DTS Serwis

80-017 Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 213E Mapka
58 736-59-20, 509-555-202
p...@dtsserwis.pl pokaż
www.dtsserwis.pl
/DTSSERWIS
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

 • Klimatyzator do domu. Czy warto inwestować?
  Klimatyzator do domu. Czy warto inwestować? 26 lipca 2016 (134 opinie) Kiedy za oknem rośnie temperatura, a wraz z nią obniża się komfort naszego codziennego funkcjonowania zaczynamy zastanawiać się nad zakupem i montażem klimatyzatora. Przecież...

O nas

Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 2004 roku, świadcząc od samego początku kompleksowe usługi najwyższej jakości i oferując profesjonalne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, oraz pomp ciepła.

CO NAS WYRÓŻNIA? Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne wyposażenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują naszym Klientom pełne zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. DZIAŁALNOŚĆ Dzięki nowoczesnej i świetnie zorganizowanej flocie samochodowej możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski, przez 24 h na dobę i zagwarantować serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz pomp ciepła na najwyższym poziomie. Posiadamy fachowe biura i kompetentnych pracowników w Warszawie, Łodzi, Pabianicach, Gdańsku, Olsztynie, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Katowicach i Wrocławiu. CO OFERUJEMY? Konkurencyjne ceny przy najlepszej jakości usług Bezpłatną wizję lokalną Kreatywne projekty instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła, dopasowane do potrzeb każdego Klienta Fachowe doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń Szybkie montaże z uruchomieniem systemów Modernizacja istniejących systemów Udzielenie gwarancji na wykonywane usługi Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Naprawy Sprzedaż urządzeń wraz z kompleksową dostawą Wykonywanie usług zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych REFERENCJE: Zajmujemy się obsługą: Klientów indywidualnych, małych firm i przedsiębiorstw, instytucji publicznych warsztatów, supermarketów, koncernów. Wszystkich Klientów zawsze traktujemy z pełną odpowiedzialnością i profesjonalizmem, zaspokajając ich potrzeby w możliwie krótkim czasie. Motto Dbamy o Twoją Satysfakcję znajduje odzwierciedlenie w opiniach tych, którzy skorzystali z naszych usług.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ania - opinia

Polecam. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnie i profesjonalnie wykonanej usługi.

 • Ania
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »