DS Development Sp. z o.o. sp. k.

Kosakowo 81-198, Kalinowa 6/1 (k/Gdyni)

DS Development

Wybierz numer

58 679-29-59 609-668-668
b...@dsdevelopment.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/8 - DS Development Kosakowo 4
  • Zdjęcie 2/8 - DS Development Kosakowo 3
  • Zdjęcie 3/8 - DS Development Kosakowo 2
  • Zdjęcie 4/8 - DS Development Kosakowo +5 1

TV Filmy

70

Porto Mare Apartamenty Mechelinki

Inwestycje

O nas

DS DEVELOPMENT Sp. z o. o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią. Od początku działalności oddaliśmy do użytku szereg inwestycji w Kosakowie, Mechelinkach i Rumi. Między innymi: TwinparkHarmony, Fourplex i Anchoria Apartamenty, Garvena Park. Obecnie realizujemy osiedle Porto Mare Apartamenty, Anchoria Holiday i Verde Park.

Kluczem do sukcesu Firmy jest zaufanie oraz zadowolenie Klientów. Z tego powodu zapewniamy wybór sprawdzonych wykonawców, możliwość wykończenia nieruchomości pod klucz, pomoc w formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz rzetelną obsługę naszych mieszkańców.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.