Specjalista Finansowy Daniel Banaś

Specjalista Finansowy Daniel Banaś

Wybierz numer

501-666-002
d...@tyszkiewicz.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Ocena 6.0 (275 ocen) + Oceń
 • Zdjęcie 1/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk +9 1
 

O nas

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wybierz najtańszy kredyt hipoteczny na rynku. Podczas jednego spotkania w biurze, sprawdzę Państwa zdolność kredytową oraz odpowiem na pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego lub gotówkowego.
Wieloletnia aktywności w sektorze kredytów hipotecznych i współpraca z najważniejszymi bankami, umożliwia mi wskazanie zalet i wad dostępnych aktualnie ofert kredytów hipotecznych, jak również gotówkowych (w tym konsolidacyjnych) oraz produktów kredytowych dla firm.
Jako rekomendowany specjalista, krok po kroku, udzielę Państwu informacji i przybliżę procedury bankowe, umożliwiając dobór najkorzystniejszego rozwiązania finansowego. Zajmuję się finansowaniem nieruchomości od 2008 r. Zaufaj specjaliście i nie przepłacaj.
Z mojej pomocy skorzystało już ponad 1800 klientów zaciągając zobowiązania na łączną kwotę ponad 390 mln złotych
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na spotkanie, w jednym z 6 oddziałów naszej firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Bytów, Chojnice i Starogard Gdański) lub w jednym z biur sprzedaży dewelopera DOMESTA
Podczas jednego spotkania sprawdzę Państwa zdolność kredytową, odpowiem na wszystkie pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego.
Poinformuję Państwa jakie dokumenty należy przygotować, aby móc skutecznie starać się o udzielenie kredytu hipotecznego, budowlano-hipotecznego, gotówkowego lub firmowego.


Bezpłatnie przeprowadzę Państwa przez całą transakcję zakupu nieruchomości lub budowę domu z udziałem finansowania w postaci kredytu hipotecznego. Usługi pośrednictwa kredytowego są całkowicie bezpłatne.

Jedno spotkanie, dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze, wybierając jednocześnie możliwie najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, na zrealizowanie swoich planów i potrzeb mieszkaniowych. 

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy. 

Najczęściej zadawane pytania

Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym? Czy to się opłaca? Jakie są wady i zalety kredytu hipotecznego z oprocentowaniem stałym? Które banki mają najkorzystniejsze warunki kredytu z oprocentowaniem stałym?
Na te i wiele innych pytań postaram się Państwu odpowiedzieć w przystępny sposób. Klienci obecnie zadają sobie pytanie czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny z 5 lub 10 letnim oprocentowaniem stałym? Kredyt taki daje gwarancję niezmienności raty w okresie obowiązywania stałego oprocentowania. Oprocentowanie roczne tradycyjnego kredytu hipotecznego z oprocentowaniem zmiennym oparte jest o stałą marżę banku oraz zmienny WIBOR. Przy takim rozwiązaniu rata kredytu maleje lub rośnie w zależności od wysokości WIBOR-u. Oba rozwiązania czyli zarówno kredyt z oprocentowaniem zmiennym oraz okresowo stałym mają szereg zalet ale niestety również wad. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Wspólnie rozważymy wszystkie "za" i "przeciw" co ułatwi Państwu decyzję dotyczącą wyboru wariantu oprocentowania kredytu hipotecznego. Posiadam wszystkie najbardziej aktualne oferty bankowe na kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym. Moja pomoc jest dla Państwa bezpłatna.
Przeniesienie, refinansowanie kredytu hipotecznego? Czy jest to możliwe? Jakie są koszty takiej operacji? Czy mogę przenieść kredyt hipoteczny na oprocentowanie stałe?
Aktualna sytuacja związana z dużą dynamiką wzrostu WIBOR-u skłania wielu klientów do podjęcia decyzji aby przenieść swój aktualny kredy hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym do innego banku w celu przekształcenia kredytu na oprocentowanie stałe.
Jest to w ostatnim czasie bardzo popularne rozwiązanie, które ma na celu zabezpieczyć portfele kredytobiorców i uchronić przed nagłymi podwyżkami rat. Każdy z nas kto posiada kredyt hipoteczny w PLN-ach z oprocentowaniem zmiennym spodziewał się, że kiedyś rata kredytu może wzrosnąć. Przez ostatnich wiele lat przyzwyczailiśmy się do stosunkowo niskich stóp procentowych a co za tym idzie niskich rat kredytów hipotecznych. Wiele osób zostało zaskoczonych dynamiką wzrostu WIBOR-u jaką aktualnie obserwujemy. Na szczęście na ten moment jest rozwiązanie, które może uchronić Państwa przed dalszymi podwyżkami. Każdą sytuację warto przeanalizować indywidualnie aby ocenić zasadność i opłacalność konsolidacji obecnie posiadanego kredytu hipotecznego.
Jaki wkład własny potrzebuję, aby uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości?
Aktualnie wielu klientów zadaje ważne pytanie - jaki jest minimalny wkład własny, aby móc wnioskować o kredyt hipoteczny w wybranym banku?
Na dzień dzisiejszy są co najmniej kilka banków komercyjnych, które udzielają kredytów hipotecznych z minimalnym 10% wkładem własnym, czyli do 90% LTV (loan to value)
W części z tych banków funkcjonują pewne ograniczenia, natomiast moje obserwacje są jednoznaczne - nadal ogrom klientów, którzy zamierzają kupić swoje mieszkanie lub dom nie posiada większego niż 10% wkładu własnego.
Jeżeli bank uzna, że między innymi sytuacja finansowa oraz zawodowa klientów jest na stabilnym poziomie a nieruchomość, którą klienci nabywają będzie dla banku dobrym zabezpieczeniem wnioskowanego kredytu, to nie ma większych przeciwwskazań, żeby klient otrzymał kredyt hipoteczny z 10% wkładem własnym w jednym z banków, które takich kredytów obecnie udzielają. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Od ilu miesięcy muszę prowadzić działalność gospodarczą aby móc starać się o kredyt hipoteczny?
W większości banków minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej aby móc starać się o kredyt hipoteczny to 12 lub 24 miesiące. Zdarzają się wyjątki od tej reguły na przykład w przypadku samozatrudnienia lub kontraktów tzw. B2B kiedy to możemy starać się o kredyt szybciej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji na powyższy temat.
Umowa zlecenie, umowa o dzieło a kredyt hipoteczny?
Regularnie klienci zadają mi pytanie czy mogą starać się o kredyt hipoteczny jeżeli ich źródłem dochodu jest umowa zlecenie lub umowa o dzieło? Odpowiedź brzmi TAK. Ważne jest, aby umowa zlecenie lub dzieło trwała w ciągłości u tego samego zleceniodawcy od co najmniej 6 a najlepiej 12 miesięcy. Musimy również pamiętać, że na dzień dzisiejszy mamy ograniczoną ilość banków, które akceptują dochód z tytułu umowy zlecenie lub umowy o dzieło natomiast sytuacja jest dynamiczna i z każdym kolejnym miesiącem może się to pozytywnie odmienić. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, aby omówić szczegóły, umówić się na spotkanie i ocenić indywidualnie Państwa szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Czy dochód z najmu podwyższa moją zdolność kredytową?
Klienci regularnie pytają mnie o dochody pochodzące z wynajmu nieruchomości.
Jeżeli wynajmują Państwo np. mieszkanie lub dom, jest to wynajem, który jest opodatkowany, trwa bez przerwy minimum od 6 miesięcy, dochody te wpływają na konto praz jesteście Państwo właścicielami tej nieruchomości, to jak najbardziej zdecydowana większość banków uwzględni ten dochód do zdolności kredytowej.
Dzięki dochodom z wynajmu posiadanej już nieruchomości, Państwa zdolność kredytowa będzie na wyższym poziomie a zatem warto uwzględnić ten dochód przy staraniu się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu, działki czy też remont.

Oceny (275)

Kamil
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023 

Świetna wspolpraca i wsparcie i to przy łączonej transakcji (sprzedaż jednej nieruchomosci i zakup drugiej). Wsparcie merytoryczne bardzo profesjonalne, ogromna dokladna wiedza i kontakty i bezposrednie informacje z banków, zaangazowanie ponad zakres wspolpracy i doradztwo jak transakcje najsprawniej przeprowadzic. Czuwanie nad przebiegiem wszystkich transakcji i operacji. I zima glowa do kazdego wyzwania. Bezposredni kontakt na kazdym etapie. Dziekujemy! Panie Danielu i polecamy kokejny raz

Kredyty i pożyczki

6.0
Paweł
Termin usługi: wrzesień 2023 

Doradca godny polecenia. Profesjonalnie przygotowany do swojego zawodu. Dziekuje za pomoc.

Kredyty i pożyczki

6.0
Adam
Termin usługi: wrzesień 2023 

Pełen profesjonalizm, duża wiedza i znajomość. Polecam wszystkim. Dziękuję.

Kredyty i pożyczki

6.0
Justyna
Termin usługi: wrzesień 2023 

Pan Daniel niezastąpiony w swoim fachu. Dziękujemy. Doradca godny polecenia.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kamila
Termin usługi: sierpień 2023 

Na Pana Daniela trafiłam z polecenia znajomych, po negatywnych doświadczeniach z poprzednim doradcą kredytowym. Już po pierwszej rozmowie z Panem Danielem odetchnęłam z ulgą, bo od razu poczułam ze mam do czynienia z profesjonalistą. Pan Banaś jest terminowy, bardzo zaangażowany, pomocny, już w czasie pierwszej rozmowy wytłumaczył mi najważniejsze aspekty i przedstawił plan działania. Polecam każdemu - cały proces formalności związanych z hipoteką dzięki Panu Danielowi był prosty, przejrzysty i zdecydowanie mniej stresujący niż myślałam ze będzie :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Jarosław
Termin usługi: sierpień 2023 

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Danielem. Dzieki Panu Danielowi proces uzykania kredytu hipoteczego przebiegł bardzo szybko i sprawnie, ponadto udało się uzyskać kredyt na bardzo przyzwoitych warunkach. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz cenne uwagi.

Kredyty i pożyczki

6.0
Emilia
Termin usługi: sierpień 2023

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Danielem. Indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa. Dziękuje za zaangażowanie , pomoc merytoryczną oraz za cenne uwagi.

Doradztwo finansowe

6.0
Aleksandra
Termin usługi: sierpień 2023 

Współpraca z Panem Daniel to przyjemność, jest profesjonalny i zaangażowany. Wiemy, że dzięki współpracy z Panem Danielem podjęliśmy najkorzystniejszą dla nas decyzję. Dziękujemy!

Kredyty i pożyczki

6.0
sz
Termin usługi: sierpień 2023 

100% profesjonalizmu. Pełne wsparcie i opieka, duże doświadczenie i wiedza. Kredyt hipoteczny to ważna decyzja, ale przy wsparciu Pana Daniela nie miałem przez chwilę żadnego stresu ani wątpliwości. Na pewno skorzystam z usług ponownie w przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2023 

Pan Daniel jest absolutnie genialny w swoim fachu, ogromna wiedza i doświadczenie, można mu w 100% zaufać. Przeprowadza przez cały proces kredytowania w sposób jasny i przejrzysty dzięki czemu odchodzi sporo stresu, zdecydowanie polecam :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Aleksandra
Termin usługi: lipiec 2023 

Szybka, profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rafał Jaśkowski
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo dobra współpraca, ciągły kontakt oraz przejrzyście wytłumaczone jakiekolwiek wątpliwości. Doradca godny polecenia.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Robert
Termin usługi: lipiec 2023 

Pan Daniel pomógł nam z uzyskaniem najlepszej możliwej oferty kredytu hipotecznego już 2-ktornie (2017 i 2023). Bardzo profesjonalna, z indywidualnym podejściem obsługa. Polecam i sam także wrócę.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Joanna
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo profesjonalny i rzetelny Ekspert Kredytowy. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Iryna Halasko
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo dziękuję za pomoc, Daniel. Kredyt hipoteczny otrzymaliśmy w ciągu 2 dni, szybko ze wsparciem i za pomocju przez cały czas do momentu otrzymania kluczy do mieszkania. Chociaż wcześniej pracowaliśmy z innym finansowym doradcem przez 2 miesiące, ale wynik był negatywny. Z pomocą Daniela spełniliśmy nasze marzenie polecam i bardzo dziękuję, Daniel. Z poważaniem, Iryna

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rafał
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo, bardzo polecam korzystanie z usług Pana Daniela. Szybki i bezproblemowy kontakt i naprawdę rzeczowo wyjaśnione procesy kredytowe kroczek po kroczku . Nie ma pytań na które nie znał odpowiedzi. Właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Kredyt hipoteczny w ekspresowym tempie. Napewno do tego Pana jeszcze w przyszłości wrócę .

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
MD
Termin usługi: czerwiec 2023 

doradztwo i pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego bardzo polecam super kontakt

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin usługi: maj 2023 

Świetna współpraca, Daniel jest bardzo profesjonalny i zaangażowany w to co robi.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maciej Szałapski
Termin usługi: maj 2023 

Daniel jest profesjonalistą w każdym calu. Skupia się na całej obsłudze, wspierając każdy najmniejszy szczegół. Wspiera klienta i jest proaktywny. Oferta kredytów jest bardzo szeroko i szczegółowo omówiona przez Daniela, ze wszystkimi plusami i minusami, dzieki temu można czuć pewność, że decyzje podejmuje się z pełną świadomością.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz
Termin usługi: maj 2023 

Dziękuję bardzo Panu Danielowi za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pełen profesjonalizm oraz maksymalne zaangażowanie Pana Daniela pozwoliły na uzyskanie kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu.

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6