DJ Show-Jack

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Rumia 84-230, Krakowska

DJ Show-Jack

Wybierz numer

) 696-466-597
d...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 • Zdjęcie 1/29 - DJ Show-Jack Rumia 4
 • Zdjęcie 2/29 - DJ Show-Jack Rumia 3
 • Zdjęcie 3/29 - DJ Show-Jack Rumia 2
 • Zdjęcie 4/29 - DJ Show-Jack Rumia +26 1

TV Filmy

DJ Show-Jack (pokaz oświetlenia) 306

DJ Show-Jack (pokaz oświetlenia)

O nas

Profesjonalne prowadzenie i oprawa muzyczna takich imprez jak:
- wesela /ciężki dym/, poprawiny, andrzejki, sylwester, bale,
- zabawy firmowe, rocznicowe.
Oferuję wynajem nagłośnienia i oświetlenia.
Obszar działania - województwo pomorskie
Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie dojeżdżam wszędzie:-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry
i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój PAŃSTWA IMPREZY, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie
i oczekiwania klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza, nawet ta najmniejsza jest dla mnie bardzo ważna, dlatego starannie przygotowuje się do niej, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Potwierdzeniem profesjonalizmu, jakości oraz rzetelności moich usług jest ponad 70 opinii i rekomendacji na portalu trójmiasto.pl oraz na stronie www.djshowjack.pl.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań każdego klienta. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.
Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany też w klubie DJ PROMOTION.
Na życzenie klienta organizuję zabawę karaoke, do czego wykorzystuję profesjonalny mikser estradowy, rzutnik multimedialny, mobilny ekran oraz zestaw dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych, a także dodatkowe doświetlenie sali weselnej. 
Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Przygotowując się do przyjęcia weselnego aktywnie współpracuję z Parą Młodą, opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy,w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje, jak na przykład wykorzystanie maszyny z ciężkim dymem podczas pierwszego tańca Młodej Pary tzw. taniec w chmurach. 

DJ Show-Jack to gwarancja super imprezy i niezapomnianej zabawy do rana :-)

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.
Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.
Jakie elementy zawiera podstawowa oferta?
Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.
Skład, w którym występujemy.
Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.
Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską wesela?
Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.
Jaki repertuar proponuję?
Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......
Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?
Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.
Czy możecie zaproponować własną listę utworów?
Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.
Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?
Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu lub imprezie tanecznej.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.
Jak dokonać rezerwacji terminu?
Rezerwacja terminu zazwyczaj odbywa się na spotkaniu, podczas którego dokonuję uzupełniającej autoprezentacji oraz udzielam wszelkich odpowiedzi na dodatkowe pytania. Oczywiście zawsze pozostawiam czas do przemyślenia, natomiast ze zdecydowanymi w dniu spotkania zawieram umowę. Istnieje także możliwość zawarcia umowy bez spotkania, szczegóły wyjaśniam podczas rozmowy telefonicznej.

Opinie (85)

Paweł
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dj'em Show-Jackem! Przy wyborze oprawy muzycznej naszego wesela kierowaliśmy się opinią i się nie zawiedliśmy! Wszystkie te pozytywne opinie są w 100% prawdziwe. Dj Show-Jack to profesjonalista, który potrafi dopasować muzykę i zabawy do gości, dzięki czemu parkiet był pełny i wszyscy super się bawili. Współpraca z takimi ludźmi jak Pan Jacek to czysta przyjemność. Dziękujemy i gorąco polecamy!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Hania i Romek
Termin skorzystania z usługi: luty 2019 

Czas po ślubie biegnie równie szybko, jak w ostatnich dniach przed ceremonią. Od rozpoczęcia naszych przygotowań minęło już ponad 8 miesięcy. Poszukując zaufanej osoby do prowadzenia naszego wesela przeglądaliśmy opinie wśród trójmiejskich portali i właśnie DJ Show-Jack'a obdarzyliśmy naszym zaufaniem. Podczas pierwszego, bardzo konkretnego spotkania wiedzieliśmy, że to Pan Jacek poprowadzi nasze wesele. Chyba każdy z nas miał taką sytuację (życzymy tego również przyszłym nowożeńcom), że spotyka sympatycznego Profesjonalistę, który słucha, budzi zaufanie, ma ogromne wyczucie i takt. Dobre pierwsze wrażenie zostało utwierdzone podczas drugiego bardzo serdecznego spotkania tuż przed imprezą. Dzięki doświadczeniu i otwartości Pana Jacka - mieliśmy jeden poważny stres mniej i zajęliśmy się gonieniem pozostałych zajączków :) W dniu wesela Pan Jacek spełnił pokładane w Nim nadzieje - nasze jak również naszych Gości. Poza ustalonym planem, potrafił z dużym wyczuciem reagować na to, co się dzieje na sali. Współpraca z obsługą lokalu odbywała się dla nas w sposób niezauważalny, co tylko potwierdza wszystkie wcześniejsze opinie. Panie Jacku! Bardzo serdecznie dziękujemy! P.S. Warto!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka i Tomasz
Termin skorzystania z usługi: październik 2018 

Zadzwoniliśmy do Pana Jacka zachęceni pozytywnymi komentarzami na portalu trojmiasto.pl. I mogę teraz powiedzieć, że śmiało podpisałabym się pod każdą zawartą tutaj opinią. Już po pierwszym spotkaniu czuliśmy, że Pan Jacek to osoba nie tylko w pełni profesjonalna, ale również z ogromnym wyczuciem, taktem, życzliwością i otwartością. Miałam wrażenie, że dla Niego nasze wesele jest również ważne, jak dla nas. Dbał o szczegóły, podpowiadał rozwiązania, uwzględniał nasze sugestie... Zaś podczas samej zabawy świetnie dopasowywał repertuar i zabawy do naszych Gości. Parkiet do samego końca był pełny! Współpracował z obsługą restauracji, by wszystko było zorganizowane jak najlepiej. Elastycznie reagował na ewentualne zmiany. Świetnie dogadywał się z Gośćmi. A to wszystko z klasą i wyczuciem. Mogę jeszcze dodać, że wielokrotnie słyszeliśmy od Uczestników naszego wesela, że to "najlepszy DJ jakiego spotkałem..." Jeszcze raz dziękujemy!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wojtek
Termin skorzystania z usługi: październik 2018 

Poszliśmy za przykładem naszych znajomych u których byliśmy na weselu (bo się świetnie bawiliśmy) i tak samo świetnie było u nas :) Pan Jacek gra muzykę do zabawy "dla wszystkich", potrafi zintegrować i rozruszać towarzystwo nie tylko będąc za konsoletą, ale także wychodząc na parkiet co goście bardzo sobie cenią. Dogadać można się bez problemów, modyfikować plan nawet już w trakcie imprezy. Wśród naszych gości były opinie, że to "zaj... dj" czy że mamy go ozłocić. Ale do zabawy prowadzonej przez Pana Jacka trzeba się kondycyjnie przygotować :) Reasumując: polecamy gorąco i z całego serca, my i goście bawiliśmy się fantastycznie. Decyzję o wyborze Pana Jacka podjęliśmy już na weselu u znajomych i mogę powiedzieć tyle, że jeśli się ktoś waha nad wyborem to nie ma co się zastanawiać. To są tak prowadzone imprezy, że przy stole siedzi się by odsapnąć, a nie z nudów ;)

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Natalia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018 

Kochane przyszłe Młode Pary gorąco polecamy Pana Jacka. Jeżeli szukacie 100% profesjonalizmu, osoby która rozbawi gości w każdym wieku, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku i taktu to trafiliście pod dobry adres!!! Na Pana Jacka trafiliśmy, podczas przeglądania wielu ofert zamieszczonych na stronach internetowych. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to będzie dobry wybór i tak właśnie było. Zarówno my jak i nasi goście w przedziale wiekowym: 17-84 byli zachwyceni. Warto wysłuchać licznych porad Pana Jacka popartych wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowana większość naszych gości pierwszy raz bawiła się na weselu prowadzonym przez DJ-a i jednogłośnie stwierdzili, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Na własnym weselu czuliśmy się jak goście a nie gospodarze, o nic nie musieliśmy się martwić. Pan Jacek kontaktuje się z resztą podwykonawców i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Panie Jacku z całego serca, raz jeszcze dziękujemy za wspaniałą zabawę, za radosną atmosferę, za zaangażowanie w swoją pracę, za pełen profesjonalizm i stale goszczący uśmiech na Pana twarzy. Dziękujemy Natalia i Szymon :)

Michał
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018 

Wesele Gdańsk 25.08.2018r. Wraz z Żoną postawiliśmy przez Panem Jackiem trudne zadanie. Ze względu na gusta muzyczne Nasze, jak i znakomitej większości naszych Gości weselnych, pragnęliśmy aby oprawa muzyczna utrzymana była w klimatach hardrocka, a chwilami nawet heavy metalu. I co tu dużo mówić, Pan Jacek spisał się znakomicie. Doskonale dopracował repertuar do naszych, dość oryginalnych wymagań i sprawił, że wszyscy goście bawili się świetnie. Umiejętnie odczytywał nastroje naszych gości, przeplatając utwory bardziej skoczne z balladami, chwilami dla urozmaicenia wplatając klasyki muzyki pop jak Madonna czy Michael Jackson. Zabawy weselne prowadził bardzo dobrze, oprawa wizualna i dźwiękowa stała na bardzo wysokim poziomie, także całość wypadła rewelacyjnie. Należy również zaznaczyć łatwość kontaktu z p. Jackiem w czasie organizacji imprezy. Na maile odpisywał tego samego dnia, a spotkania organizacyjne przebiegały punktualnie, sprawnie i zawsze bardzo owocnie. Pragniemy podziękować p. Jackowi za zapewnienie nam tylu wspaniałych wspomnień, zaś "wymagającym" parom polecamy tego DJ z całego serca. Michał i Gosia

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ula i Piotr
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018 

Trochę przez przypadek trafiliśmy na Pana Jacka, trochę też z polecenia. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie i już wtedy wiedzieliśmy, że nie ma sensu dalej szukać oprawy muzycznej na wesele. Jesteśmy z mężem naprawdę mega mega zadowoleni :) Z Panem Jackiem rozmawia się jakbyście się znali już wcześniej, na luzie i zawsze z uśmiechem. Bez problemów na pewno ze wszystkim się dogadasz :) Oczywiście uwzględnia każde prośby muzyczne i inne, ale też i podpowie jeśli nie jesteście zorientowani np. jakie zabawy i gry weselne wybrać? My z mężem w pełni zaufaliśmy i powierzyliśmy prowadzenie wesela Panu Jackowi, bo to przecież on tu jest specjalistą i wszystko wyszło świetnie! Naprawdę gorąco polecamy!!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kamil Kawczyński
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018 

Oceniałem już DJ Show-Jack na Facebooku jednak czuje się zobowiązany ocenić go również tutaj żeby rozwiać ewentualne wątpliwości osób które chcą skorzystać z jego usług i przeglądają DJ'ow na trojmiasto.pl Gorąco polecam ! Organizowaliśmy imprezę weselna w dniu 15.09.2018 i Pan Jacek spisał się na medal. Dzięki niemu przez większość czasu parkiet był zapełniony i wszyscy świetnie się bawili. Średnia ocen 6,0 na tym portalu mówi sama za siebie i nie jest w jakikolwiek sposób zawyżona. Pan Jacek jest osobą bardzo profesjonalną w tym co robi. Na kilka dni przed weselem jeszcze upewniał się czy coś się nie zmieniło żeby mógł ewentualnie zrobić korektę w planie wesela. Zabawy oraz konkursy były prowadzone w mistrzowski sposób oraz wprowadzane w odpowiednich momentach. Repertuar muzyczny można wybrać samemu bądź zdać się na Pana Jacka. Jeszcze raz gorąco polecam tego DJa ! Pozdrowienia dla Ciebie Jacek.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Emilia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018 

Pana Jacka znaleźliśmy na internecie po opiniach innych. Był to strzał w dziesiątkę. Wybór gatunków muzyki i zabaw na weselu należał do nas. Pan Jacek to DJ, który nie narzuca swojej wizji wesela, a jedynie podaje propozycje. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż znając swoich gości wiemy, co im może przypaść do gustu, a co niekoniecznie. Pan Jacek przed istotnymi elementami wesela informował nas wcześniej, dzięki czemu wszyscy byli obecni. Niezwykle pomógł w dobrej organizacji i braku niezręcznych sytuacji fakt, że DJ Show-Jack reagował natychmiast na jakikolwiek znak z naszej strony oraz ze strony obsługi sali. Doskonale wiedział, komu może oddać głos, a komu nie. Potrafił wyczuć gust muzyczny nie tylko nasz, który nakreśliliśmy, ale i gości. Nie było osoby, która nie pojawiłaby się na parkiecie. Pan Jacek to profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Z takim DJ-em wesele nie może się nie udać. Dziękujemy! :) Emilia i Artur

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Beata i Michał
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018 

Wesele 30.06.2018 Ren Iwiczno. Przepraszamy Panie Jacku że tyle czasu zbieraliśmy się do napisania opinii. Szczerze polecamy DJ Show Jack na każdego rodzaju imprezę! My decydując się na Pana Jacka byliśmy troszkę niepewni bo wcześniej go nie znaliśmy i sugerowaliśmy się tylko opiniami i te w 100% się potwierdziły! DJ profesjonalista w każdym calu, wszystko zgodnie z ustaleniami, prowadzenie imprezy na poziomie, zabawy ze smakiem, muzyka dla każdego co potwierdzała wysoka frekwencja na parkiecie do samego końca. Nasz najlepszy prezent ślubny to zadowoleni goście którzy całe wesele a także po nim zachwalali Pana Jacka. My także ciągle wracamy myślami do wesela i wspaniałe wspomnienia będą z nami na zawsze a bez dobrej oprawy muzycznej nie ma dobrej zabawy! Raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Beata i Michał

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agata i Marcin
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018 

Minął już ponad miesiąc od naszego wesela, a my wciąż z uśmiechem na ustach wspominamy znakomitą zabawę, jaką my i nasi goście mieliśmy dzięki Panu Jackowi i jego zaangażowaniu. Wybierając naszego DJ’a kierowaliśmy się wyłącznie pozytywnymi komentarzami przeczytanymi w sieci, więc początkowo mieliśmy pewne obawy. Już po pierwszym spotkaniu z Panem Jackiem wiedzieliśmy jednak, że mamy do czynienia z doświadczonym i profesjonalnym DJ’em, który sprosta naszym oczekiwaniom. Powierzenie Panu Jackowi prowadzenia tak ważnego przyjęcia było świetną decyzją! Pomimo dużego zróżnicowania wieku naszych gości, dj show-Jack poradził sobie znakomicie, porywając wszystkich do tańca i zabawy. Na bieżąco obserwował sytuację na sali i potrafił we właściwych momentach dobrać odpowiedni repertuar oraz atrakcje. Fakt, że ci z gości, którzy zazwyczaj jako pierwsi opuszczają wszelkie przyjęcia, bawili się do samego rana jest najlepszym dowodem na to, że wesele było bardzo udane. Żałujemy jedynie, że ta wspaniała zabawa zleciała nam bardzo szybko i jest już tylko wspomnieniem. Wierzymy, że jeszcze kiedyś, już w innej roli uda nam się uczestniczyć w imprezie prowadzonej przez Pana Jacka. polecamy wszystkim!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Szymon L
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018 

Świetna zabawa do ostatniego gościa! Mimo zróżnicowanego towarzystwa, bawili się wszyscy tak samo dobrze. Profesjonalnie, kreatywnie i z dużą dozą poczucia humoru ;) Dziękujemy za wszystko Szymon i Monika

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Karolina i Arek
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2018 

Pan Jacek to nie tylko profesjonalista, ale również wielki pasjonata tego co robi. Widać jak z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę oraz świetnie nawiązuje kontakt z gośćmi. Na spotkaniach poprzedzających wesele dokładnie wysłuchuje oczekiwań Pary Młodej, wszystko notuje, dzięki czemu na weselu nie ma rozczarowania i niejasności. Tak jak sobie zaplanowaliśmy swoją uroczystość tak wyglądała. Muzyka przeróżna, czyli każdy znalazł coś dla siebie, ale oczywiście wygrywały kawałki, przy których bawiła się największa ilość gości. Pan Jacek obserwował co dzieje się na sali i uważamy, że dopasowywał muzykę na bieżąco. Pan Jacek to nie tylko znakomity dj, ale również wspaniały wodzirej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i będziemy serdecznie polecać Pana Jacka innym parom.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mateuszz
Termin skorzystania z usługi: maj 2018 

Stara prawda mówi, że najważniejsze w udanym weselu to dobre jedzenie i odpowiednia muzyka. Jesteśmy z żoną świeżo po ślubie i jeśli chodzi o tą druga kwestię, to powierzenie połowy sukcesu najważniejszego dnia w życiu Panu Jackowi to strzał w dziesiątkę. Rzetelnie przygotowywał się do prowadzenia przyjęcia weselnego i poprawin. Jeszcze przed podpisaniem umowy podpytywał, prowadził i po paru minutach rozmowy wiedzieliśmy, że mówiąc kolokwialnie - ten facet zrobi nam imprezę. I nie myliliśmy się. Profesjonalista w każdym calu. Potwierdzamy to nie tylko ja z żoną, ale też inni goście i co ważne również inni profesjonaliści - klaryfikując, na naszym weselu w ramach podziękowań dla rodziców zatrudniliśmy dwójkę wokalistów. Powiedzieli, że sprzęt tegoż DJ-a, od konsoli, głośników, wzmacniaczy, mikrofonów, oświetlenia po wytwornicę dymu zgrywa się z profesjonalnym podejściem i łatwością współpracy. No jeśli to nie jest odpowiednia opinia, to ja nie wiem co jeszcze powiedzieć. Aa.. Może to, że Pan Jacek jest uczciwą i godną zaufania osobą. Bez kombinowania i zmiany ceny. Wszystko jasno, klarownie jak w umowie, co miało na koniec potwierdzenie przy otrzymaniu paragonu. Bijcie się o termin.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Natalia
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018 

Pan Jacek był naszym DJem na weselu 9 czerwca 2018. Było cudownie! Nie mogliśmy wymarzyc sobie nic więcej. Impreza z klasą, dokładnie w punkt tego czego oczekiwaliśmy. Mamy podobne gusta muzyczne i pogląd na to jak powinno wyglądać wesele. Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu. Od pracy którą wykonuje z sercem do prezencji :D :D :D polecamy serdecznie wraz z mężem!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Klaudia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017 

Bardzo polecamy Pana Jacka. Mieliśmy maleńkie wesele, niecałe 40 osób. Dla Pana Jacka nie stanowiło to żadnego problemu. Spełnił wszystkie nasze życzenia. Muzyka wpadła w gusta nasze i naszych gości, dopasowana zarówno dla młodzieży jak i "młodzieży w średnim wieku" :) Wszyscy bawili się świetnie. Pełen profesjonalizm, super kontakt i podejście do tematu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka, polecamy każdemu, kto zastanawia się nad DJ'em na wesele.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ania
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017 

Nasze wesele odbyło się 23 września 2017r. Od pierwszego spotkania z Panem Jackiem znakomicie się dogadywaliśmy, przesympatyczna osoba, bardzo miły, świetnie się z nim współpracuje. Pan Jacek świetnie dobrał repertuar, wszyscy goście byli zachwyceni. Super poprowadził przygotowane konkursy. Impreza była prowadzona na bardzo wysokim poziomie - pełna kultura i profesjonalizm. Polecamy wszystkim korzystanie z usług pana Jacka. Dobry kontakt przed imprezą w celu jej zaplanowania, terminowość, dobry sprzęt wszystko to sprawiło, że wesele było udane i wszystkim minęło w miłej atmosferze dobrej zabawy. W 100% polecamy DJ. Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego wesela. Pozdrawiamy - Ania i Michał

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wisiorki
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017 

Bardzo ważną rolę na weselu odgrywa prowadzący..Nasze wesele bylo IDEALNE więc opinia o Jacku stworzyła sie sama.Mistrz! Jeszcze raz bardzo, bardzo dzię-ku-je-my! P.s wszyscy o Ciebie pytaja!!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kamila
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017 

Pana Jacka znalazłam przez przypadek, jednak po przeczytaniu opinii na temat Jego pracy stwierdziłam, że to On mógłby poprowadzić nasze wesele i to była najlepsza decyzja :-) Wszystko bylo tak jak trzeba, pełen profesjonalizm i zabawa do samego rana :-) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy :-)

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marcin i Kamila
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017 

Polecamy wszystkim korzystanie z usług pana Jacka ze względu na pełen profesjonalizm. Dobry kontakt przed imprezą w celu jej zaplanowania, terminowość, dobry sprzęt oraz "to coś" sprawiło że wesele było udane i wszystkim minęło w miłej atmosferze dobrej zabawy. Życzymy wszystkim tak udanych imprez!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6