Domesta Sp. z o.o. - Biuro sprzedaży na Osiedlu Havlove

80-001 Gdańsk, Świętokrzyska
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 670-45-16, 504-838-948, 572-283-331, 505-991-887
s...@domesta.com.pl pokaż
www.domesta.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
sob10:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta powstało w 1992 roku i od tego czasu zrealizowało i oddało do użytku ponad 2,5 tysiąca mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość oraz terminowość to główne zalety firmy.
Aktualnie firma Domesta prowadzi realizacje osiedla Leszczynowy Staw w Gdańsku Jasieniu​, w skład którego wchodzić będzie 7 budynków czterokondygnacyjnych oraz osiedla Nowa Niepołomicka w południowej części dzielnicy Chełm. W obu inwestycjach zaprojektowano podziemne hale garażowe, cichobieżne windy, funkcjonalne i przyjazne tereny zielone oraz place zabaw.

We wrześniu 2017 r. oferta firmy powiększyła się o nową inwestycje Ambiente, która powstaje przy ul. Leona Kruczkowskiego w Gdańsku. Nowy, luksusowy projekt wnosi do dotychczasowej oferty firmy nową jakość. 57 apartamentom towarzyszą zielone tarasy dostępne z antresoli na ostatniej kondygnacji, windy, podziemna hala garażowa, strefa fitness i zielona, wspólna strefa rekreacyjna na zapleczu ogrodzonej posesji. Termin realizacji tego wymagającego projektu zaplanowano na kwiecień 2019 r.

W czerwcu bieżącego rozpoczęto kolejną inwestycję w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. Osiedle Havlove będzie wyróżniało się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness. 
 
Szczegóły nowej oferty dostępne są w naszych biurach sprzedaży. Na terenie budowy osiedla Nowa Niepołomicka oraz w biurze przy ul. Leszczynowej 86. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, profilu na portalu społecznościowym Facebook oraz branżowym LinkedIn.

Jest nam niezmiernie miło, że już ponad 1000 rodzin doceniło walory lokalizacyjne i jakość naszych projektów i powierzyło spółce Domesta realizację swojego największego marzenia – własnego "M".

Zdjęcia