Imprezy i wydarzenia

Dwadzieścia lat Centrum U7. Świętujemy!

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
4 - 5 lutego 2017
godzina:
17:17
miejsce:

U7 Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, pl. Dominikański 7
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT
Nieskromnie pisząc byliśmy pierwszą kręgielnią w Polsce. I na pewno jesteśmy pierwszą, która świętuje dwadzieścia lat na rynku! 4 oraz 5 lutego zapraszamy do Centrum U7 w Gdańsku, gdzie na wesoło, z całą masą atrakcji, konkursów i zabaw, będziemy świętować naszą dwudziestkę!

Mamy dwadzieścia lat! Matko jedyna, kiedy to zleciało?! Pamiętamy jeszcze jak 17 stycznia 1997 roku nieżyjący już prałat Henryk Jankowski święcił i oficjalnie otwierał nasze podwoje...Przecież to było jak wczoraj...

No, ale czas leci ;-) Rocznica jest i to całkiem okrągła, dlatego koniecznie trzeba to uczcić! Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Was 4 oraz 5 lutego, albowiem w tych dniach będziemy świętować nasze dwudzieste urodziny. I to świętować na całego!  

W sobotę, 4 lutego, zapraszamy tych nieco starszych. Startujemy o godzinie 17:17 przy czym największe atrakcje zaplanowaliśmy na późny wieczór. Możemy zdradzić, że tego dnia w U7 będzie impreza z profesjonalnym DJ-em. Będzie również karaoke, więc jeżeli ktoś czuje się na siłach, a na pewno tacy są, to zapraszamy! Postawimy też specjalną fotobudkę, dzięki której będziecie mogli pstrykać sobie pamiątkowe zdjęcia, a później zabrać je do domu.  Będą loterie z wypasionymi nagrodami, będą przeróżne konkursy, z których jesteśmy znani. Będzie lał się szampan. Będą dziewczyny. Panowie też. Będzie przepięknie. I (nie do końca) normalnie.

Zobacz jak świętowaliśmy naszą osiemnastkę (cz.1)

Zobacz jak świętowaliśmy naszą osiemnastkę (cz.2)

Natomiast 5 lutego zapraszamy dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Zorganizujemy dla Was warsztaty z robienia pizzy. Będą zajęcia plastyczne. Będą też konkursy, obowiązkowo z nagrodami. A przede wszystkim, tak jak podczas ferii, będziemy świetnie się z Wami bawić. 


Dlatego już teraz rezerwujcie sobie w kalendarzu 4 oraz 5 luty. To jedyna taka okazja, by wspólnie z Nami poświętować. To jedna z niewielu okazji, gdzie możecie wygrać atrakcyjne nagrody. To będzie też, bez wątpienia, impreza, którą zapamiętacie na długo. 

Przeczytaj także

 • Propozycje na rodzinny weekend w Trójmieście
  3 lutego 2017 (30 opinii)

  W ten weekend będziemy mogli wspólnie świętować różne okazje - dokonania gdańskich naukowców, urodziny Gdyni i okrągłe urodziny Centrum U7. Poza tym proponujemy wyjście do Teatru...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

 • Przejdź

  5 podwójnych zaproszeń

  kategoria: wydarzenia sportowo - rekreacyjne

  zakończenie: 24.10 (wtorek)