Dreamlab

81-855 Sopot, Rzemieślnicza 7 Mapka
510-061-140, 602-576-876
i...@dreamlab.edu.pl pokaż
www.dreamlab.edu.pl
/dreamlabosrodekkompleksowejterapii
Godziny otwarcia
Przedszkole
pn-pt8:00 - 18:00
Poradnia psychologiczno-pedagogiczne
pn-pt8:00 - 18:00

Napisali o nas

 • Autyzm - wczesna interwencja kluczem do integracji
  Autyzm - wczesna interwencja kluczem do integracji artykuł sponsorowany 16 grudnia 2017 (12 opinii) Co miesiąc w jednej z trójmiejskich poradni diagnozuje się około 40 dzieci ze spektrum autyzmu (ASD). Szacuje się, że już średnio 1 na 68 dzieci rodzi się z takim zaburzeniem....

O nas

Dreamlab to miejsce, w którym przygotowujemy dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze spektrum autyzmu, do uczestnictwa w systemie edukacji włączającej oraz samodzielnego funkcjonowania w szkole i codziennym życiu.

W Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym pomoc w formie kompleksowej terapii znajdą dzieci z diagnozą spektrum autyzmu. Ważnym elementem naszej pracy jest zapewnienie wsparcia i opieki psychologicznej również rodzinom podopiecznych przedszkola, zarówno podczas indywidualnych konsultacji z psychologiem, jak i w formie warsztatów wspierających ich kompetencje.

Niepubliczna Poradnia Dreamlab to miejsce, w którym stworzyliśmy warunki odpowiadające na potrzeby dzieci i młodzieży z różnorodnymi wyzwaniami rozwojowymi.

Pomagamy dzieciom:
- z niepełnosprawnością intelektualną, fizyczną, sprzężoną, zespołami genetycznymi, na spektrum autyzmu,
- potrzebującym wsparcia w sferze emocjonalnej i społecznej,
- rodzinom dzieci z trudnościami rozwojowymi.               

Pracujemy m. in. metodą Original Play® oraz Growth through Play System™, metodą prof. Alfreda Tomatisa, metodą Wideotreningu Komunikacji. Wykonujemy całościową diagnozę Integracji Sensorycznej przy współpracy z fizjoterapeutą. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem systemu NUMICON. 
                Praca z dziećmi jest wielką odpowiedzialnością, dlatego też nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia podczas licznych szkoleń i superwizji.
Prowadzimy konsultacje także w języku angielskim

Nasze motto:
 „Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości”. ~ Carl Rogers
 
Zachęcamy Państwa do kontaktu oraz skorzystania z bezpłatnej konsultacji wstępnej w celu zapoznania się z modelem pracy naszego centrum.
                                                                                                                                                          Z wyrazami szacunku,
                                                                               Zespół Dreamlab

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Dreamlab

Bardzo miły i wyrozumiały personel, spokojne i profesjonalne podejście. Długi czas adaptacji, obserwacji - nic na siłę. Pełne otwarcie na potrzeby dziecka. Nowe i dobrze wyposażone sale terapeutyczne ale przede wszystkim kadra z sercem.

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »