DPD Pickup - punkt odbioru i nadania przesyłek

80-180 Gdańsk, Świętokrzyska 60 Mapka

znajduje się w Wiola

 
Inne oddziały:
zobacz więcej
https://www.dpdpickup.pl
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

Opinie + Oceń

opinia

Klient - opinia

Skandal. Bylem w domu caly dzien kuriera nie bylo. Tylko przychodzi sms ze paczka jest w punkcie odbioru. Kontakt zerowy. Nie polecam.

  • Klient
  • Termin skorzystania z usługi: październik 2020
opinia

Ewelina - opinia

Skandal,,, UOKiK powinien się nimi zająć,,,, nie dostarczają pączek bez żadnych prób doręczenia, twierdzą że regulamin na to pozwala, biorą pieniądze za dowóz a każą odbierać w punktach, drwią sobie tym samym z osób niepełnosprawnych!

  • Ewelina
  • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Zbigniew - opinia

Ogólnie porażka i wystrzegać się DPD a zwłaszcza tego Pickup Point. Na dwa numery komórkowe nie idzie się dodzwonić, jeden wyłączony a drugi nikt nie odbiera, na marginesie ten drugi jest podawany jako numer do kuriera. Przesyłka nie jest dostarczana pomimo SMS a potem wpisują że nie było klienta w domu, ponowanego doręczenia nie realizują nawet jeśli wszystkie informacje są kłamstwem, Nie wiem po co DPD taki punkt, który nie działa dla klientów. Wg opinii kuriera z DPD Kowale ten punkt robi mu taką negatywną opinię w rejonie. Nikt chyba nie panuje nam tym punktem - moim zdaniem to jest firma zewnętrzna a nie punkt DPD, co tłumaczyłoby brak reakcji DPD na skaregi.

  • Zbigniew
  • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020
opinia

Kazimierz - opinia

Katastrofa dla firmy DPD. Nic nie funkcjonuje właściwie. Nie dostarczają przesyłek do adresata a jednocześnie piszą odbiorca nieobecny. Zwyczajne oszukiwanie klienta a za oszustwo chyba jest jakiś paragraf!? Kto z dycydentów dopuszcza, że takie kuriozum jeszcze funkcjonuje!? Koszmar:(

  • Kazimierz
  • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
opinia

Niezadowolona klientka - opinia

Tragedia! Mamy poniedzialek. W ubiegly czwartek dostalam inforamcje sms ze otrzymam przesylke. Niestety nie wyszla ona nawet z oddzialu pick up, co widac w historii przesylki. Dzien po dniu nie mozna skontaktowac sie z oddzialem, na infolinii dpd tez niewiele moga zrobić.. a ja jak przesylki nie mialam tak nie mam. Nie po to zamawiam przesylke kurierem, aby odbierac ją z punktu. Z dwojka malych dzieci i wozkiem do dyzpozycji, nie jest to z reszta mozliwe.. przesylka 30kg.. brak slow by opisac poziom mojego niezadowolenia!

  • Niezadowolona klientka
  • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »