Dobry Hotel

80-226 Gdańsk, al. Grunwaldzka 229 Mapka
58 760-55-55
b...@dobryhotel.com pokaż
www.dobryhotel.com
/dobry.hotel

Napisali o nas

O nas

Dobry Hotel to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 2004 roku. Nasza firma specjalizuje się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi oraz oferuje usługi konsultingowe w obszarze HoReCa.

Stabilna pozycja na rynku hotelarskim i nieustanny rozwój naszej marki na przestrzeni lat sprawiają, że obecnie zarządzamy 11 hotelami oraz 3 restauracjami w 9 miastach w Polsce. Należą do nich obiekty znajdujące się w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem. Potencjał naszych hoteli wynika z kilku kluczowych czynników – m.in. z lokalizacji w największych i najbardziej atrakcyjnych biznesowo i turystycznie częściach Polski.
Dobry Hotel to jednak nie tylko zdobywane przez ponad 15 lat doświadczenie! Każdego dnia rozwijamy się i jesteśmy na bieżąco z nieustannie zmieniającymi się trendami.
Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi oraz oferujemy usługi konsultingowe w obszarze HoReCa. Działania zarządcze hoteli funkcjonujących obejmują ich kompleksowe prowadzenie, mające na celu uzyskanie jak największych przychodów, wynikających z kierowania obiektami, a nowo powstających – wszystkie czynności związane z otwarciem.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »