Ranking I miejsce

Specjalista Finansowy Daniel Banaś

Specjalista Finansowy Daniel Banaś

Wybierz numer

501-666-002
d...@tyszkiewicz.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Specjalista Finansowy Daniel Banaś Gdańsk +9 1
 

O nas

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wybierz najtańszy kredyt hipoteczny na rynku. Podczas jednego spotkania w biurze, sprawdzę Państwa zdolność kredytową oraz odpowiem na pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego lub gotówkowego.
Wieloletnia aktywności w sektorze kredytów hipotecznych i współpraca z najważniejszymi bankami, umożliwia mi wskazanie zalet i wad dostępnych aktualnie ofert kredytów hipotecznych, jak również gotówkowych (w tym konsolidacyjnych) oraz produktów kredytowych dla firm.
Jako rekomendowany specjalista, krok po kroku, udzielę Państwu informacji i przybliżę procedury bankowe, umożliwiając dobór najkorzystniejszego rozwiązania finansowego. Zajmuję się finansowaniem nieruchomości od 2009 r. Zaufaj specjaliście i nie przepłacaj.
Z mojej pomocy skorzystało już ponad 1800 klientów zaciągając zobowiązania na łączną kwotę ponad 390 mln złotych
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia się na spotkanie, w jednym z 6 oddziałów naszej firmy TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Bytów, Chojnice i Starogard Gdański) lub w jednym z biur sprzedaży dewelopera DOMESTA
Podczas jednego spotkania sprawdzę Państwa zdolność kredytową, odpowiem na wszystkie pytania związane z procesem zaciągania kredytu hipotecznego.
Poinformuję Państwa jakie dokumenty należy przygotować, aby móc skutecznie starać się o udzielenie kredytu hipotecznego, budowlano-hipotecznego, gotówkowego lub firmowego.


Bezpłatnie przeprowadzę Państwa przez całą transakcję zakupu nieruchomości lub budowę domu z udziałem finansowania w postaci kredytu hipotecznego. Usługi pośrednictwa kredytowego są całkowicie bezpłatne.

Jedno spotkanie, dzięki któremu zaoszczędzicie Państwo czas oraz pieniądze, wybierając jednocześnie możliwie najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, na zrealizowanie swoich planów i potrzeb mieszkaniowych. 

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy. 

Najczęściej zadawane pytania

Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym? Czy to się opłaca? Jakie są wady i zalety kredytu hipotecznego z oprocentowaniem stałym? Które banki mają najkorzystniejsze warunki kredytu z oprocentowaniem stałym?
Na te i wiele innych pytań postaram się Państwu odpowiedzieć w przystępny sposób. Klienci obecnie zadają sobie pytanie czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny z 5 lub 10 letnim oprocentowaniem stałym? Kredyt taki daje gwarancję niezmienności raty w okresie obowiązywania stałego oprocentowania. Oprocentowanie roczne tradycyjnego kredytu hipotecznego z oprocentowaniem zmiennym oparte jest o stałą marżę banku oraz zmienny WIBOR. Przy takim rozwiązaniu rata kredytu maleje lub rośnie w zależności od wysokości WIBOR-u. Oba rozwiązania czyli zarówno kredyt z oprocentowaniem zmiennym oraz okresowo stałym mają szereg zalet ale niestety również wad. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Wspólnie rozważymy wszystkie "za" i "przeciw" co ułatwi Państwu decyzję dotyczącą wyboru wariantu oprocentowania kredytu hipotecznego. Posiadam wszystkie najbardziej aktualne oferty bankowe na kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym. Moja pomoc jest dla Państwa bezpłatna.
Przeniesienie, refinansowanie kredytu hipotecznego? Czy jest to możliwe? Jakie są koszty takiej operacji? Czy mogę przenieść kredyt hipoteczny na oprocentowanie stałe?
Aktualna sytuacja związana z dużą dynamiką wzrostu WIBOR-u skłania wielu klientów do podjęcia decyzji aby przenieść swój aktualny kredy hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym do innego banku w celu przekształcenia kredytu na oprocentowanie stałe.
Jest to w ostatnim czasie bardzo popularne rozwiązanie, które ma na celu zabezpieczyć portfele kredytobiorców i uchronić przed nagłymi podwyżkami rat. Każdy z nas kto posiada kredyt hipoteczny w PLN-ach z oprocentowaniem zmiennym spodziewał się, że kiedyś rata kredytu może wzrosnąć. Przez ostatnich wiele lat przyzwyczailiśmy się do stosunkowo niskich stóp procentowych a co za tym idzie niskich rat kredytów hipotecznych. Wiele osób zostało zaskoczonych dynamiką wzrostu WIBOR-u jaką aktualnie obserwujemy. Na szczęście na ten moment jest rozwiązanie, które może uchronić Państwa przed dalszymi podwyżkami. Każdą sytuację warto przeanalizować indywidualnie aby ocenić zasadność i opłacalność konsolidacji obecnie posiadanego kredytu hipotecznego.
Jaki wkład własny potrzebuję, aby uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości?
Aktualnie wielu klientów zadaje ważne pytanie - jaki jest minimalny wkład własny, aby móc wnioskować o kredyt hipoteczny w wybranym banku?
Na dzień dzisiejszy są co najmniej kilka banków komercyjnych, które udzielają kredytów hipotecznych z minimalnym 10% wkładem własnym, czyli do 90% LTV (loan to value)
W części z tych banków funkcjonują pewne ograniczenia, natomiast moje obserwacje są jednoznaczne - nadal ogrom klientów, którzy zamierzają kupić swoje mieszkanie lub dom nie posiada większego niż 10% wkładu własnego.
Jeżeli bank uzna, że między innymi sytuacja finansowa oraz zawodowa klientów jest na stabilnym poziomie a nieruchomość, którą klienci nabywają będzie dla banku dobrym zabezpieczeniem wnioskowanego kredytu, to nie ma większych przeciwwskazań, żeby klient otrzymał kredyt hipoteczny z 10% wkładem własnym w jednym z banków, które takich kredytów obecnie udzielają. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Od ilu miesięcy muszę prowadzić działalność gospodarczą aby móc starać się o kredyt hipoteczny?
W większości banków minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej aby móc starać się o kredyt hipoteczny to 12 lub 24 miesiące. Zdarzają się wyjątki od tej reguły na przykład w przypadku samozatrudnienia lub kontraktów tzw. B2B kiedy to możemy starać się o kredyt szybciej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji na powyższy temat.
Umowa zlecenie, umowa o dzieło a kredyt hipoteczny?
Regularnie klienci zadają mi pytanie czy mogą starać się o kredyt hipoteczny jeżeli ich źródłem dochodu jest umowa zlecenie lub umowa o dzieło? Odpowiedź brzmi TAK. Ważne jest, aby umowa zlecenie lub dzieło trwała w ciągłości u tego samego zleceniodawcy od co najmniej 6 a najlepiej 12 miesięcy. Musimy również pamiętać, że na dzień dzisiejszy mamy ograniczoną ilość banków, które akceptują dochód z tytułu umowy zlecenie lub umowy o dzieło natomiast sytuacja jest dynamiczna i z każdym kolejnym miesiącem może się to pozytywnie odmienić. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, aby omówić szczegóły, umówić się na spotkanie i ocenić indywidualnie Państwa szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego.
Czy dochód z najmu podwyższa moją zdolność kredytową?
Klienci regularnie pytają mnie o dochody pochodzące z wynajmu nieruchomości.
Jeżeli wynajmują Państwo np. mieszkanie lub dom, jest to wynajem, który jest opodatkowany, trwa bez przerwy minimum od 6 miesięcy, dochody te wpływają na konto praz jesteście Państwo właścicielami tej nieruchomości, to jak najbardziej zdecydowana większość banków uwzględni ten dochód do zdolności kredytowej.
Dzięki dochodom z wynajmu posiadanej już nieruchomości, Państwa zdolność kredytowa będzie na wyższym poziomie a zatem warto uwzględnić ten dochód przy staraniu się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu, działki czy też remont.

Oceny (331)

Patrycja
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2024 

Chciałbym wyrazić moje najwyższe uznanie dla Pana Daniela Banaś za jego niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm w uzyskaniu kredytu. Od momentu, gdy zaczęliśmy współpracę, Pan Daniel wykazał się ogromnym zaangażowaniem i pasją w swojej pracy. Jego dogłębna wiedza finansowa i umiejętność analizowania skomplikowanych zagadnień pozwoliły mi poczuć się pewnie i bezpiecznie w podejmowaniu decyzji finansowych. Pan Daniel zawsze był dostępny, aby odpowiedzieć na moje pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Jego komunikacja była jasna i zrozumiała, co sprawiało, że skomplikowane kwestie stawały się prostsze do zrozumienia. Regularnie informował mnie o kolejnych krokach, etapach związanych z kredytem. Bez wahania polecam Pana Daniela każdemu, kto szuka profesjonalnego, zaangażowanego i rzetelnego doradcy finansowego. Jego praca jest nieoceniona i zasługuje na najwyższe uznanie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Katarzyna i Andrzej
Termin usługi: lipiec 2024

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Daniela. Jest On osobą w 100% zaangażowaną, rzetelną i profesjonalną w tym co robi. Dyspozycyjny i rzeczowy. Cała procedura ubiegania się o kredyt od wyboru najbardziej korzystej oferty aż po jej finalizację została przeprowadzona bez zrzutu. Czuliśmy się bezpieczni, dobrze poinformowani, prowadzeni przez cały proces jak po sznurku. Na koniec otrzymaliśmy pakiet niezbędnych informacji tak abyśmy mogli zaznaczyć w kalendarzu najważniejsze dalsze czynnosci aby ich nie przegapić. Profesjonalista w każdym calu. Polecamy kontakt i podjęcie współpracy.

Lucyna i Janek
Termin usługi: lipiec 2024 

Chcielibyśmy serdecznie polecić naszego doradcę kredytowego Pana Daniela. W punktach: - 9 miesięcy wsparcia od pomysłu zakupu nieruchomości i pierwszych pytań o zdolność kredytową do podpisania finalnej umowy kredytowej - bardzo dobry kontakt i dostępność, Pan Daniel zawsze oddzwania nawet jeśli nie może rozmawiać w danym momencie - doskonała znajomość procedur i dokumentacji od strony teoretycznej i praktycznej - pomoc w wyborze najlepszej oferty, bezstronność i rzeczowa argumentacja - nawet w niestandardowych sytuacjach Pan Daniel ma plan B jeśli by coś poszło nie tak - obecnie jesteśmy już po uruchomieniu kredytu, a nadal możemy liczyć na wsparcie związane z obsługą kredytu lub jego optymalizacją Gorąco polecamy Pana Daniela każdemu kto szuka rzetelnego i kompetentnego doradcy kredytowego!

Kredyty i pożyczki

6.0
Anatoli Tsikhamirau
Termin usługi: czerwiec 2024

Pan Daniel pomógł nam z kredytem hipotecznym w skomplikowanej sytuacji. Otrzymaliśmy decyzję w ciagu dnia nawet bez umowy przedwstępnej. Dziękuję i bardzo polecam!

Doradztwo finansowe

6.0
Justyna Ratajczyk-Siwek
Termin usługi: czerwiec 2024 

Serdecznie polecamy Pana Daniela! Jest to świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Daniel przez cały okres wnioskowania o kredyt był z nami w kontakcie, mówił wszystko krok po kroku i cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Jeśli z przyszłości będziemy się starać o kolejny kredyt to z pewnością odezwiemy się do Pana Daniela :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Martyna Wróblewska
Termin usługi: maj 2024 

Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, skrupulatnie przeprowadził nas przez wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym, bardzo udana współpraca!

Kredyty i pożyczki

6.0
Mateusz Bielecki
Termin usługi: maj 2024 

Z przyjemnością rekomenduję usługi Daniela Banasia jako pośrednika kredytów hipotecznych. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają Daniela na tle konkurencji. Dzięki doskonałej znajomości rynku oraz umiejętności dopasowania najlepszych ofert, proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezstresowo. Serdecznie polecam współpracę z Danielem każdemu, kto szuka niezawodnego, życzliwego i przede wszystkim szczerego doradcy w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta
Termin usługi: maj 2024

Korzystaliśmy już kolejny raz, zawsze jesteśmy mega zadowoleni. Pozdrawiamy:)

Doradztwo finansowe

6.0
Marta i Krzysiek
Termin usługi: maj 2024 

Z przyjemnością polecam tego doradcę kredytowego. Dzięki jego pomocy uzyskałem kredyt hipoteczny szybko i bez problemów. Był bardzo profesjonalny, wszystko jasno wyjaśniał i zawsze był dostępny, gdy miałem pytania. Dzięki niemu otrzymałem kredyt na świetnych warunkach. Naprawdę świetny doradca!

Kredyty i pożyczki

6.0
Dagmara
Termin usługi: kwiecień 2024

Korzystaliśmy z mężem z usług Pana Daniela dwukrotnie i za każdym razem świetnie nas poprowadził podczas zaciągania w banku kredytu hipotecznego. Pan Daniel jest profesjonalistą i ze 100% pewności możemy go polecić.

Doradztwo finansowe

6.0
Marlena
Termin usługi: maj 2024 

Bardzo polecam doradztwo kredytowe u pana Daniela Banasia. Pan Daniel był niezwykle pomocny i zaangażowany przez cały proces, widać że posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Dziękujemy za owocną współpracę.

Kredyty i pożyczki

6.0
Mariusz
Termin usługi: kwiecień 2024 

Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem współpracy z Panem Danielem. Mimo, że proces od pierwszego kontaktu do udzielenia kredytu trwał prawie 7 miesięcy, a w międzyczasie wiele się zmieniło - nasze plany, nieruchomość oraz wysokość kredytu - Pan Daniel był z nami na każdym etapie. Jego szybkie odpowiedzi na nasze pytania, elastyczność w przygotowywaniu różnych propozycji oraz szczegółowe wyliczenia sprawiły, że czuliśmy się pewnie i komfortowo przez cały proces. Nawet w sytuacji, gdy rozważaliśmy alternatywne opcje, Pan Daniel wykazał się wyjątkową uczciwością i profesjonalizmem, doradzając nam najlepsze dla nas rozwiązanie, nawet jeśli oznaczałoby to, rezygnację z prowizji. Wyjaśnił nam wady i zalety wszystkich ofert, dzięki czemu mogliśmy podjąć świadomą decyzję. Jego doświadczenie i znajomość rynku były nieocenione, a jego komunikatywność i dociekliwość sprawiły, że zawsze czuliśmy się dobrze poinformowani i zrozumiani. Ponadto jego pomoc z wyceną nieruchomości przyniosła nam dodatkowe oszczędności. Opisując Pana Daniela kilkoma słowami: zaangażowany, profesjonalny, doświadczony, komunikatywny, dociekliwy i przede wszystkim uczciwy. Zdecydowanie polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Dorota Szulc
Termin usługi: kwiecień 2024 

Profesjonalna, kompetentna, bardzo skuteczna, rzetelna, terminowa, niezwykle komunikatywna i niezmiernie sympatyczna była współpraca z Panem Danielem. Dotychczas - dwukrotnie - sama załatwiałam wszelkie formalności związane z kredytami hipotecznymi. Tym razem, wraz z mężem, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Panem Danielem. To była bardzo dobra decyzja, bo nasza sytuacja (moja i męża) nie jest prosta, jedno z nas pracuje za granicą poza obszarem UE, konieczne były tłumaczenia dokumentów. Z Panem Danielem wszystko udało się szybko i sprawnie załatwić. Serdecznie dziękujemy Panu Danielowi za teraz i za podpowiedzi na przyszłość. Szczerze polecamy jego usługi, a sami mówimy Panu Danielowi do zobaczenia, mamy nadzieję, że w stosunkowo niedalekiej przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta
Termin usługi: marzec 2024 

Współpraca z Panem Danielem jest czystą przyjemnoscią. Profesjonalizm, zaangażowanie, sumienność, olbrzymia wiedza oraz chęć rozwiązywania problemów to jego znaki rozpoznawcze. Do tego dyspozycyjność, responsywność, doskonałe zorientowanie w sprawach związanych z zakupem mieszkania (nie tylko związanych z kredytowaniem). Takich specjalistów życzyłabym sobie przy każdej załatwianej sprawie. Kolejny kredyt hipoteczny to tylko u Pana Daniela :) Polecam gorąco Wszystkim.

Kredyty i pożyczki

6.0
Jolanta
Termin usługi: marzec 2024 

Pan Daniel wykazał się profesjonalizmem i bardzo fachowym i przyjaznym podejściem. Proces kredytowy z Panem Danielem przeszedł gładko i bezboleśnie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Anita/Daniel
Termin usługi: kwiecień 2024 

Po niezwykle długiej batalii udało się otrzymać kredyt. Pan Daniel potrafi znaleźć wyjście nawet z beznadziejnej sytuacji, bez jego pomocy nie bylibyśmy w stanie sami sobie z tym poradzić. Ogromne doświadczenie, wiedza i opanowanie. Przesympatyczna osoba, a przede wszystkim uczciwa. Polecamy wszystkim starającym się o kredyt usługi Pana Daniela. My również skorzystamy jeszcze nie raz;)

Kredyty i pożyczki

6.0
Karolina/Piotr
Termin usługi: marzec 2024 

Pan Daniel idealnie przeprowadził nas przez ten cały kredytowy wir. Od pierwszej naszej wizyty wszystko dokładnie tłumaczył, wyjaśniał, aby wszystko było zrozumiałe, przypominał o każdej istotnej kwestii związanej z kredytem. Co, gdzie, jak i kiedy. Pan Daniel prowadził nasz kredyt w taki sposób, że mieliśmy wrażenie iż jesteśmy jego najważniejszym klientem. Możemy stwierdzić z pełną odpowiedzialnością, że na pewno traktuje w ten sposób każdego klienta. Gorąco polecamy wybrać Pana Daniela jako swojego przewodnika w świecie finansów.

Kredyty i pożyczki

6.0
R.P
Termin usługi: marzec 2024 

Serdecznie polecam Pana Daniela, ponieważ potrafi wszystko czytelnie wytłumaczyć, posiada wysoką kulturę osobistą, jest słowny i punktualny, z łatwością można się z nim skontaktować w razie pytań, myśli wyprzedzająco co przyśpiesza wszelkie procesy z kredytem. Jednym słowem stara się pomóc i znaleźć najbardziej dogodną ofertę dla naszej potrzeby. Wszyscy którzy się wahają czy doradca kredytowy jest potrzebny, z całą odpowiedzialnością powiem TAK Jesteśmy otoczeni opieką, w czasie który dla wielu jest dość stresującym okresem, wiele czynników jest niezależnych od nas, dzięki Panu Danielowi mieliśmy przez cały ten okres załatwiania kredytu spokój ducha oraz pewność, że nic nam nie ucieknie i wszystko będzie na czas.

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo polecam osobę Pana Daniela ze względu na jego bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wytłumaczone w sposób prosty i przejrzysty. Świetny kontakt, praktycznie o każdej porze dnia. Jeżeli praca z odpowiednimi ludźmi to klucz do sukcesu to Pan Daniel jest jego gwarancją.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kuba
Termin usługi: marzec 2024 

Pan Daniel po raz kolejny pomgół mi i mojej żonie w zakupie mieszkania. Tym razem sytuacja była bardziej złożona ponieważ szukaliśmy kredytu na maksymalnej zdolności i musieliśmy reagować szybko. Tak jak poprzednim razem, udało się podpisać i uruchomić kredyt, w krótkim czasie. Pan Daniel, przez cały okres był bardzo pomocny i dużo rzeczy załatwiał za nas. Kontakt z deweloperem, odbiór wymaganych dokumentów dla banku, załatwianie dokumentacji w sądzie itp. Szczerze mogę polecić Pana Daniela, i w niedługim czasie pewnie znów skorzystam z jego usług.

Kredyty i pożyczki

6.0