DEWRO Producent Drzwi - Salon Firmowy w Gdańsku

80-266 Gdańsk, al. Grunwaldzka 211
(Galeria City Meble, 1 piętro) Mapka
606-904-834, 606-872-737
g...@salonydewro.pl pokaż
www.najlepszedrzwi.com
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 20:00
nd10:00 - 18:00

Napisali o nas

O nas

Salon Firmowy DEWRO w Gdańsku to obecnie największa ekspozycja drzwi wewnętrznych DEWRO w Polsce Północnej. Tutaj w efekcie mogliśmy pokazać nasze możliwości produkcyjne oraz nietypowe rozwiązania.

Salon Firmowy DEWRO to wyjątkowe miejsce na „wnętrzarskiej” mapie Trójmiasta. Z pewnością tutaj wybierzesz najlepsze drzwi wewnętrzne dla Ciebie…

Polska marka DEWRO to drzwi wewnętrzne klasy Premium, obecna na rynku już ponad 30 lat. W rezultacie ewoluowała z rodzinnej firmy stolarskiej w nowoczesny zakład produkcyjny. Dzisiaj DEWRO zatrudnia ponad 200 osób i należy do grona liderów w produkcji drewnianych drzwi wewnętrznych na indywidualne zamówienie. W ofercie posiadamy zarówno modele nowoczesne do mieszkań i domów, jak również klasyczne drzwi przeznaczone do stylizowanych wnętrz. 

Salon Firmowy DEWRO w Gdańsku to obecnie największa ekspozycja drzwi wewnętrznych DEWRO w Polsce Północnej. Tutaj w efekcie mogliśmy pokazać nasze możliwości produkcyjne oraz nietypowe rozwiązania. U nas zobaczysz drzwi wewnętrzne otwierane przez ościeżnicę (tzw. drzwi odwrotne), czy drzwi na ościeżnicy aluminiowej (tzw. drzwi ukryte). Ponadto ciekawym rozwiązaniem są też drzwi do sufitu na wysokość pomieszczenia (bez górnej belki ościeżnicy). A to tylko niektóre z propozycji zastosowania drzwi wewnętrznych DEWRO, co daje spektrum możliwości aranżacyjnych.

DEWRO to także producent wysokiej jakości stolarki technicznej, jak drzwi akustyczne oraz o podwyższonej odporności ogniowej EI30 i EI60. Takie drzwi przeznaczone są do obiektów o zwiększonych wymogach komfortu akustycznego i bezpieczeństwa, jak na przykład hotele, teatry, restauracje, obiekty użyteczności publicznej czy szpitale.

Na wszystkie produkowane przez nas drzwi wewnętrzne posiadamy wymagane prawnie odpowiednie certyfikaty i atesty.

Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem i chętnie pomogą w odpowiednim doborze modelu drzwi, okuć, materiału wykończeniowego czy kolorystyki. A dodatkowo nasza ekipa montażowa dokona pomiaru i udzieli wskazówek, jak prawidłowo przygotować otwory budowlane, aby w efekcie końcowym zamontowane drzwi spełniły Twoje oczekiwania.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Szczerze polecam...piękne drzwi !

Tak ładnych drzwi nie widziałem jeszcze w Gdańsku. Szukałem w wielu sklepach i ostatecznie wybór padł na HSHOME. I nie żałuję bo drzwi są naprawdę solidne a przy tym ładne.

 • Piotr
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo