Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Sieciowa Agencja Nieruchomości

Wybierz numer

58 520-73-30 58 681-10-55 605-658-010
b...@djrenoma.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:30 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Sieciowa Agencja Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Sieciowa Agencja Nieruchomości Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Sieciowa Agencja Nieruchomości Gdańsk 2
 

O nas

Szanowni Państwo!
Miło nam przedstawić Państwu Sieciową Agencję Nieruchomości Grupa Renoma. Jesteśmy spółką zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zrzeszonym w SPPON i PFRN oraz doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych.
Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma od wielu lat skutecznie zmienia stereotyp pośrednika. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość nie tylko lokalnego rynku, pozwala na profesjonalną oraz rzetelną obsługę klientów.
Na tę chwilę posiadamy cztery stacjonarne i prężnie działające oddziały na pomorzu (Gdańsk, Kartuzy, Lębork, Chojnice), ponadto współpracujemy z każdym biurem nieruchomości w Polsce, co daje nam przewagę nad lokalnymi agencjami. Cały czas się rozwijamy i działamy na terenie całego Trójmiasta, Kaszub, Borów Tucholskich, Miejscowości Nadmorskich, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa i  Mierzei Wiślanej oraz stale dążymy do usprawnienia obsługi klienta.
Współpracujemy z profesjonalnymi , ambitnymi i energicznymi doradcami . Każdy z nas uczestniczy w cyklicznych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje oraz pogłębiając dotychczasową wiedzę. Dzięki temu odnosimy sukcesy na rynku, a przede wszystkim cały czas rośnie grono naszych zadowolonych klientów.