Dom Seniora ROSE Senior Resort

Jastrzębia Góra 84-104, Rozewska 7

Dom Seniora ROSE Senior Resort

Wybierz numer

58 774-44-85
i...@roseseniorresort.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej

O nas

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w usługach dla osób z niepełnosprawnościami, oddajemy do dyspozycji miejsce zapewniające całodobową opiekę dla osób przewlekle chorych, w podeszłym wieku i wymagających stałej pomocy.
                                  Całodobowa kompleksowa opieka nad Seniorami 
                                        pobyty stałe, czasowe, turnusy rehabilitacyjne
zgoda Wojewody Pomorskiego nr OD/22/05/2, wpis w Rejestrze Placówek pod numerem 121 

ROSE Senior Resort mieści się w Jastrzębiej Górze, 60 km od Trójmiasta na 2-hektarowej działce z widokiem na morze, nieopodal plaży i lasu w prestiżowej hotelowej części tego znanego nadmorskiego kurortu.

Przestrzeń Domu Seniora ROSE Senior Resort zorganizowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić intymność i bezpieczeństwo osobom o różnym stopniu sprawności. Elegancko i przytulnie urządzone pokoje są wyposażone w nowoczesne łóżka rehabilitacyjne o regulowanej wysokości, system przywoławczy, telewizję i internet.  Każdy pokój ma dostęp do przestronnej łazienki z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.  Seniorzy w zależności od preferencji osobistych, możliwości finansowych oraz stanu zdrowia mają wybór pomiędzy pokojem jedno-, dwu- lub trzyosobowym.

Na wszystkich piętrach Domu Seniora ROSE znajdują się sale wypoczynkowe przeznaczone do wspólnego spędzania czasu, integracji i spotkań z bliskimi. W sali terapii zajęciowej zapewniamy codzienną ciekawą aktywność w postaci warsztatów plastycznych, muzycznych, kulinarnych, które pomagają utrzymać jak najdłużej sprawność umysłową. W sali kinowej odbywają się wieczory filmowe. Dla chętnych organizujemy wycieczki krajoznawcze po okolicach i wyjazdy do trójmiejskich teatrów i na koncerty.

W kontaktach z podopiecznymi w Domu Seniora ROSE Senior Resort zwracamy uwagę na ich indywidualne potrzeby i szanujemy osobistą niezależność, wspierając w sytuacjach, z którymi nie radzą już sobie samodzielnie.
Mamy pełną świadomość, że swoją pracą łagodzimy cierpienie i dbamy o najlepszą możliwą jakość życia naszych mieszkańców i ich rodzin.

Jesteśmy tu w ROSE Senior Resort dla Ciebie i Twoich bliskich – 24 godziny na dobę.