Salon podłóg i schodów drewnianych - Drewno Hermanowska

adres
80-134 Gdańsk, Seweryna Goszczyńskiego 2
telefon
58 303-17-13, 513-085-010
e-mail
b...@parkiety.org.pl pokaż
www
www.parkiety.org.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
sob9:00 - 14:00
od 16.00-19.00 idywiudalne spotkania, umówione telefonicznie

Napisali o nas

O nas

Od 25 lat kompleksowo wykonujemy podłogi drewniane. Oferujemy podłogi drewniane z 35 firm, listwy przypodłogowe, chemię oraz narzędzia dla parkieciarzy. O jakoś wykonania usługi dba p. Mariusz Jabłoński - Mistrz Polski Parkieciarzy z 2014 r.

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Misją Naszej Firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów poszukujących ciekawych, eleganckich i ponad czasowych podłóg drewnianych.
O zadowolenie naszych kliewntów dbamy od początku do końca - od projektu, pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę po samo wykonanie prac parkieciarskich oraz doradztwo w tematyce prawidłowej pielęgnacji podłogi drewnianej.
Dla Nas każda podłoga jest inna i każda cieszy po jej wykonaniu. Im trudniejsza realizacja, tym większa przyjemność w wykonaniu, a dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie wykonać każdą realizację od typowych podłóg drewnianych, oryginalnych podłóg pałacowych, czy nietypowych połączeń podłóg drewnianych z kamieniem, metalem, szkłem, fugą jachtową lub betonem. 
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo