ECOAC SP. Z O.O.

ECOAC SP. Z O.O.

Wybierz numer

663-464-498 725-011-555
b...@ecoac.com.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/2 - ECOAC SP. Z O.O. Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - ECOAC SP. Z O.O. Gdynia 3
 

O nas

Instalacje odnawialnych źródeł energii z doświadczenia.
Doradztwo, projektowanie, dostawa, montaż, serwis.
W branży i na rynku działam od 2010 roku zajmuję się ogólnie odnawialnymi źródłami energii. Od wejścia w życie pierwszej ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii w 2015 roku głównie energia z fotowoltaiki. W między czasie wykonałem prawie cztery tysiące instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła bądź kolektorów słonecznych w województwie Pomorskim oraz w całym kraju, zdobywając tym samym ogromne doświadczenie. Realizuję inwestycje prywatne, dla wspólnot mieszkaniowych, firmowe jak również w konkursach i przetargach publicznych. Współpracuję z najlepszymi dystrybutorami i producentami w Polsce oferując wyłącznie sprawdzone i niezawodne komponenty. Profesjonalnie, terminowo przeprowadzę każdą inwestycję od przygotowania projektu-dokumentacji do realizacji, a na odbiorach i przyłączeniu przez operatora sieci dystrybucji energetycznego [OSD] kończąc. Informuję o możliwościach skorzystania ewentualnych ulg podatkowych, rozliczeń, dotacji i pomagam w ich pozyskaniu. Zapewniam finansowanie preferencyjnym kredytem lub leasingiem operacyjnym.
Zapraszam do kontaktu Arkadiusz Czarnecki

Oceny (12)

Jacek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2021

Merytoryczna oferta z naciskiem na bezpieczeństwo instalacji, rzetelna realizacja w umówionym terminie. Bardzo sprawna praca ekipy monterskiej, rzeczowe i jasne przekazanie wiedzy o sposobie użytkowania. Staranne i estetyczne wykończenie instalacji wewnątrz budynku (rozdzielnica, falownik, uziemienie)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy.

Fotowoltaika

6.0
elzbieta
Termin usługi: luty 2023

moge polecic te firme szybko i bardzo profejonalnie wykonali usluge

Fotowoltaika

6.0
rachocka
Termin usługi: lipiec 2021

Taką firmę można polecić! Montują towar najwyższej klasy, cały proces przechodzi bardzo sprawnie. Inna firma wciskała nam falownik no-name mówiąc, że to najwyższa jakość na rynku, nie mieli żadnych katalogów, gwarancji nic a cena podejrzanie niska, na co łatwo się nabrać. Dobrze, że istnieją jeszcze takie firmy jak ecoag, którym zależy na dobru klienta.

Fotowoltaika

6.0
jola.szeliga72@gmail.com
Termin usługi: czerwiec 2021

Razem z mężem, zdecydowaliśmy się na tą firmę, ponieważ funkcjonuje najdłużej na lokalnym rynku, więc ich gwarancje mają uzasadnione poparcie. Bardzo rzetelne wykonanie, profesjonalne podejście do klienta. Dziękujemy i szczerze polecamy!

Fotowoltaika

6.0
Zbigniew
Termin usługi: marzec 2021

Polecam firmę i ekipę monterów. Pełen profesjonalizm przy wycenie a jeszcze większy podczas montażu. Ekipa Paweł i Łukasz spisali się na medal, znają się na swojej robocie, dodatkowo odpowiadają na pytania dociekliwego Inwestora. Polecam.

Fotowoltaika

6.0
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2020

Super instalacja i montaż, super ludzie!!! Dzięki chłopaki!!! Warto było troszku dopłacić...

Fotowoltaika

6.0
Maciej
Termin usługi: czerwiec 2020

Pełen profesjonalizm . Dobrze dobrana oferta i znacznie tańsi od konkurencji. Polecam

Fotowoltaika

6.0
Ada
Termin usługi: maj 2020

Fachowe doradztwo, szybko i sprawnie

Fotowoltaika

6.0
Paweł
Termin usługi: marzec 2020

Jestem pozytywnie zaskoczony jakością usług firmy EcoAG, montaż odbył się sprawnie i profesjonalnie. Chłopaki uwinęli się że wszystkim w jeden dzień pomimo niekorzystnej aury ! Osobiście będę polecać te firmę moim znajomym chcącym zamontować panele słoneczne na swoim domu

Fotowoltaika

6.0
Robert
Termin usługi: marzec 2020

Polecam gorąco. Instalację o mocy 8,5 kW wykonano sprawnie i szybko. Zarówno oferta jak i sama realizacja przebiegła wzorcowo. Ekipa montażowa przedstawia pełny profesjonalizm. W instalacjach wykorzystują wysokiej jakości produkty , gwarantujące długoletnie i bezawaryjne działanie.

Fotowoltaika

6.0
Ania i Jarek
Termin usługi: marzec 2020

Nasze panele były montowane w październiku 2019 w Kolbudach. Sprawują się świetnie!

Fotowoltaika

6.0
Jacenty097
Termin usługi: kwiecień 2020

Szybka obsługa i profesjonalne podejście. Nie wciskają taniej "chinszczczyzny" lecz produkty dobrej jakości. Sprawna ekipa monterska.

Fotowoltaika

6.0