DJ Show-Jack

84-230 Rumia, Krakowska
 
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
) 696-466-597
d...@gmail.com pokaż
djshowjack.pl
/djshowjack
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Profesjonalne prowadzenie i oprawa muzyczna takich imprez jak:
- wesela /ciężki dym/, poprawiny, andrzejki, sylwester, bale,
- zabawy firmowe, rocznicowe.
Oferuję wynajem nagłośnienia i oświetlenia.
Obszar działania - województwo pomorskie

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie dojeżdżam wszędzie:-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry
i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój PAŃSTWA IMPREZY, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie
i oczekiwania klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza, nawet ta najmniejsza jest dla mnie bardzo ważna, dlatego starannie przygotowuje się do niej, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Potwierdzeniem profesjonalizmu, jakości oraz rzetelności moich usług jest ponad 70 opinii i rekomendacji na portalu trójmiasto.pl oraz na stronie www.djshowjack.pl.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań każdego klienta. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.
Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany też w klubie DJ PROMOTION.
Na życzenie klienta organizuję zabawę karaoke, do czego wykorzystuję profesjonalny mikser estradowy, rzutnik multimedialny, mobilny ekran oraz zestaw dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych, a także dodatkowe doświetlenie sali weselnej. 
Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Przygotowując się do przyjęcia weselnego aktywnie współpracuję z Parą Młodą, opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy,w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje, jak na przykład wykorzystanie maszyny z ciężkim dymem podczas pierwszego tańca Młodej Pary tzw. taniec w chmurach. 

DJ Show-Jack to gwarancja super imprezy i niezapomnianej zabawy do rana :-)

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.
Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.
Jakie elementy zawiera podstawowa oferta?
Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.
Skład, w którym występujemy.
Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.
Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską wesela?
Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.
Jaki repertuar proponuję?
Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......
Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?
Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.
Czy możecie zaproponować własną listę utworów?
Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.
Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?
Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu lub imprezie tanecznej.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.
Jak dokonać rezerwacji terminu?
Rezerwacja terminu zazwyczaj odbywa się na spotkaniu, podczas którego dokonuję uzupełniającej autoprezentacji oraz udzielam wszelkich odpowiedzi na dodatkowe pytania. Oczywiście zawsze pozostawiam czas do przemyślenia, natomiast ze zdecydowanymi w dniu spotkania zawieram umowę. Istnieje także możliwość zawarcia umowy bez spotkania, szczegóły wyjaśniam podczas rozmowy telefonicznej.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wspaniały DJ - pełen profesjonalizm

Nasze wesele odbyło się 2 września 2017r. Od początku przygotowań kontakt z Panem Jackiem był znakomity, ustaliliśmy dokładnie cały scenariusz imprezy. Pan Jacek świetnie dobrał repertuar i zabawy, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. W trakcie wesela wszystkie nasze życzenia, uwagi były na bieżąco uwzględniane, współpraca z obsługą sali również była wzorowa. Impreza była prowadzona na bardzo wysokim poziomie - pełna kultura i profesjonalizm. Na pochwałę zasługuje również naprawdę profesjonalny sprzęt, którym Pan Jacek dysponuje. Podsumowując, DJ w 100% warty polecenia. Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego wesela. Pozdrawiamy - Gosia i Łukasz

 • Łukasz
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Genialna obsługa muzyczna wesela

Pan Jacek to nie tylko profesjonalny dj, ale też przesympatyczny człowiek, świetnie się z nim współpracuje, ma bardzo dobre pomysły i warto posłuchać jego podpowiedzi, widać wiele lat doświadczenia. Wspaniale zorganizował oprawę muzyczną naszego wesela, nie było chyba na sali osoby, która by się choć chwilę nie bawiła, dla każdego dopasował repertuar.

 • Magda i Leszek
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Profesjonalista

Pana Jacka znalazłam przez trójmiasto.pl. Zasugerowałam się wysoką oceną i opiniami. Dzięki Panu Jackowi nasze wesele było idealne. Pan Jacek jest profesjonalistą. Wesele i zabawy były prowadzone na najwyższym poziomie. Obie strony rodziny były Panem Jackiem zachwycone.Ponadto kontakt z dj przed weselem jak i w jego trackie był świetny. Na odpowiedzi mailowe nie czekałam nigdy dłużej niż parę minut. Jeśli się zastanawiacie którego dj wybrać na ten wyjątkowy dzień to TYLKO Pana Jacka. Z Panem Jackiem impreza będzie IDEALNA a goście będą zachwyceni. Cena za usługę jest także bardzo przystępna i konkurencyjna. POLECAMY!! Bardzo zadowoleni - Agnieszka i Krystian :)

 • Agnieszka
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepszy DJ !!!

Polecamy Pana Jacka każdej parze. Muzyka, atmosfera oraz prowadzenie wesela na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, muzyka urozmaicona, taneczna, bez problemu spełniana każda prośba. Cudowne prowadzenie konkursów, które rozkręcały gości. Zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie Jacku bardzo dziękujemy za rewelacyjną obsługę naszego wesela! :)

 • Monika i Łukasz
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Moje 50-tka

Impreza z okazji moich urodzin przeszła już do historii,ale jeszcze długo będę ją wspominała.A to za sprawą Dj Jacka,który zajął się oprawą muzyczną imprezy.To był bardzo dobry wybór.Profesjonalizm,świetny sprzęt grający oraz efekty świetlne,repertuar bardzo dobrze dobrany- to wszystko sprawiło ,że zabawa była super.Muzyka porywająca do zabawy powodowała że nie chciało się schodzić z parkietu. Jestem bardzo zadowolona,moi goście również. Panie Jacku jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim współpracę z Dj Jackiem.

 • Kasia M
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Najlepszy Dj

Pan Jacek to profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Dziękujemy bardzo za super oprawę muzyczną, ,za Pana wysoka kulturę osobista, scenariusz, oraz zaangażowanie. Szczęśliwi oraz bardzo wdzięczni nowożeńcy.

 • Weronika i krystian
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

świetny dj!

Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu, trudno na rynku znaleźć osobę, której można spokojnie powierzyć prowadzenie tak ważnej imprezy jaką jest wesele. Przy swoich poszukiwaniach DJ - a, kierowaliśmy się opiniami i natrafiliśmy na Pana Jacka. Jesteśmy już po całym wydarzeniu i teraz sami, możemy potwierdzić te wszystkie pozytywne opinie. Przede wszystkim od samego początku otrzymaliśmy podpowiedzi i wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę. Dzięki doświadczeniu DJ- a, mogliśmy konsultować wszystkie nasze pomysły. Jak się potem okazało wszystkie uwagi były bardzo celne, sama impreza poprowadzona bez zarzutu, mimo napiętego harmonogramu i dużej ilości atrakcji goście wychodzili z sali wybawieni. Oczepiny poprowadzone bardzo sprawnie i z poczuciem humoru. Dzięki wyczuciu przy jakiej muzyce bawi się najwięcej gości, sama impreza trwała do samego rana. Wszystkie dobre opinie o Panu Jacku, nie są przypadkiem, od samego początku do samego końca pokazuje pełen profesjonalizm i otwartość do klienta. Swoją pracę wykonuje na bardzo wysokim poziomie, do tego jest bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem. Wiemy jak ciężko znaleźć taką osobę, dlatego liczymy, że nasza opinia okaże się pomocna

 • Ania i Sebastian
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wesele hej wesele.

Mieliśmy przyjemność brać udział w weselu, które prowadził DJ Show-Jack. Było to nie zapomniane wydarzenie. Muzyka świetna, dopasowana do gości młodych i tych nie co starszych. Kreatywne zabawy, konkursy. Pana Jacka cechuje także wysoka kultura osobista. Polecam Wszystkim DJ Show-Jack.

 • Doncia
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Świetna energia do samego końca.

Pan Jacek prowadził nasze wesele. Jesteśmy szczerze zadowoleni z jego usługi. Wszystkie nasze prośby i życzenia zostały uwzględnione a trochę ich było :) . Muzyka była genialna, a parkiet cały czas pełny! Na szczególną uwagę zasługuje oświetlenie, efekty zrobiły wrażenie na większości Gości. Komunikacja z DJ przebiegała znakomicie. Podsumowując : profesja i świetne podejście do klienta. dziękujemy !!

 • Angelika
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Impreza Chylonia

impeza na ktorej bylismy prowadzona byla przez DJ Show- Jack . Muzyka super bardzo zroznicowana od starych do najnowszych utworow. Niespdziewalismy sie ze bedzie tak fajnie i nie mozemy sie doczekac nastepnej imprezy z DJ Show-Jack .

 • ZAdowoleni
 • Termin skorzystania z usługi: 25.02.17
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Super ocenka z Gdyni ;)

Polecam każdemu Dj Show-Jack. Jest bardzo miły, bardzo ma fajny skład utworów oraz ma dużą kreatywność. Prowadził u mnie nie jedną imprezę i jestem Bardzo zadowolony z jego grania :) Pozdrawiam :).

 • Kapi_pl Gdynia
 • Termin skorzystania z usługi: 28.03.2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Impreza Gdynia - Chylonia

Super muzyka dla różnych gustów ... zabawa do białego rana , gorąco polecamy !!! My już czekamy na kolejną zabawę pozdrawiamy serdecznie.

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: 21 02 2017
opinia

5.8

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  5
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

18stka

Z czystym sercem mogę polecieć Dj Szawłowskiego. Świetnie potrafi rozkręcić imprezę, bardzo dobra muzyka,ale także nie ma problemu z piosenkami na dedykację. Wymyśla świetne zabawy:) jak najbardziej na TAAAK!

 • Kamila Domarus
 • Termin skorzystania z usługi: 18.03
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  -
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Szalona 18tka w połączeniu z 50tką :)

Pan Jacek jest profesjonalnym dj, jest to nasza nie pierwsza impreza z Jego udziałem, doskonale umiał połączyć ze sobą dwie imprezy!W wyniku czego, doskonale bawili się 18latkowie jak i 50latkowi i to na jednej imprezie :)oprócz efektów świetlnych pan Jacek bawił gości swoim świetnym humorem oraz porywającą do tańca muzą.POLECAMY!!!

 • Dorota
 • Termin skorzystania z usługi: rozrywka
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Super impreza - Gościniec nad Wisłą

Pan Jacek zapewniał oprawę muzyczną na złotym jubileuszu moich rodziców. Znakomity sprzęt, super muzyka, pomoc w doborze repertuaru. A przy tym niezwykle sypmatyczny, rozumiejący różne potrzeby i gusta gości. Wszyscy goście bez wyjątku doskonale sie bawili. Jeśli będę organizować następną imprezę to tylko z Panem Jackiem. Gorąco polecam!

 • Magda
 • Termin skorzystania z usługi: 06.01.2017
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Pięćdziesiątka

Gorąco polecam Pana Jacka ,ogromna elastyczność dostosowania sie do naszych potrzeb ,spełniona każda dedykacja,podczas imprezy na życzenie gości zorganizował karaoke.Dj Jack posiada profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy oprócz tego rzutnik i własny ekran multimedialny czyli pełen profesjonalizm. Polecam

 • Mirka i Tadek
 • Termin skorzystania z usługi: 22.10.2016
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Świetna współpraca - gorąco polecamy!

Małe wesele - żaden problem! Już od początku współpracy Pan Jacek był bardzo profesjonalny, uważnie nas słuchał i chętnie odpowiadał na wszystkie pytania. Miał dużo swoich propozycji, które bardzo przypadły nam do gustu, ale nie upierał się kiedy nie byliśmy na coś chętni. Przyjęcie weselne zorganizował genialnie. DJ ma mnóstwo sprzętu i potrafi z niego korzystać. Nagłośnienie nie pozostawia nic do życzenia. Muzyka i zabawy weselne były świetnie dostosowane do ilości gości i ich obecnego nastroju - Show-Jack bardzo dobrze wyczuwa, co się ludziom podoba i kiedy. Każdy blok taneczny był dobrze wykorzystany, a podczas zabaw nikomu się nie nudziło. Cena usługi jak na tak dobrą zabawę była bardzo dobra, a współpraca bezproblemowa od samego początku. Do tego Pan Jacek jest niesamowicie miłym człowiekiem, pełnym energii i pomysłów, na weselu wyglądał bardzo elegancko i profesjonalnie i tak też się zachowywał. Gorąco polecamy współpracę z Panem Jackiem, zwłaszcza młodym parom, które tak jak my, uważają że na weselu każdy może się świetnie bawić, niezależnie od ilości osób. Serdecznie Pana pozdrawiamy! Monika & Mateusz

 • Mateusz
 • Termin skorzystania z usługi: 27.08.2016
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

40 urodziny

Witam. Jeśli się zastanawiacie, czy podjąć współpracę z Panem Jackiem, to już się nie zastanawiajcie. Pełny profesjonalizm, świetny sprzęt grający i świecący. Możliwość uzgodnienia repertuaru i przystępne ceny. Pan Jacek prowadził imprezę z okazji 40 tych urodzin mojej żony. Od pierwszego utworu wszyscy byli na parkiecie. I tak do samego rana. Muzyka super, dostosowana do wieku bawiących się. Panie Jacku, serdeczne dzięki w imieniu swoim i żony.

 • Marek
 • Termin skorzystania z usługi: 10.09.2016
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dziękujemy

Wszyscy bardzo chwalili i my tez chwalimy. Super zabawa i komunikacja ze wszystkimi. Chociaż i tak te słowa nie wypowiadają naszej wdzięczności i tego co czujemy. Naprawdę polecamy. Było super.

 • Agnieszka i Paweł
 • Termin skorzystania z usługi: 03.09.2016
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wesele Malbork - 13 sierpnia 2016 r.

Polecamy Pana Jacka w 100 %. Od samego początku pełen profesjonalizm. Na pierwszym spotkaniu swoją osobowością, energią i zaangażowaniem od razu nas do siebie przekonał. Przed samym weselem omówiliśmy wszystko na spokojnie w trakcie kilku rozmów telefonicznych. Samo wesele – pełen profesjonalizm. Wesele było prowadzone na najwyższym poziomie: światła, konsola, efekty dymne, wyczucie … wszystko super. Muzyka świetnie dopasowana do gości. Zapewnił pełen parkiet do końca wesela. Z czystym sercem Wszystkim polecamy DJ Show Jacka. Panie Jacku pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy za Super Wesele :-) Monika & Paweł

 • Paweł
 • Termin skorzystania z usługi: 13.08.2016 r.