Day Spa Vita'O

Day Spa Vita'O

Wybierz numer

505-195-350
i...@spavitao.pl pokaż
Otwarte do 22:30 więcej
  • Zdjęcie 1/21 - Day Spa Vita'O Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/21 - Day Spa Vita'O Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/21 - Day Spa Vita'O Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/21 - Day Spa Vita'O Gdynia +18 1

TV Filmy

Rytuał Baltazara 134

Rytuał Baltazara

Artykuły o nas

O nas

Specjalnie dla Państwa wybraliśmy najciekawsze oferty w fantastycznych cenach. Piękne wnętrza, 2 gabinety masażu, gabinet kosmetyczny, wysokiej klasy specjaliści pozwolą Państwu poczuć się wyjątkowo, zrelaksować się i przenieść w bajeczny świat.
To miejsce stworzone od podstaw z myślą o ludziach potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków. Klienci od początku zachwycili się nowym, wyjątkowym miejscem, do którego polubili wracać by czerpać z niego spokój, wewnętrzne wyciszenie i dobrą energię. Tu zawsze mogą liczyć na uśmiech i pozytywne nastawienie.
Ofertę SPA skomponowaliśmy specjalnie tak, aby połączyć wiele rodzajów masażu, aromaterapię, terapię muzyką, gdyż działanie terapeutyczne i relaksacyjne jest dla nas kluczowe. Jednocześnie oferujemy znacznie więcej niż tylko zabiegi, gdyż oferta rytuałów najwyższej jakości oznacza dla nas współpracę z najlepszymi markami oraz bardzo dobrą znajomość produktów.
Zabiegów nie wykonujemy w zgiełku i chaosie, cenimy spokój, intymność wykonywanych zabiegów, bez dźwięku dzwoniącego telefonu a w zamian tego sączy się relaksująca muzyka w tle i otula miękkie światło świec. Traktujemy gości holistycznie, bez pospiechu, wysłuchamy potrzeb i oczekiwań i postaramy się dobrać odpowiedni zabieg oraz skompletować właściwe preparaty domowe podtrzymujące efekty rytuałów w SPA.