Ranking II miejsce

ECO Synergia Sp. z o.o.

ECO Synergia

Wybierz numer

666-644-449
b...@eco-synergia.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - ECO Synergia Chwaszczyno 4
  • Zdjęcie 2/23 - ECO Synergia Chwaszczyno 3
  • Zdjęcie 3/23 - ECO Synergia Chwaszczyno 2
  • Zdjęcie 4/23 - ECO Synergia Chwaszczyno +20 1
 

Artykuły o nas

O nas

Eco-Synergia - Lider w branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, jesteśmy jedną z większych firm instalatorskich na Pomorzu. Jutro zaczyna się DZIŚ!
ECO Synergia to jakość poparta pasją i doświadczeniem.
 ECO Synergia- Lider w branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy jedną z większych firm instalatorskich na Pomorzu. Od powstania firmy, w 2010 roku, znajdujemy rozwiązania ekologiczne i dopasowane do potrzeb naszych klientów. Doświadczenie i wiedza, którą stale zdobywamy, pozwalają nam tworzyć domy zero energetyczne i zero energetyczne plus. Nasze produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Efektem ich zastosowania są niskie rachunki za użytkowanie domów i firm naszych klientów.

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów tworzonych zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Przede wszystkim jesteśmy firmą z długoletnią tradycją i znakomitą pozycją na rynku. W związku z naszym doświadczeniem oferujemy należyte, w pełni rzetelne i indywidualne podejście do każdego klienta, starając się wyjść naprzeciw jego potrzebom.Nasz klient może liczyć na naszą współpracę przez cały przebieg realizowanych działań oraz po ich zakończeniu.

Nasze produkty to przede wszystkim:
    -    Pompy ciepła
    -    Fotowoltaika 
    -    Rekuperacja 
    -    Kotły gazowe
    -    Kolektory słoneczne 
    -    Instalacje co i wodno-kanalizacyjne
    -    Odkurzacze centralne

 

Oceny (8)

Kamcor k
Termin usługi: luty 2022

Cz.2 Po odwiertach przyszla kolej na instalowanie sprzetu w srodku.Panowie przyslani z polecenia Pana Michla za co bardzo mu dziekuje.Projekt zrobiony co i gdzie ma stac ale panowie monterzy znowu profesjonalnie podeszli do sprawy i 100 pytan do inwestora. Odp. nie ma problemu juz robimy tylko wszystko dokladnie wymierzymy. Zmiescilo sie wszytko tak jak chcialem panowie wykonali sowja prace profesjonalnie bez pospiechu. Koncowe testy wykazaly brak przeciekow, krotkie szkolenie i dziala.Do dzisiaj mam kontakt z firma i bez problemu pomagaja.Bardzo ale to bardzo polecam firme eco synergia ze wzgledu na profesjonalizm podziekowania dla Pana Michala Czabanskiego za profesjonalizm i mila techniczna rozmowe. Polecam wszystkim ta firme bo naprawde sa nie tylko dobrze zoorganizowani ale i bezproblemowi i profesjonalni, maja bardzo dobrych pracownikow ktorzy nie mowia "nie da sie zrobic" tylko sluchaja co maja zrobic i szukaja rozwiazania jak to zrobic abysmy my inwestorzy byli zadowoleni.Ja jestem mega zadowolony i mam nadzije ze kazdy kto ich wybierze bedzie mial podobne zdanie. eco synergia dziekuje raz jeszcze za dozywotni wegiel, gas, rope i co tam jeszcze zakopane w ziemi.Dziekuje.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Jacek galikowski
Termin usługi: styczeń 2022

Jakość usług a także kontakt ze strony firmy oceniam wzorowo :)

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Marek Wenta
Termin usługi: czerwiec 2021

Bardzo profesjonalna firma. W roku 2016 zakładano mi pełną instalacje fotowoltaiczną (moc 6,3 kw). W tym roku zdecydowałem się dołożyć panele i zwiększyć moc do 10 kw. Ekipa bardzo fachowa, panele starsze (mniejszej mocy) instalacji, zostały odpowiednio przełożone i połączone, aby nie zachodziła jakakolwiek kolizja z nowymi panelami o większej mocy.. Bardzo kompetentne odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Szybkie i zrozumiałe wyjaśnienie odnośnie konfiguracji całości w internecie. Bardzo polecam firmę Eco Synergia.

Fotowoltaika

6.0
Marcin
Termin usługi: luty 2021

Fachowa obsługa, firma wykonywała u mnie wszystkie instalację począwszy od wod-kanu, poprzez podłogówkę, rekuperację, pompę a kończąc na fotowoltaice. Z perspektywy czasu dobrą decyzją było korzystanie z jednego wykonawcy tych instalacji, odeszło mi dużo ustaleń i czasu który musiałbym poświęcić na omówienie każdej z instalacji z innym fachowcem. Prace prowadzone terminowo, rzetelnie ekipa monterów kulturalna i zostawiła po sobie porządek czego nie mogę powiedzieć o innych. Polecam każdemu kto ceni sobie swój czas i profesjonalne podejście do powierzonych prac.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Andrzej Stasiak
 

Firmie Eco Synergia z Chwaszczyna zleciłem kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji w naszym nowo budowanym domu. Po miłej rozmowie z przedstawicielem handlowym otrzymaliśmy atrakcyjną ofertę z której skorzystaliśmy. Wszystkie prace przebiegały wedle wcześniej ustalonego harmonogramu. Od projektu poprzez rzetelne wykonanie prac oraz przeszkolenie obsługi pompy ciepła pozwala nam na godne polecenie firmy Eco Synergia nowym Inwestorom.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

5.2
Lucyna Pellowska
 

Super kontakt i wsparcie od samego początku współpracy.Firma doradziła wybór rozwiązania, przygotowała dokumentację kredytową i techniczną do WFOŚ Gdańsk. Szybki, czysty i profesjonalny montaż. Instalacja pracuje od 2 lat, a oszczędności na gazie są dobrze widoczne. Polecam!

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Waldemar
 

Wyśmienity produkt przy korzystnej ofercie czasowej i cenowej (płatność rozłożona na 3 wpłaty - ostatnia po wykonaniu usługi i dokładnym instruktażu). Co raczej nie często się zdarza - wysoka kultura osobista ekipy montującej - duża dbałość o czystość i wyniesienie starego pieca bez śladu brudu czy jakichkolwiek uszkodzeń. Pełna satysfakcja.

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

6.0
Lucyna Pellowska
 

Pompy ciepła, kolektory słoneczne

5.8