Grupa EXTREME

adres
Sopot, Plaża
(okolice Hotelu ZONG HUA)
telefon
603-120-888
e-mail
b...@extreme.sopot.pl pokaż
www
www.extreme.sopot.pl
Godziny otwarcia
codziennieod 10:00
Otwarte w każdy dzień plażowy, w zimne i deszczowe dni nieczynne.

Napisali o nas

O nas

Grupa Extreme istnieje od ponad 10 lat i jako pierwsza na Pomorzu przecierała szlaki zabaw motorowodnych. Znajdujemy się w Sopocie przy samym molo. Oferujemy: loty spadochronem- parasailing, skutery wodne Sea Doo, łodzie motorowe RIB.

Zabawy na bananie oraz kilka rodzajów oponek. Organizujemy imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie oraz panieńskie.
Działamy w okresie wakacji, zawsze w 1 dzień od soboty po zakończeniu roku szkolnego do końca trzeciego tygodnia sierpnia...najczęściej około 21-22 sierpień. Centrum motorowodne czynne jest w każdy dzień plażowy od godziny 10:00.... tak długo jak są chętni na zabawę lub jak pogoda nam pozwoli ;)

Zdjęcia

Opinie + Oceń


BEZNADZIEJA!!

Niecałe 15 minut zabawy, a obsługa okropna. Brak przygotowania, jakiejkolwiek komunikacji między kierownikiem a pracownikami. Nie szanują klientów!! Przy kasowaniu nikt nie wspomniał, że będziemy musieli czekać 1,5h bo jest taka kolejka! Radzę wybrać inną firmę!

  • Zosia (kobieta, 31-40 lat)
  • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2017

Odpowiedź obiektu:

Co za totalna bzdura..... każda osoba która przychodzi do centrum motorowodnego jest informowana na samym początku o godzinie realizacji zabawy..... to że są kolejki świadczy właśnie o bardzo wysokiej jakości obsługi. Dodajmy że we wrześniu nasze centrum jest już zawsze zamknięte :)