Dr n. med. Magdalena Neuman - Łaniec, Pediatra. Neonatolog. Certyfikowany Doradca Laktacyjny.

Dr n. med. Magdalena Neuman - Łaniec,

Wybierz numer

501-080-383
k...@pediatra-neonatolog.pl pokaż
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/1 - Dr n. med. Magdalena Neuman - Łaniec, Gdynia 4
 

O nas

Pediatra, Neonatolog z długoletnim stażem pracy w Akademii Medycznej w Gdańsku i jako Ordynator Oddziału Noworodkowo-Niemowlęcego Szpitala Polanki. Patronaż noworodka. Porady laktacyjne. Porady pediatryczne 7 dni w tygodniu. Teleporady.
Prowadzę wykłady dla rodziców już w okresie ciąży dotyczące najczęstszych problemów dotyczących noworodka, z którymi mogą spotkać się po porodzie. Dzięki temu czas trudnych wyzwań stanie się dla Państwa łatwiejszy. Przekazana przez mnie - lekarza neonatologa, praktyczna wiedza jest cennym uzupełnieniem umiejętności zdobytych w szkole rodzenia.
Porady on-line

Opinie (1)

Mama Igi
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Jako mama z całego serca polecam! To już kolejna konsultacja. Temat trudny, bo związany z rzadką chorobą malutkiej, 15 miesięcznej dziewczynki. Dr Neuman-Łaniec bardzo zainteresowała się tematem. Pomogła w interpretacji wyników, w późnych godzinach wieczornych poruszyła niebo i ziemię, aby skontaktować nas z najlepszym specjalistą w tej dziedzinie. Dzięki niej jestem spokojna i trafię z dzieckiem jak najszybciej pod fachową opiekę. Dziecko będzie bezpieczne, a ja spokojna. Brak mi słów, by opisać wdzięczność... Nie sądziłam, że spotkam na swojej macierzyńskiej drodze takiego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję:). Cieszę się, że mogłam pomóc. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

w kategorii

Pediatrzy

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6