

5.8
agata l
Termin usługi: 22.07.2015

bardzo dobrze wykonane, pan przyszedł zrobił wszystko szybko, tylko z kasą trochę lecą, bo za 2 okna podwójne dałam 700 zł

Żaluzje, rolety i markizy

5.4
Zadowolona
Termin usługi: Październik

Z czystym sumieniem polecam ta firmę!!! Okna wstawione bardzo dobrze, czas wykonania montażu szybki, montażyści przeuroczy. Po całym montażu posprzątali i wynieśli stare okna nawet nie musiałam prosić. Z czystym sumieniem jeszcze raz polecam

Okna i parapety

4.8
Ewa Zielińska
Termin usługi: styczeń 2013

Polecam wszystkim firmę Dama fachowe doradztwo, niskie ceny i szybki termin realizacji .Rolety zostały zrobione na wysokim poziomie , montażysta po sobie posprzątał i dodatkowo naprawil moją starą żaluzje , gdzie inne fimy mi odmówiły.

Żaluzje, rolety i markizy

6.0
Magda
Termin usługi: 12.2011

Zadzwoniłam i b.miła Pani wszystko jasno wytłumaczyła.Podalam swoje wymiary przez telefon i otrzmałam wstępną wcenę. Na drugi dzien przyszedl Pan i wymierzył dokladnie-okazało się ,że moje pomiery nie były dokładne.Cena była zgodna z podaną telefonicznie-minimalnie wyższa a to dlatego ,że źle zmierzyłam. Nie musiałam jechać do sklepu żeby wybierać materiał i wpłacać zaliczkę.Pan przy pomiarze miał wzornik i służył radą.Wszystkie formalności odbyły się w domu.Po 4 dniach przyjechal kolejny miły Pan i zamontowal szybko i profesjonalnie.Wcześniej termin montażu ustalono telefonicznie.Naprawdę polecam!!!

Żaluzje, rolety i markizy

6.0