Damen Engineering Gdańsk Sp. z o. o.

Damen Engineering Gdańsk

Wybierz numer

534-931-812
c...@damen.com pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Damen Engineering Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Damen Engineering Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Damen Engineering Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Damen Engineering Gdańsk Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Firma Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. istnieje ponad 6 lat . Od stycznia 2018 roku, siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku, w nowym budynku „Alchemia”, w którym pracuje obecnie ponad 150 pracowników. 

To spółka będąca częścią międzynarodowej grupy stoczniowej Damen, której główna siedziba mieści się w holenderskim mieście Gorinchem i jako specjalistyczne centrum kompetencyjne świadczy usługi na jej potrzeby. Polska firma odpowiada za opracowywanie projektów prototypowych statków budowanych w największych stoczniach Damen.

Damen Shipyards Group prowadzi 36 stoczni remontowych, przedsiębiorstw powiązanych jak i liczne stocznie partnerskie, które mogą lokalnie budować statki Damen. Firma zatrudnia ponad 12 000 osób na całym świecie.
Posiada szeroką gamę produktów, w tym holowniki, łodzie robocze, okręty marynarki wojennej i patrolowe, jednostki szybkobieżne, statki towarowe, pogłębiarki, statki dla przemysłu offshore, promy.

Praca w Damen oznacza pracę w jednej z czołowych międzynarodowych firm przemysłu stoczniowego, która mimo wciąż rosnącej liczby pracowników nie utraciła charakteru spółki rodzinnej, opartej na wartościach i szacunku dla morskiego dziedzictwa.